skorpija/vodolija
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: skorpija/vodolija

Početnik
    Učlanjen
    08.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano skorpija/vodolija

Ja sam skorpija,a decko koji mi se svidja je vodolija.Ako moze neko molim vas da mi kaze nesto vise o ovoj kombinaciji i kako zadrzati vodoliju za sebe.

Primećen član Mady (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Najbolje da mu budeš fantastičan drugar jer ga kao partnera nećeš moći zadržati za sebe... što više stežeš oko njega to on više izmiče... a sve to nije baš zanimljivo posesivnom škorpionu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.07.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

...I nemoj da ga ispitujes NIKADA, ono sto hoce, reci ce ti sam. Generalno, sa Vodolijama stvarno moras opusteno i lezernije nego sa drugima, tako da je neka forma neobavezne veze najbolja. Za pocetak...

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

ukratko

pokazi mu da ga razumesh, pre svega (ne shablonski). Daj mu inspiraciju. Pokazi mu da se zainteresovana za razne stvari. Ipak je vazdushni znak u pitanju.

Vodolije su jako zahtevne. Mozda se tako ne chini, ali je istina. Chak i nizi tipovi vodolija otpisuju partnere zbog najsitijih detalja. Necesh ni znati zashto, a dobicesh povratnu kartu. Medjutim, ako se zatreska u tebe jednom, skoro da si osigurala svoj ostanak.

Davno sam prochitao da je jedini nachin zadrzati muskog vodoliju, biti prva (ljubav) koja ce to uspeti. To nije mnogo daleko od istine.

p/s nemam pojma o skorpijama.

Veoma poznat LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Podrazumevano

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.03.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Bolje mu se raspitaj za podznak!!!!
    Radio sam dosta sinastrija i mogu ti reci da ima kombinacija koje se na prvi pogled cine katastrofalne, ali je u praksi......
    Sustina: ne gledaj samo polozaj sunca.
    Ne znam koliko je to moguce, ali kod njega ti je vaznije da otkrijes polozaj npr. venere i meseca nego sunca, kao i sto je opet bitnije gde je tebi mars, kao i tvoj ascedent!!!!
    Sve u svemu kombinacija kao skorpija/vodolija u literaturi nije narocito hvaljena, ali ja znam mnogo vodolija i sa njima mi je skroz OK (meni je brdo stvari u skorpiji (mesec, venera, merkur, pluton i zamalo sunce) iako sam vaga/lav).

Slične teme

1. skorpija i vodolija ?
    Autor ja i on u forumu Astrologija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.02.2004., 04:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •