Kup Radivoja Koraca

Ajd da se upisem :lol:

Partizan je lagano prosao Megu, mada se dosta mucio u prvom poluvremenu zbog starih boljki, a to su napad na zonu i odbrana *****...
U drugom poluvremenu Mega je pocela da posustaje, posto je fizicki nedorasla Partizanu, koji je potom lagano priveo utakmicu kraju...
Utisak meca: Miljenovic i Cantekin...

Druga tekma veceras, izmedju Radnickog i Vose, znatno zanimljivija...
Gledajuci Mutino lice veceras, pitao sam se da li je u Nis poneo onu lopatu kojom je cistio sneg ispred svog omiljenog kafica (to mu je druga kuca) i na kome ce prvo da je upotrebi, ako Radnicki izgubi :mrgreen:
Realno, jako slaba utakmica, obe ekipe smesne i zalosne...
Sajmon je 50% ekipe Radnickog...
Posle njegove povrede, Radnicki je izgubio dominaciju u reketu i usao u run&gun utakmicu sa Vosom...
Sva sreca pa je Muta video da je djavo odneo salu i vratio rovitog Sajmona na kraju, cime je, uz dve dobre odbrane Bakica i promaseni zicer onog Vosinog "wannabe Teodosic" pleja, dobio utakmicu...
Sad sve zavisi od toga koliko je ozbiljna Sajmonova povreda, jer ako on ne bude igrao u polufinalu, Partizan ce lagano pregaziti Radnicki...
 
Ja se ne bih slozio sa tobom u nekim konstatacijama :D

Pre svega Cantekin nije nista posebno,gledao sam ga za vikend protiv Proletera(nazalost najlosije ekipe kls-a) decko je 0,promasuje zicere,nesiguran,Majkic ga je stavio u dzep,a sada 2. je stvar sto je i Raduljica uzas,i sto ima odraz u minusu i svako moze da ga zalepi :) Da je Zeka igrao za Megu,sigurno ih Partizan ne bi ubio 30 razlike,strasan igrac.

Po meni utakmica izmedju Radnickog i Vose je bila lepa i interesantna.Vojvodina deluje ozbiljno i sa jednim Amerom,bez dileme moze da napadne play-off(a mozda i bez njega). Dok je Radnicki u padu forme,i videcemo sta ce biti u subotu,ja mislim da ce odigrati dobro,jer im Partizan lezi,mogu da ih pune iz pika,Dzejms nije suter,Cakarevic je smesan i nema sanse da spoji 2 dobro utakmice...Mala prednost Partizanu u 1/2 finalu...
 
Ja se ne bih slozio sa tobom u nekim konstatacijama :D

Pre svega Cantekin nije nista posebno,gledao sam ga za vikend protiv Proletera(nazalost najlosije ekipe kls-a) decko je 0,promasuje zicere,nesiguran,Majkic ga je stavio u dzep,a sada 2. je stvar sto je i Raduljica uzas,i sto ima odraz u minusu i svako moze da ga zalepi :) Da je Zeka igrao za Megu,sigurno ih Partizan ne bi ubio 30 razlike,strasan igrac.

Po meni utakmica izmedju Radnickog i Vose je bila lepa i interesantna.Vojvodina deluje ozbiljno i sa jednim Amerom,bez dileme moze da napadne play-off(a mozda i bez njega). Dok je Radnicki u padu forme,i videcemo sta ce biti u subotu,ja mislim da ce odigrati dobro,jer im Partizan lezi,mogu da ih pune iz pika,Dzejms nije suter,Cakarevic je smesan i nema sanse da spoji 2 dobro utakmice...Mala prednost Partizanu u 1/2 finalu...

Sto se Cantekina tice, ne znam kako igra inace, ali je veceras bio dobar...
Jako je pokretljiv za njegovu visinu i mislim da, uz dobar rad, moze postati izuzetan centar...

Vojvodina je smesna ekipa...
Pa njima je Strahinja Milosevic najbolji igrac, sta dalje da pricamo...
U reketu nemaju "mesa" i da Radnicki nije igrao ovako lose drugo poluvreme i da se Sajmon nije povredio, nabili bi ih 15-ak razlike, sto je realno i pravi odnos snaga...
Ne pratim KLS, ali Vosa nema sta da trazi protiv timova iz NLB lige...
 
Partizan u finalu.

Navijači zvezde su se već razgalamili po komentarima kako sudije neće dozvoliti da Partizan ne osvoji kup, sve zbog nepromišljenog psovanja sudija od strane Mute. Mada pitanje je koliko je bilo nepromišljeno, čini se da je iskusni trener sebi obezbedio alibi kad je utakmica otišla u nepovrat.
 
Fina tuca bila pre utakmice Zvezda - Hemofarm. Policija je genijalnim potezom obezbedila sama sebi posao. Doveli su dve zaracene strane na samo 10 metara jednih od drugih a izmedju samo jedan kordon. Epilog jedan zvezdin navijac pregazen...
 
Priznajem, u prvom poluvremenu sam se (na 44:17) malo zabrinuo, ali me je poslednja četvrtina umirila - Zvezda je i dalje Zvezda, mada mislim da do kraja sezone Pešić može isterati svoje zamisli do kraja i izvući maksimum iz ovog tima. Čovek je stvarno odličan trener, ali mu ipak treba još jedna sezona za osvajanje titule. Nažalost, iz predhodnog njegovog angažmana u Zvezdi se čini da on nema strpljenja da toliko čeka, nadajmo se samo da će Čović odigrati bolje nego uprava Zvezde prošli put, zadržati ga i dati mu dobar budžet za sastavljanje tima.

Voleo bih da Partizan dobije ozbiljne konkurente u Srbiji, pa zašto da ne, i počne da gubi pokoju titulu, samo, ponašanje nalik pomoćnom treneru Radničkog me zabrinjava, sami sebe ukopavaju mentalno.
 
I bi kup i bi pobeda.

Ne radi se to tako momci:
njini2.JPG
njini1.JPG


To se ovako radi:
nasi2.JPG
nasi1.JPG


Sedi,gledaj i uci.
e.JPG
 
A jel bilo vaših grobara tamo u redu?
Hoće - neće vaš KK na kup?

Хоће...
---------
Trofejni trener je potvrdio da će ekipa putovati u Niš na završni turnir Kupa Radivoja Koraća, iako je nedavno i to doveo u pitanje, doduše više hipotetički govoreći o tome.
- Ići ćemo na kup u Nišu. Ja sam nedavno rekao da može da se desi da ga propustimo, jer je deo medija opravdao Gagićev potez zato što igrač nije bio isplaćen do kraja. Zati sam i rekao da, ako je moralno to što je Gagić uradio, onda je još moralnije da mi ne odemo u Niš, jer smo svi manje plaćeni od njega. Naravno, idemo tamo jer imamo obavezu prema navijačima koji nam pružaju neverovatnu podršku, ali i prema sebi da dobrim rezultatom damo smisao svemu što radimo.
 

Back
Top