''Savremen muškarac''-Srbin- trt MIlojka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Muškarac_bg

Zainteresovan član
Poruka
210
Posle čitanja više tema na ovom portalu, kao i odgovora na iste, nije mi jasno : ''Da li su teme ovde postavljene sa namerom da se omalovaži savremeni muškarac u Srbiji ili da se promoviše savremeni muškarac u Srbiji?''

Muškarci koji se ovde javljaju(većina) nisu ni blizu savremnog muškarca. To su uglavnom likovi koji govore stvari tipa:
''zeni je mesto u kuhinji'',''ma sta ako mi smrde carape ja sam muškarčina'' itd.

Žene koje se javljaju uglavnom su(zaključeno po njihovim odgovorima na razne teme) za priču'' ubi muškarca'', ''muškarac tiranin!'',''svi su muškarci glupi''.

Retko srećem neke savremene muškarce na ovom sajtu ili devojke koje imaju neko neagresivno mišljenje o pravom savremenom muškarcu.

Ukoliko neko kaže da je savremen to se odmah poveže sa tim da je derpe i sl.

Zaključak:

Ili je ceo ovaj portal ''Savremen muškarac'' pogrešan ili savremenom muškarcu nije mesto u Srbiji, što mi deluje tačno prema odgovorima na teme koje ovde čitam.


P.S www.savremenmuskarac.co.yu/trtMilojka

Pozdrav za sve pametne i dobre ljude
 
Muškarac_bg:
Tommy_V:
diskriminacija:

- nema pozdrava za nas glupe i zle?!

Glupi ljudi me uzasno nerviraju i ne volim da ih vidim blizu sebe. Ovo dobri nisam mislio na ''dobrice'' nego na kvalitetne ljude.

ali to svejedno nije razlog za diskriminaciju. i na kraju krajeva, kako se definisu ti "kvalitetni ljudi"?

a problem u diskriminaciji je to sto je to prvi korak ka stigmatizaciji...
 
Tommy_V:
Muškarac_bg:
Tommy_V:
diskriminacija:

- nema pozdrava za nas glupe i zle?!

Glupi ljudi me uzasno nerviraju i ne volim da ih vidim blizu sebe. Ovo dobri nisam mislio na ''dobrice'' nego na kvalitetne ljude.

ali to svejedno nije razlog za diskriminaciju. i na kraju krajeva, kako se definisu ti "kvalitetni ljudi"?

a problem u diskriminaciji je to sto je to prvi korak ka stigmatizaciji...

Ma izvini al' glupi ljudi su opasni po ceo društveni sistem i zato je meni to dovaljan razlog da ih diskriminišem. Znaš li ti da su u prošlosti glupi ljudi i spaljivali pametne.
 
sah-mat pitanja

da li je diskriminisanje i stigmatizacija osobina pametnih ili glupih ljudi?! da li je tolerancija, pa cak i za inferiornu inteligenciju osobina pametnih ili glupih ljudi?!

da, netolerantni ljudi, zanesenjaci, fanatici - ti im daj ime - su spaljivali, ubijali neistomisljenike. koje su identifikovali tako sto su ih obelezavali, stigmatizovali kao protivnike - koje su diskriminisali.

Samo bih voleo da promenis malo poruku na
"pozdrav svima" i naravno ne bih voleo da se osecas niti uvredjenim niti bilo sta drugo. shvati ovo kao malu, dobronamernu i pre svega dzentlmensku partiju saha :)
 
Tommy_V:
sah-mat pitanja

da li je diskriminisanje i stigmatizacija osobina pametnih ili glupih ljudi?! da li je tolerancija, pa cak i za inferiornu inteligenciju osobina pametnih ili glupih ljudi?!

da, netolerantni ljudi, zanesenjaci, fanatici - ti im daj ime - su spaljivali, ubijali neistomisljenike. koje su identifikovali tako sto su ih obelezavali, stigmatizovali kao protivnike - koje su diskriminisali.

Samo bih voleo da promenis malo poruku na
"pozdrav svima" i naravno ne bih voleo da se osecas niti uvredjenim niti bilo sta drugo. shvati ovo kao malu, dobronamernu i pre svega dzentlmensku partiju saha :)

Tvoje razmišljanje je razumljivo i apsolutno logično ali ja ga ne prihvatam.
Zar ne misliš da je lična stvar koga želim da pozdravim?
To je poslednja stvar o kojoj treba da dikutujemo.
Zadrzavam gornji pozdrav.

P.S smatraj se pozdravljenim !
 
Muškarac_bg:
Retko srećem neke savremene muškarce na ovom sajtu ili devojke koje imaju neko neagresivno mišljenje o pravom savremenom muškarcu.
...
Ukoliko neko kaže da je savremen to se odmah poveže sa tim da je derpe i sl.
...
Ili je ceo ovaj portal ''Savremen muškarac'' pogrešan ili savremenom muškarcu nije mesto u Srbiji, što mi deluje tačno prema odgovorima na teme koje ovde čitam.

Dobro, i šta si ono 'teo ? Da svima objaviš da je sve ovo njesra
 
Muškarac_bg:
Ako ima neko ko kapira ovu temu neka se javi.
Ako ima još neko ko ne kapira ovaj podforum, neka se ne javlja :wink:
Batali to što piše Savremen muškarac. Ne misli se na nekog Hi Tec baju, jednostavno na muškarca koji žive u ovom vremenu i na ovim prostorima. Ako smatraš da se razlikuješ od ostalih, budi slobodan da ostaviš svoje mišljenje na temama koje te dotiču. I spreman da prihvatiš kritiku ili podršku. I da se povremeno zezaš.

E, jel da sam se primio da objašnjavam svima šta se ovde radi. Prvo vaga, sad i ovaj. Ma ja sam izgleda opet prso. Ili se to još nisam sastavio od prošlog puta. Inače sam nesavremen, da ne govore više kako sam derpe. A pošto mi ne daju za pravo da sam Srbin, ja se izjašnjavam kao Kurd.
 
Muškarac_bg:
Ako ima neko ko kapira ovu temu neka se javi.

Milojko...... svaki moj komentar na ovo što si ti rekao bi bio suvišan.

Koliko shvatam ti si administrator ovde, a koliko vidim otpilike 50% tema ti postavljaš?

Koliko ti godina imaš?

P.S. www.MilojkoVasic.com/bognaKrstarici
prijatelju samo napred :!: Milojkove teme sam postrojila jednu iza druge, sa željom da on vidi koliko ih ima i da nekim temama nije mesto na ovom FORUM-u :oops: ovo je koalicija frustriranih muškaraca, koji se ustreme na svakog ko drugačije misli :?: posebno kada udariš na njihov povređeni EGO 8)
 
Milojko Vasic:
Muškarac_bg:
Retko srećem neke savremene muškarce na ovom sajtu ili devojke koje imaju neko neagresivno mišljenje o pravom savremenom muškarcu.
...
Ukoliko neko kaže da je savremen to se odmah poveže sa tim da je derpe i sl.
...
Ili je ceo ovaj portal ''Savremen muškarac'' pogrešan ili savremenom muškarcu nije mesto u Srbiji, što mi deluje tačno prema odgovorima na teme koje ovde čitam.

Dobro, i šta si ono 'teo ? Da svima objaviš da je sve ovo njesra
:roll: auuu, ako je i od tebe mnogo je :?: ovo je intelektualni primitivizam :twisted: ko tebi poveri da vodiš ovaj FORUM :?:
 
ybt, koji vam je, što reagujete na prvu


tip je pitao kakve su namere ljudi koji postavljaju teme ovde (priznajte da se hejtujemo onako obaška)
onajko postavi temu, možda to i ne bi TEO, al tako ispadne


a Milojko pita kakve su njegove namere, kad to pita već


a ja pitam vagu jel oće ona da bude moderator možda
kad ne percipira realnost
 
Muškarac_bg:
Posle čitanja više tema na ovom portalu, kao i odgovora na iste, nije mi jasno : ''Da li su teme ovde postavljene sa namerom da se omalovaži savremeni muškarac u Srbiji ili da se promoviše savremeni muškarac u Srbiji?''

Muškarci koji se ovde javljaju(većina) nisu ni blizu savremnog muškarca. To su uglavnom likovi koji govore stvari tipa:
''zeni je mesto u kuhinji'',''ma sta ako mi smrde carape ja sam muškarčina'' itd.

Žene koje se javljaju uglavnom su(zaključeno po njihovim odgovorima na razne teme) za priču'' ubi muškarca'', ''muškarac tiranin!'',''svi su muškarci glupi''.

Retko srećem neke savremene muškarce na ovom sajtu ili devojke koje imaju neko neagresivno mišljenje o pravom savremenom muškarcu.

Ukoliko neko kaže da je savremen to se odmah poveže sa tim da je derpe i sl.

Zaključak:

Ili je ceo ovaj portal ''Savremen muškarac'' pogrešan ili savremenom muškarcu nije mesto u Srbiji, što mi deluje tačno prema odgovorima na teme koje ovde čitam.


P.S www.savremenmuskarac.co.yu/trtMilojka

Pozdrav za sve pametne i dobre ljude

Jel ovo neka samoreklama?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top