Maja se isprsila

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Obezbecene su pare za zavrsetak novog dela Novosadskog porodilasta, koje se gradi (il ne gradi) vec 6 godina.
Radovi su u toku.
Tako da eto, koja sad krene da pravi, najverovatnije ce moci da donese zivot u novoj zgradi.
Bar nesto lepo u gradu.
 
jao,to sad sto se ona isprsila znaci da ce da bude i kuma prvom detetu koje se tamo rodi...i da ce se dete zvati voja ili toma...i dobice pocasnu clansku kartu vadikalne stvanke od rodjenja :?: :lol:

bas lepa vest!...sad,kad sam ja skoro vec odustala od tak'e djavolje rabote :roll:
 
Само 6 година, мени се чини и више, зар није још Мира почела да га гради... А стварно је ред био да добијемо лепо породилиште...
 
pregnant.gif
 
mackica ns:
peach:
ja bih blizance... :cry:
Ja imam brata blizanca :) , hoćeš njega? :wink: :D
Mada, sad je u vojsci BG-u, pa bi morala s nama u nadrkani voz 8) :wink:
pa...ako obecate da nece biti tuce oko onih ruskinja...a i inace,jer se ovde svi mnogo volimo :lol:
salim se bre,mrzi mene da idem cak u BG zbog "macorcica ns"! pun grad finih novosadjana! :roll: jedino zbog voza...to bi ipak bio dozivljaj 8)
 
Znači Maja se isprsila :?:
Lepo...:roll:

Da se nije isprsio možda GRADONAČELNIK :?:
Ili preciznije zar se nisu isprsili građani Novog Sada od čijih se zarada,prometa robom i poreza puni budžet a kojim se finsnsiraju BeHaTown orgijanja po gradu, EXIT,asfaltiranje ulica i najnovija investicija :?:
Hmmm:?:

BTW:arrow: u taj "završetak radova" su već ulagali i Mira Marković i pokojni Boško Perošević i Bora Novaković i Bojan Pajtić a naposletku i Mala Maja&Zigor se predstavljaju kao "begovi široke ruke" ???

Kada Maja bude prodala jedan D&G okvir i rekla evo ja prilažem 200evra za radove onda reci da se MAJA isprsila. Do tada isprsili smo se svi mi koji radimo i plaćamo porez :idea:
 

Back
Top