savremeni muskarci slusajte narodnjake

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Sedim pre neki dan kod jedne poznanice prodaje neke sitnice pa razgledam i usput ona kaze da je nasla neki metod preko koga komunicira sa tipom koji se zaljuvbio u nju...ja onako radoznala reko da cujem sta je to...a ona ti ukljuci mobilni i kaze pazi ovaj MMs koji sam u poslala...pao je...Iz telefona cuje se novokomponovani hit koji je kratak ali mnogo kaze :wink: Da zavolim nekog ludooooooooo treba da se desi cudooooooooooooo sto da nadom srce trujem kad u cuda ne veruuuuujeeeeeeeeeeeeeeeem...I sta vise da se filozofira...slusajte narodnjake tu lezi odgovor na sva vasa pitanja...zivota mi :D
 
STRASNO!!!
1.gif

UZAS.IZEM TI ONDA,SAVREMENE MUSKARCE I SAVREMENE DEVOJKE.
 
Da dam svoje mišljenje.
Kada bi nekim slučajem svi ljudi počeli da slušaju narodnjake, ubrzo bi počeli da se delimo na one koji slušaju IN narodnjake i one druge, u LjAKSE fazonu. I podsmevali se jedni drugima. I iščuđavali se kako to da postoje oni drugi, i zahtevali da se zakonom zabrane jer truju svoju okolinu.

Naravoučenije: biti svoj, slediti svoje instikte. Radenska Tri Srca ili čaša vode sa izvora, to nije ni bitno.
 
ariela:
Sedim pre neki dan kod jedne poznanice prodaje neke sitnice pa razgledam i usput ona kaze da je nasla neki metod preko koga komunicira sa tipom koji se zaljuvbio u nju...ja onako radoznala reko da cujem sta je to...a ona ti ukljuci mobilni i kaze pazi ovaj MMs koji sam u poslala...pao je...Iz telefona cuje se novokomponovani hit koji je kratak ali mnogo kaze :wink: Da zavolim nekog ludooooooooo treba da se desi cudooooooooooooo sto da nadom srce trujem kad u cuda ne veruuuuujeeeeeeeeeeeeeeeem...I sta vise da se filozofira...slusajte narodnjake tu lezi odgovor na sva vasa pitanja...zivota mi :D


yeap...i guess...tvoj zhivot i ne vredi mnogo na nekakvoj skali vremena...

omfg...kakav stav...i kako da ne propadnemo?...pa ne mozhe da ne propadnemo...osudjeni smo na propas
 
mackica ns:
E, u pravu si :idea:
Ja sam skoro nekome puštala narodnjake, prvo je bio zgrožen, a onda ih je slušao i kad sam otišla i rekao - yebote, kao da je svaka pesma o nama.
E, pa za to narodnjaci i služe :D :wink:
Samo nemojte tražiti neku dublju umetničku vrednost :wink:


Cure moj vam je savet da se prestanete motati sa seljacinama, jer nemojte se posle cuditi sto vas tuku i sto sve radite.
Radje lovite ove sto su smekeri, istina je da vam nece biti bas verni ali ostace s vama do kraja zivota i pomoci ce vam oko kucnih poslova bar malo.
A sad sto imaju poneku avanturu... to je sve prolazno ipak s vama ostaju do kraja zivota.
 
ariela:
Sedim pre neki dan kod jedne poznanice prodaje neke sitnice pa razgledam i usput ona kaze da je nasla neki metod preko koga komunicira sa tipom koji se zaljuvbio u nju...ja onako radoznala reko da cujem sta je to...a ona ti ukljuci mobilni i kaze pazi ovaj MMs koji sam u poslala...pao je...Iz telefona cuje se novokomponovani hit koji je kratak ali mnogo kaze :wink: Da zavolim nekog ludooooooooo treba da se desi cudooooooooooooo sto da nadom srce trujem kad u cuda ne veruuuuujeeeeeeeeeeeeeeeem...I sta vise da se filozofira...slusajte narodnjake tu lezi odgovor na sva vasa pitanja...zivota mi :D
El si hepi u tom ruzicastom svetu?
MRZIM NARODNJAKE!
 

Back
Top