Pristup preko Bluetooth-a
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Pristup preko Bluetooth-a

Aktivan član
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Pristup preko Bluetooth-a

Kada hocu da pristupim nekom telefonu preko bluetooth-a uvek mi trazi neki passkey ili tako nesto. Da li postoji aplikacija za mobilni telefon koja bi "razbijala" kodove i omogucavala mi da pristupim tom telefonu.

Da li mogu nepoznatom telefonu da pustim poruku preko bluetooth-a?! i kako se to radi za T610

Arigato!

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

E pa sad. Baš si neki haker. Pa da možeš da pristupiš svim mobilnim telefonima u sobi, autobusu, bioskopu ... Da ti ne bude malo mnogo ?

Jok, brate ne može. Zato je to i napravljeno.

Aktivan član 123456789 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: Pristup preko Bluetooth-a

Citat Original postavio Tommy_V
    Kada hocu da pristupim nekom telefonu preko bluetooth-a uvek mi trazi neki passkey ili tako nesto. Da li postoji aplikacija za mobilni telefon koja bi "razbijala" kodove i omogucavala mi da pristupim tom telefonu.

Da li mogu nepoznatom telefonu da pustim poruku preko bluetooth-a?! i kako se to radi za T610

Arigato!
    verovatno nepostoji , osim ako nisu izmislili opet neku symbian aplikaciju.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio Milojko Vasic
    E pa sad. Baš si neki haker. Pa da možeš da pristupiš svim mobilnim telefonima u sobi, autobusu, bioskopu ... Da ti ne bude malo mnogo ?

Jok, brate ne može. Zato je to i napravljeno.
    Pa ne bi ja svim - samo nekim

* !@$@&%#^%#@$!~#$! bezobraznici jedni, sta ima da misle na neciju privatnost - hocu da znam sve!

ma mora da moze - sto posto CIA ili FBI ima tako nesto - kladim se u vanilicu.

BMaster23
    Guest

Podrazumevano

Postoji program za symbian, ali znaci smao da mozete da posaljete poruku nekom bez autorizacije. Okacicu ga na moj sajt www.symbian-mobile.co.sr pa skidajte. Tamo cu okaciti i tutorial kako se to radi, mada ne garantujem da ce svima da radi! :wink:

Početnik
    Učlanjen
    27.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio BMaster23
    Postoji program za symbian, ali znaci smao da mozete da posaljete poruku nekom bez autorizacije. Okacicu ga na moj sajt www.symbian-mobile.co.sr pa skidajte. Tamo cu okaciti i tutorial kako se to radi, mada ne garantujem da ce svima da radi! :wink:
    Ja sam se bas juce prvi put pozabavio BlueTooth-om, naime, kupio sam USB2.0 BT adapter i instalirao sve sto treba. E, onda oni traze passkey, da ONI, i komp i telefon. Posle par neuspelih pokusaja sa nekim brojevima koji nisu izricito oznaceni da su pass-ovi, prosto ukucam neki proizvoljan broj (1234) i na kompu i na phone-u. Iiii, to je to. Veza se uspostavila. Ispada da passkey nije fixan, moze da bude proizvoljan broj (alfanumericka vrednost?) ali da mora biti isti i na kompu i na telefonu. Ako nisam u pravu, ispravite me.

Zainteresovan član borisjer (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Koji mi program treba da bih povezao mobilni preko bluetootha ?

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano Re: Pristup preko Bluetooth-a

Citat Original postavio Tommy_V

Arigato!
    Pa ako pristupas negde on ce da ti trazi kod a verovatno ce taj kod trebati da upise taj drugi covek i taj kod isti pises ti, ako ne taj kod je uglavnom 1234,1111,0000 pa probaj

Slične teme

1. Pristup acespointu preko rutera
    Autor vkoja u forumu Internet
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 31.03.2009., 20:12
  2. Remote pristup preko VPNa
    Autor Petica u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 10.06.2007., 09:36
  3. drugaciji pristup...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 12