Najjači klub u bivšoj Jugi

Nemas ti pojma.To sto je on osvojio nema nikakve veze sa kup UEFA.To takmicenje je tada bilo slabije nego recimo danasnje kup UEFA.Zbog toga su i napravili ostale jace kupove kako bi igrale sto vise kvalitetnijih ekipa.Sto kasnije niste nesto osvojili.I Zvezda ima osvojen kup srednjeevrope(ili nesto takom slicno)Ali drugo je kup UEFA,Sampiona ili kup kupova.Zvezda je igrala u finalu kup UEFA-i umalo da osvoji...Cudo ne racunas neki kup izmedju dva svetska rata... :?: :!:
 
logo.jpg
 
U sfrj je bila to zvezda u veoma jakoj ligi je npr; hajduk bio ispred Dinama i partizana moramo biti realni ,ali nemojmo zaboraviti velez iz Mostara,klub koji je sada u Bosni Isto kao Radnicki iz nisa u drugoj ligi.? Velez je imao sjajne igrace : Sliskovic,Tuce,itd... ja SAM InACE SRBIN IZ NISA ALI KLUBOVI KAO VELEZ I RADNICKI NIS IZ TIH GODINA JE TESKO PONOVO IAMTI.
 
rodaci moju kako ono prođe partizan u kupu UEFA!i ja sam veliki fan Ahtletic Bilbao-a!dakle ljudi to nesta i ima veze zasto volim zvezdu,neka!ti kažes za velež i ostale,a dinamo vinkovci,kako su ovdje prolazile te ekipe,racunam sve velike klubove bivse lige,niko nije otiso odavde a da nije igro 150% da nas pobijedi,niko!pitajte starije kako je bilo u vk.svo ce vam reci isto!ajde neka bude zvezda iznad beograda i to CRVENA!pozdrav ljudi
 
Ma svi mi dobro znamo probleme naseg fudbala .
Imamo veliki broj talenata ,al kakva korist kada on sa 20 godina napusti klub.
Potrebno je ponovo uvesti zakon da nemoze napustiti drzavu dok nenapuni recimo 24 godine ,tako je prije bilo ,pa je Zvezda i osvojila Kup sampiona .
Da sadasnja Zvezda ostane na okupu jedno 2-3 godine ,dogurala bi ona daleko u Ligi Sampiona .
 

Back
Top