Kup Radivoja Koraca

Naravno, vi ste uvek bili opozicija kao Arkanove i Slobine "Delije". Opozicija ko sto vam je legenda Covic opozicija - gde sluzba kaze, tu i vi, jer sluzba je sluzba. ;)

Ma koji Sloba pa zna se ko se uzdigao od 90-ih a koga su unistili. Kad je sport u pitanju Partizan s emoze nazvati ratnim profiterom. Od prosecnog kluba i fudbalskog i kosarkaskog postadoste sad puni trofeja...mada ovi domaci trofeji ne vrede realno nista ali opet.
 
Zato su tu evropski, al neka, bitno da vi jurite A-licencu na celu sa vasim vecitim "opozicionarom", Napredna Zvezda kao simbol uzdizanja Vucica i kupovine svega da bi se osvojilo ono sto je Partizan osvajao, kao u vaterpolu i sada u kosarci, u fudbalu pokusaj odrzavanja koraka na celu sa dr Terzicem, takodje opozicionarom. Ein fuhrer, ein manshaft. :mrgreen: Srecno vam bilo, uzdravlje.
 
Zato su tu evropski, al neka, bitno da vi jurite A-licencu na celu sa vasim vecitim "opozicionarom", Napredna Zvezda kao simbol uzdizanja Vucica i kupovine svega da bi se osvojilo ono sto je Partizan osvajao, kao u vaterpolu i sada u kosarci, u fudbalu pokusaj odrzavanja koraka na celu sa dr Terzicem, takodje opozicionarom. Ein fuhrer, ein manshaft. :mrgreen: Srecno vam bilo, uzdravlje.

Pa gde su vam evropski. U fudbalu nista i ajde u basketu ste naboli jednom. A citava drzava stoji iza vas preko 20 godina .
Sto se A licence tice sto da je ne jure. Sta je to Efes uradio da bi imao A licencu ili Fener..nikad nista nisu osvojili u Evropi. Valjda kapiras koji je sistem Evro-lige.Novac. Vaterpolo koliko mi se cini nema veze sa Vucicem nikakve..mada realno koga zabole za taj sport koji se igra u 5 zemalja u svetu. Da se igra svuda verovatno nas na mapi nigde ne bi ni bilo a ovako smo sila...Sto se fudbala tice nema sta mi vas da stizemo pa ove namestene titule od 90-ih ne vrede sve skupa ko jedna ona SFRJ titula.Da ne pricam evropska i svetska.
 
Poslednja izmena:
Pa gde su vam evropski. U fudbalu nista i ajde u basketu ste naboli jednom. A citava drzava stoji iza vas preko 20 godina .
Ne budi smesan, Partizan je u kosarci u evropskom vrhu konstantno od kako je krenuo da raste sedamdesetih, malo malo pa na F4, jedna evropska titula i jos pokoja nekog nizerazrednog takmicenja. Cak i pre nekoliko godina, iako se povecao jaz u novcu izmedju nas i Evrope, Partizan je bio medju najjacim timovima u Evropi sa timom jeftinijim i slabijim na papiru od zadnja dva vasa vucicevsko-covicevska. Pre bi se moglo reci da ste vi u fudbalu naboli jednom nesto i nikad vise, nista pametno niste uradili posle toga, osim naravno, domace titule, evo vidimo kako sve to Terza npr suptilno radi sa prelascima iz keca u dvojku 7+ i ostalo. U kosarci ste bila sila kad je to bio amaterski sport na sljaci, kad je presao u dvoranski, vi imate uspeha za na prst jedne ruke. I sad odjednom od kad je dosao Vucic i upario se sa Covicem, vi glumite ludilo kao da je kosarka izmisljena juce.

I Partizan i Zvezda su osnovani kao drzavni klubovi, uvek su imali svoje struje u vladajucim garniturama, isto tako i u ex-SFRJ svi veci klubovi. Isto kao sto bi svaki veci grad trebao da ima klub koji podrzava, i sl. I sad, u trenutku kada jedan samoljubljivi svileni diktator forsira Zvezdu na sve nacine jer je sa te sipke sisao, ni ne krijuci podrsku, a u Partizan gura svoje "partizanovce" koji vole njega vise od Partizana, ti ovde pricas o Partizanu kao drzavnom klubu. A vi jadni opozicionari... Kao sto rekoh, opozicionari kao Covic. Smesno.
 
Ma koji Sloba pa zna se ko se uzdigao od 90-ih a koga su unistili. Kad je sport u pitanju Partizan s emoze nazvati ratnim profiterom. Od prosecnog kluba i fudbalskog i kosarkaskog postadoste sad puni trofeja...mada ovi domaci trofeji ne vrede realno nista ali opet.

Треба ти дати Нобелову награду за ово...:hahaha: ....само знаш ли за коју област?
 
IMG_20170216_190545.jpg


Ulaze igraci u crveno beloj opremi a ja ocekujem da ce deo hale gde sam ja da zvizdi kad ono aplauzi? Rekoh dal sam seo medju Delije, nikad nisu bili na ovoj strani? Kad izlaze jos jedni u crveno belom i cujem aplauze sa suprotne a zvizduke sa strane na kojoj ja sedim. Ukapiram da imaju skoro iste dresove Zvezda i Vrsac. Ne znam da nije mozda Legenda donirao opremu pred kup ili su im klupske boje takve. [emoji1]
 
Ne budi smesan, Partizan je u kosarci u evropskom vrhu konstantno od kako je krenuo da raste sedamdesetih, malo malo pa na F4, jedna evropska titula i jos pokoja nekog nizerazrednog takmicenja. Cak i pre nekoliko godina, iako se povecao jaz u novcu izmedju nas i Evrope, Partizan je bio medju najjacim timovima u Evropi sa timom jeftinijim i slabijim na papiru od zadnja dva vasa vucicevsko-covicevska. Pre bi se moglo reci da ste vi u fudbalu naboli jednom nesto i nikad vise, nista pametno niste uradili posle toga, osim naravno, domace titule, evo vidimo kako sve to Terza npr suptilno radi sa prelascima iz keca u dvojku 7+ i ostalo. U kosarci ste bila sila kad je to bio amaterski sport na sljaci, kad je presao u dvoranski, vi imate uspeha za na prst jedne ruke. I sad odjednom od kad je dosao Vucic i upario se sa Covicem, vi glumite ludilo kao da je kosarka izmisljena juce.

I Partizan i Zvezda su osnovani kao drzavni klubovi, uvek su imali svoje struje u vladajucim garniturama, isto tako i u ex-SFRJ svi veci klubovi. Isto kao sto bi svaki veci grad trebao da ima klub koji podrzava, i sl. I sad, u trenutku kada jedan samoljubljivi svileni diktator forsira Zvezdu na sve nacine jer je sa te sipke sisao, ni ne krijuci podrsku, a u Partizan gura svoje "partizanovce" koji vole njega vise od Partizana, ti ovde pricas o Partizanu kao drzavnom klubu. A vi jadni opozicionari... Kao sto rekoh, opozicionari kao Covic. Smesno.
Slaga i ne trepnu...
 
Decky čome vi to u Nišu hranite igrače?

Pojeli pokvarenu pljesku na trafici. ;)

- - - - - - - - - -

Kako ne pokosi Megu i limene, ovo je ko zna koji put.

Dzikic i Hecer su dosli sa stomacnim virusom u hotel ali su ga izgleda preneli na ostale. Taj virus se prenosi vazduhom, u autobusu su ga sigurno i ostali zakacili. On je kratkotrajan 1-2 dana maksimum ali ga karakterise bas visoka temperatura i gubitak tecnosti kroz povracanje i dijareju. Totalno te nokautira a cim prodje si kao nov. Jbg nije bas dobar tajming za takve stvari ali sta da se radi.
Hecer, Marinkovic, Andric, Koprivica, Tanaskovc, Jovanovic kao i Dzikic i Canak ce se tesko oporaviti za veceras. Tu ne pomazu ni inekcije, virus mora da istera svoje.
 
Ja sam pomesao Robinsona i Gordona a vidim na semaforu da je nabio tri licne...
Koliko se bolje igra pod kosem kada nema onog glupana Koprivice. Kakav je ono balvan boze me sacuvaj.
Za sada se drzimo ali mnogo fali Hecer. Rotkvica je toliko los da Pot izgleda dobro kad igra umesto njega.
 
Poslednja izmena:
Iako nekvalitetna generalno, dobra nasa utakmica s obzirom na nedostatak igraca. Bilo je i zanimljivih momenata.

Mega pink ocaj, Zalizani je ovaj put usr'o sa talentima, od ovog bofla mu Milojevic ne moze napraviti nista kao proslih sezona.

Naravno, sta reci za finale osim da i maksimalno spremni nemamo velike sanse, Panteri ce gledati da se revansiraju za onu njihovu psihozu od proslog puta, sve ce biti lepo pripremljeno i logisticki (zaboravimo na to da nam protivnici izvode 15-ak slobodnih bacanja kao veceras), kao sto je lepo pripremljeno da oni imaju dan pauze i revijalne utakmice. Mada je kvalitet takav da se ni mi nismo krljali kao sto smo morali na proslom Kupu.
 

Back
Top