Kup Radivoja Koraca

Videlo se odmah da su koraci, al mislio sam da su sitni pa kao ajde.

Ali ovo ... :hahaha:


Decko je bukvalno napravio 2 naskoka. :worth: I sudije koje prvo "nasedaju" na flop, dodeljuju tehnicku (verujem opravdano), pa onda pustaju ovo. :worth:

Niko nema Zvezdo to sto imas ti. :worth:

Al najjaca su mi opravdanja Pantera na to, zato sto je djubre Milija prethodno (opravdano) svirao Dzenkinsu faul, a onda i tehnicku jer je ovaj poceo da se baca ko ludak po parketu.

Dobar su par postali Ilija i Milija, dobar i los policajac. :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Al najjaca su mi opravdanja Pantera na to, zato sto je djubre Milija prethodno (opravdano) svirao Dzenkinsu faul, a onda i tehnicku jer je ovaj poceo da se baca ko ludak po parketu.

Kad su svirali Dzenkisu tehnicku prokomentarisao sam da smo nayebali i da ce sad da krenu sudije da vracaju sakom i kapom. I nije im dugo trebalo da prelome utakmicu.
 
Pa zar ste se vi nadali da nas možete pobediti?
Ni 8 na 5 vam nije dovoljno...kažete sudije slabe,krale i pomagalle Zvezdu.
Čudo je to kako percepciija može da prevari... a ja kažem da su vas gurale tri četvrtine,ali ni to nije pomoglo...
Kao neke narikače ste postali.
 
Čudo jedno kako se niste žalili na suđenje na prethodnom derbiju. Tada su vas sudije direktno pogurale. Ali ok kompleksi su čudo.
Ta cuvena rec - kompleksi. Pricas o odlukama sudija i kako su uticali na tok meca i odmah imas kompleks. Cega kompleks?

Elem, posto smo na sportu, da se manemo psihologije. Dva pitanja za tebe:
1. Da li je Simonovic flopovao ili je Gordon napravio legitiman faul u napadu?
2. Da li su bili koraci Gudurica kod postignute trojke?

Za pocetak toliko.
 
A koliko tehničkih za Zvezdu? Šta ono dosudiše kada se utakmica lomila? Je li baš toliko teško prihvatiti da je drugi tim bio bolji? I da se kolo sreće okreće? Doći će opet i vaše vrijeme.

Kakve veze ima koliko tehnickih protiv vas, kada je svaka bila zasluzena. Od starta su vam se igraci fokusirali na pritisak na sudije, bukvalno ste im izvredjali dostojanstvo i na kraju ste popili sta ste jos ranije zasluzili. A koliko je bilo samo koje su vam oprostili, kao npr. ironicno aplaudiranje sudijama Mitrovica u prvom poluvremenu, ono "stipanje u predelu bubrega" Hecera pri kraju... Ko zna sta se sve ne moze ni videti ni cuti na prenosu.

Mnogo ste bahati, a i igraci su vam postali takvi, jer imate nerealnu predstavu o sebi.

Eno sudijama nije smetalo u prva 2 derbija da sviraju maltene 100 slobodnjaka protiv Partizana.

Prelomili ste sinoc utakmicu na sudijsku gurku, i to vrlo drsku i ociglednu. Dobili 4 poena gratis u onakvoj utakmici, a sto je jos vaznije, igracima Partizana je popustila koncentracija posle ociglednog i uvredljivog pisanja sudija po njima i njihovom trudu.

Nema veze, vrlo moguce da bi nasi sinoc popustili do kraja, ali mi nismo mogli da vidimo to, sudije su svojim odlukama iskrojile finale direktno.

A vi niste mogli opet posteno da pobedite...
 
Tačno tako je i trebalo da se potrefi ako se izgubi utakmica ovih devojčica u crno belom - navijači prestali da navijaju + dijareja + početak sr*nja Gudure,po milioniti put jadne sudije = ogromni razlozi za poraz.
Hahaha,pa ovi su tragikomedija.
Ključ za ove paćenike :cool:
 
Pa zar ste se vi nadali da nas možete pobediti?
Ni 8 na 5 vam nije dovoljno...kažete sudije slabe,krale i pomagalle Zvezdu.
Čudo je to kako percepciija može da prevari... a ja kažem da su vas gurale tri četvrtine,ali ni to nije pomoglo...
Kao neke narikače ste postali.
Šta "postali" :eek:
Jesi li ti ovde od juče?
Ridajuće brigade odavno osnovane :rtfm:
 
Molimo se svi za vas za sarmu bez aditiva :lol:

vilijam-hecer-foto-tviterprintskrin-1487601974-1110073.jpg


Gde li je prekidač,ovi totalno pregoreli !!??
 
Ta cuvena rec - kompleksi. Pricas o odlukama sudija i kako su uticali na tok meca i odmah imas kompleks. Cega kompleks?

Elem, posto smo na sportu, da se manemo psihologije. Dva pitanja za tebe:
1. Da li je Simonovic flopovao ili je Gordon napravio legitiman faul u napadu?
2. Da li su bili koraci Gudurica kod postignute trojke?


Za pocetak toliko.
KoraciGudure su bili, Simon nije flopovao,ali zatojeste Novica kada su sudili faul u napadu Mitru (gde da sude Novici u 30'' dve lične), nego...
Da li je bilo za tehničku Đenki? Ne bih o dosuđenim fauloviima njemu čime su isekli Zvezdinu odbranu...ali ona šamarnja u reketu po rukama Kuzu i bilo kome ko pokuša da uđe u reket...
toliko za sada.
 
Ne bih rekao da nije flopovao, evo
, situacija je negde na 1:54:00, ima i usporeni snimak kasnije. Pogledaj intezitet kontakta Gordona sa Simonovicem, nakon kojeg ovaj pada kao da mu je neko pucao iz mitraljeza po kolenima. Cak nije ni sumnjiva situacija, nego je prilicno ocigledna. Dakle, simuliranje, za ovo ne ide ni opomena, nego se odmah svira tehnicka.

Primetices da sam spomenuo samo ove dve situacije jer su bas one direktno odvele utakmicu u pravcu u kome se zavrsila. Analizirati svaku sudijsku odluku je besmisleno jer, znas sta, sudije grese. Na tvoj komentar o Novici i Mitrovicu mogu da spomenem cistu blokadu Majstorovica za koju je popio faul, ali to nema nikakve svrhe. Kapiras cemu vodi ta diskusija.

Mozemo i o nedosudjenim faulovima, kada recimo bijete celu trecu cetvrtinu i ne izadjete iz bonusa.

Dzenkinsova tehnicka je sumnjiva i licno bih voleo da je nije svirao. Ta odluka je dovela do kompenzacije zbog koje smo otisli na -5 za 3 sekunde.
 
Poslednja izmena:
Dzenkins se bukvalno "izmajmunisao" i skakao po parketu hvatajuci se za glavu, i to jos za potpuno cist faul (za koji su iz nekog razloga navikli da im se ne svira). Pravila su od ove ili prosle sezone jos stroza po tom pitanju.

Majstorovic je cisto slepio Lazica i dobio faul, Andric cisto izbio loptu Mitrovicu i sviran mu je faul za bacanja... To su te kao sitne. Ili kad recimo u prvom polvremenu Simonovic baca i pogadja ciglu o tablu, a prethodno se na snimku lepo vidi da je Bjelica izbio loptu u aut.

No, to je vec zaista sitnica i lako dodje do previda. Opet, to su direktno 7 poena (ili prilika za njih) koji u ovakvim tvrdim utakmicama vrede skoro kao 15 u "obicnim".

Kako dodje do previda kad se Simonovic ocigledno baca i jos istura dupe i trza se u letu (a nad Gordonom kontakti u presingu samo takvi), ili kako dodje do previda kad igrac napravi 3-4 koraka u naskoku za sut, to mi nije jasno.

Ili ipak jeste.
 

Back
Top