sta vas muskarac treba da uradi da vas APSOLUTNO ODUSEVI?

U kom smislu da me odusevi,da li se misli na materijalnu stranu(u vidu poklona)ili da mi svojim malenim gestom pokaze i iskaze svoju ljubav?
Ono na sta sam slaba,a sto moze da me apsolutno i odusevi je jedna lepa porukica preko mob.sa divnom igrom reci,znana samo njemu i meni
Mada ne bih imala nista protiv,a sto bi me i apsolutno odusevilo je jedan lepi auto i to sa sve crvenom masnicom parkiran ispred moje kuce,koji ceka na mene
:D :wink:
 
Ma ja sam skromna po tom pitanju :wink: , odusevi me romanticna vecera uz svece, vino i dobru muziku, odusevi me budjenje uz miris kafe i nekog peciva koje mi donese u krevet, odusevi me njegova spontanost i totalna samouverenost kad uradi neku ludost na primer ples u sred centra uz one latino muzicare, piknik pod punim mesecom u shumi (odusevio me), znaci romantika :) zatim njegova hrabrost da se uhvati u kostac sa najgorim stvarima i pobedi, nevidjena energija i izdrzljivost...
Ali nesto sto me je najvise odusevilo ikad u zivotu i sto je i dalje neprevazidjeno je pesacenje mog bivseg decka 30km po cici zimi u noci pravoslavne nove godine, posto je zakasnio na bus, da bi me iznenadio i bio samnom posto ga apsolutno nisam ocekivala jer sam bila skoro pa u planinama gde nije bilo bas nesto prometa sem tog jednog busa.. Mnogi stari forumasi znaju za to. Svaki komentar na to je suvisan.
 
Nina2:
Ma ja sam skromna po tom pitanju :wink: , odusevi me romanticna vecera uz svece, vino i dobru muziku, odusevi me budjenje uz miris kafe i nekog peciva koje mi donese u krevet, odusevi me njegova spontanost i totalna samouverenost kad uradi neku ludost na primer ples u sred centra uz one latino muzicare, piknik pod punim mesecom u shumi (odusevio me), znaci romantika :) zatim njegova hrabrost da se uhvati u kostac sa najgorim stvarima i pobedi, nevidjena energija i izdrzljivost...
Ali nesto sto me je najvise odusevilo ikad u zivotu i sto je i dalje neprevazidjeno je pesacenje mog bivseg decka 30km po cici zimi u noci pravoslavne nove godine, posto je zakasnio na bus, da bi me iznenadio i bio samnom posto ga apsolutno nisam ocekivala jer sam bila skoro pa u planinama gde nije bilo bas nesto prometa sem tog jednog busa.. Mnogi stari forumasi znaju za to. Svaki komentar na to je suvisan.

Moj ortak pesacio 40 km preko planine, ja duplo manje usred vazdusne opasnosti(nocu, drustvo mi pravilo samo slatko kucence-nigde svetla), da bi doneo kuci neke pare, kako bi smo preziveli ta luda vremena, a pesacio sam jer nije niko hteo da stane, svi gledaju svoje dupe kad je frka.
Za voljenu bi pesacio i 100 km, ako bi joj to nesto znacilo. I ne samo to :wink: Ali to ne zasluzuje svaka. :roll:
 
Cekam kuma:
Nina2:
Ma ja sam skromna po tom pitanju :wink: , odusevi me romanticna vecera uz svece, vino i dobru muziku, odusevi me budjenje uz miris kafe i nekog peciva koje mi donese u krevet, odusevi me njegova spontanost i totalna samouverenost kad uradi neku ludost na primer ples u sred centra uz one latino muzicare, piknik pod punim mesecom u shumi (odusevio me), znaci romantika :) zatim njegova hrabrost da se uhvati u kostac sa najgorim stvarima i pobedi, nevidjena energija i izdrzljivost...
Ali nesto sto me je najvise odusevilo ikad u zivotu i sto je i dalje neprevazidjeno je pesacenje mog bivseg decka 30km po cici zimi u noci pravoslavne nove godine, posto je zakasnio na bus, da bi me iznenadio i bio samnom posto ga apsolutno nisam ocekivala jer sam bila skoro pa u planinama gde nije bilo bas nesto prometa sem tog jednog busa.. Mnogi stari forumasi znaju za to. Svaki komentar na to je suvisan.

Za voljenu bi pesacio i 100 km, ako bi joj to nesto znacilo. I ne samo to :wink:

Toooo kumeee!! 8)
 

Back
Top