Kup Radivoja Koraca

Ima još karata mada će biti sve prodato. Debilan je termin utakmica. 1/4 dva dana se igra od 17h i 21h. Vremenski razmak između utakmice je ogroman pa su davali vaučere da ko hoće da napusti halu posle prve utakmice može da se vrati pomoću vaučera. Ko može da izdrži od otprilike 16:30h do 22:30h da sedi u hali a zabranjeno unošenje hrane i pića. Polufinale je normalno od 18:30h i 21h a finale od 17h?
Ne znam da li se polufinale igra od 18:30h zbog fudbalske utakmice koja se za sada ne odlaže.
 
Očajan internet u hali Čair. Juče sam krao neki otvoreni wi-fi od novinara a sad sve zaključano.:-(
Ne mogu da ubacim nijednu sliku.
Uglavnom isto kao i juče i atmosfera a i stanje na terenu barem po ovih 3 minuta na početku.
 
institucija dok je gazila gazila je sve redom bilo gde ... vama je sad sve cudno... poenta je sto ste poleteli visoko i mnogo rano, a realnost surova...

sta je sad limenke?
ovaj nas skromni tim, sa nikakvim budzetom, puko vam je dve samarcine u poslednja dva derbija...

cisto da se euforija stisa i da pre nego sto opet poletite da znate da ste prolazno i trenutno stanje a akademija vecna...

i u aba ligi je buducnost najbolja, prikazanom igri pa ce i tu biti batina...

vama samo ostaje euforija i vucko s covicem...

dva grobarska trenera u finalu cuvenog zucka... sta lepse...

adio zvezdana, uzivaj dok jos mozes jer uskoro ce opet dominacija i kolko bese... 13 titula?

boli, znam, boli gadno jel...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Cudno izdanje Zvezde,skroz,dobar tim a najbolji na klupi... Isforsirao Milera a nije mu vece bilo, nI Cirbesu, menjaj Radonja Stimac ti na klupi celu tekmu,,,

Pa nesto se mislim da je trofej namenjen Megi.Zna se ko je drzi a tim nema trofej a ovaj bi znacio mada u sustini je nebitan. Zvezda je mogla u finale i da tamo taj trofej prepusti Megi ali cemu cimanje kad i ovako ih ceka vaznija utakmica za koji dan.
 
Pa nesto se mislim da je trofej namenjen Megi.Zna se ko je drzi a tim nema trofej a ovaj bi znacio mada u sustini je nebitan. Zvezda je mogla u finale i da tamo taj trofej prepusti Megi ali cemu cimanje kad i ovako ih ceka vaznija utakmica za koji dan.

Moguce, izbegli su jednu utakmicu i preporod ih ceka zbog toga.. Da se ne lazemo nisu nikom nista prepustili Zvezda je bolji tim bar za 30% od Partizana ali Radonja se opustio, nadmudrio ga Debeli 2 puta u mesec dana i to je to. Videcemo sta ce biti sa Efesom ipak je EL malo bitnija od kupa.
 
Срамота од суђења синоћ ! Ајд што судије доделише удупло више личних,и бацања за ЦЗВФМП,али и кораке поједине не виде,трпе одгуривања,...
да су нас пустили да играмо,могло бити и "стока" разлика :hahaha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top