Izlasci do ponoci

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Evo bas malopre slusam vesti i kazu da hoce da usvoje zakon po kome se maloletna lica ne smeju kretati gradom posle ponoci bez pratnje roditelja. U prvom trenutku sam se strecnuo i poceo da im psujem sve po spisku ali sam se onda trgnuo i provalio da se i ako usvoje taj zakon nece odnositi na mene. Zanima me sta vi mislite o tome koliko je to dobro imajuci u vidu nasu zelju za izlascima i dogadjaje koji su se dogodili u poslednjih par nedelja.
 
Ja iskreno mislim da to niko nece postovati,kao i svaki zakon u Srbiji! Prvo bi trebali da zabrane prodaju alkohola i cigatere maloletnicima ili bar onima ispod 16 godine! Jel je uzasno kada vidis nekog koje 5 razred sa cigarom i pivom u ruci!
 
Dovla:
Evo bas malopre slusam vesti i kazu da hoce da usvoje zakon po kome se maloletna lica ne smeju kretati gradom posle ponoci bez pratnje roditelja. U prvom trenutku sam se strecnuo i poceo da im psujem sve po spisku ali sam se onda trgnuo i provalio da se i ako usvoje taj zakon nece odnositi na mene. Zanima me sta vi mislite o tome koliko je to dobro imajuci u vidu nasu zelju za izlascima i dogadjaje koji su se dogodili u poslednjih par nedelja.


jadni pedofilichari :cry: :cry:
 
meni je svejedno. ionako se u zadnje vreme vracam kuci u 12..
mislim da je ovo cak super! ne, stvarno, ljudi nece ni imati vremena da se napiju, pa da se potuku (tuce kod nas se desavaju uglavnom jer su ljudi pijani).. osim ako bas imaju tooooliko vremena da odu u grad u 8..
ma, svejedno.. sve mi je postalo svejedno od ove glupe skole..
 
Не знам чему то јер ср**а се дешавају и у сред бела дана (имали смо 2 примера ). :roll:
И ко ће још родитеље да тера да иду у град после 12 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Mozda bi tu granicu trebalo spustiti na nekih 15 godina. Drugo mislim da je mnogo surovo da ne smes ni po ulici da se kreces. To je prakticno neka vrsta pritvora, sto se ustvari kosi sa nekim osnovnim pravnim principima.
Moze da se zabrani prisustvo u klubovima/kaficima/diskotekama. To bi imalo vise smisla. Kad tamo ne bi mogli, ne bi ni izlazili mnogo, malo bi se motali po svom kraju, koji je za jednog petnestogodisnjaka daleko bezbednija sredina nego da ode na drugi kraj grada, gde ga niko ne poznaje.
 
Bliznakinja:
Не знам чему то јер ср**а се дешавају и у сред бела дана (имали смо 2 примера ). :roll:
И ко ће још родитеље да тера да иду у град после 12 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E,Bliz,ja moje ne mogu da isteram ni u po dana,a kamoli nocju!
A policajci :twisted: mrzim ih
 
Ма дај, ко ће мени да збрани да останем докле хоћу. ма ја бих можда и поштовао тај закон, али имаш гоимлу ликова који не би. Било би добро ту границу спустити на тих 15 година (као што неко рече), али ово је глупо. Пандури свеједно знају ко прави проблеме и умесрто да појачају казне они се ту нешто губе. Зашто да мене ограничавају када не правим *, нека појачају патроле. Ја обиђем цео град и не видим пандуре. Па наравно да ћ се сељаци побити када нема пандурације!!!! Нека лепо поставе пандуре испред проблематичних места и то је то. Баш су јуче пустили ране. Шта мислите ко би натерао Пинкија и Швабу да се врате у 12?!!! Опет купе поене преко наших леђа :(
 
Nije finta kolko bi ljudi poshtovalo - preko 90% ne bi sigurno, to mogu odma da potpisem. Nego kolko bi organi reda radili svoj posao. Njih nocu nigde, maltene, nemos videti na ulici, pa kako onda misle da skupljaju te klince? Treba im cela legija policajaca za takvu akciju.
 
Kad_LupimLupim:
Nije finta kolko bi ljudi poshtovalo - preko 90% ne bi sigurno, to mogu odma da potpisem. Nego kolko bi organi reda radili svoj posao. Njih nocu nigde, maltene, nemos videti na ulici, pa kako onda misle da skupljaju te klince? Treba im cela legija policajaca za takvu akciju.
Kakva legija...pre bih rekao bataljon... :lol:

A sto se tice zabrane i nek zabrane... :wink:
 
immortalgirl:
:lol: To bi reshilo probleme nama koji ne mozemo da izlazimo(ne bismo se bedachili toliko)ali bih volela da vidim koliko ljudi bi to poshtovalo.Mislim da ako neko hoce da pravi s* uspece to da uradi i do 12

Uuupravo :lol: :lol: tako mi je svejedno kad ionako imam izlazak do pola 12-12... :roll: a za neposhtovanje se podrazumeva, kad smo mi to poshtovali neka pravila? :lol:
 
Kad_LupimLupim:
Mozda bi tu granicu trebalo spustiti na nekih 15 godina. Drugo mislim da je mnogo surovo da ne smes ni po ulici da se kreces. To je prakticno neka vrsta pritvora, sto se ustvari kosi sa nekim osnovnim pravnim principima.
Moze da se zabrani prisustvo u klubovima/kaficima/diskotekama. To bi imalo vise smisla. Kad tamo ne bi mogli, ne bi ni izlazili mnogo, malo bi se motali po svom kraju, koji je za jednog petnestogodisnjaka daleko bezbednija sredina nego da ode na drugi kraj grada, gde ga niko ne poznaje.
E, bas obrnuto!
Bar po mom misljenju, u diskoteci ili negde sigurno ima pandura i sl. , a u "svom kraju" nema nikoga, a negde blizu granice "kraja" mozes svasta da nadjes.
Uostalom, bolje je biti u okruzenju sto vise ljudi, a ne sam se vrzmati po ulici poslee ponoci, ako si bas klinac.
 
Мене ово ''ванредно'' стање почиње озбиљно да нервира. :evil: У школи нам не дају да излазимо напоље на малим одморима и не дају нам да се шетамо ходником :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Мислим да стварно претерују :roll: :roll: :roll: :roll:
 
mslav:
Kad_LupimLupim:
Mozda bi tu granicu trebalo spustiti na nekih 15 godina. Drugo mislim da je mnogo surovo da ne smes ni po ulici da se kreces. To je prakticno neka vrsta pritvora, sto se ustvari kosi sa nekim osnovnim pravnim principima.
Moze da se zabrani prisustvo u klubovima/kaficima/diskotekama. To bi imalo vise smisla. Kad tamo ne bi mogli, ne bi ni izlazili mnogo, malo bi se motali po svom kraju, koji je za jednog petnestogodisnjaka daleko bezbednija sredina nego da ode na drugi kraj grada, gde ga niko ne poznaje.
E, bas obrnuto!
Bar po mom misljenju, u diskoteci ili negde sigurno ima pandura i sl. , a u "svom kraju" nema nikoga, a negde blizu granice "kraja" mozes svasta da nadjes.
Uostalom, bolje je biti u okruzenju sto vise ljudi, a ne sam se vrzmati po ulici poslee ponoci, ako si bas klinac.

pazi, ti se sa nekim zakachish u diskoteci ali se ne bijesh sa njim u diskoteci vec negde na ulici u nekom parku... obezbedjenje diskoteke sigurno nece da zove muriju kad vidi da se neki tuku da nebi plavi andjeli sve isterali napolje nego samo isteraju napolje te likove koji se tuku...

a taj koji ce da me bije u mom kraju NEK DODJE!!! :twisted:
 
Bliznakinja:
Мене ово ''ванредно'' стање почиње озбиљно да нервира. :evil: У школи нам не дају да излазимо напоље на малим одморима и не дају нам да се шетамо ходником :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Мислим да стварно претерују :roll: :roll: :roll: :roll:
Ma ne preteruju sta ti je, to je za vashe dobro.
 
Kad_LupimLupim:
Bliznakinja:
Мене ово ''ванредно'' стање почиње озбиљно да нервира. :evil: У школи нам не дају да излазимо напоље на малим одморима и не дају нам да се шетамо ходником :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Мислим да стварно претерују :roll: :roll: :roll: :roll:
Ma ne preteruju sta ti je, to je za vashe dobro.

Ми имамо обезбеђење у школи које виси сваки час на улазу школе,обе смене...неће ваљда неко на ходнику да ме савата и испребија на смрт :roll: :roll: :roll: :roll: :P :P :P
 
Ja sam jos uvek u osnovnoj...i sve sto su uradili je jedan javni cas (ili kako se to vec zove) i to samo za jednu smenu (i ne moju),klincadija (odnosno,veci klinci od mene :oops: :) )iscrtala po dvoristu neke mir i ljubav porukice...
ali ne bih rekla da ce to nesto promeniti...
od obezbedjenja ni traga ni glasa a tuce postaju sve cesce (mada jos uvek nije bilo nista jako opasno..)

Sto se tice izlazenja..ja i ne izlazim mnogo,a i nikad ne ostajem posle 12... zapravo mi je svejedno...ali opet...stalno neka ogranicenja...cim cujem rec zakon ja... :roll:

glupo od mene...ali...to mi je navika... :)

pozdrav
 
Mene je danas zaustavio Jumper... Ladno su i mojoj drugarici,koja je bila sa mnom u kolima trazili licnu kartu,iako sam ja vozila,a ne ona... I jos hteo da joj pise kaznu od 1500 dinara... :?
Svaka im cast... Dobar su nacin nasli da srede situaciju...
 
kada sam cula da su nam uveli policijski cas slogirala sam se! a onda sam pomislila da to i nije toliko lose, znam neke ljude kojima bih zabranila da izlaze posle 10! mada neverujem da ce biti nesto od toga-kao kada su zabranili maloletnicima da kupuju cigare i da piju alkohol, to niko zivi nije postovao. i sranja se desavaju i u sred belog dana tako da je svejedno. i jel posle 12 ne smem bez roditelja ili bez odralse osobe?
 
why not smile:
Ja sam jos uvek u osnovnoj...i sve sto su uradili je jedan javni cas (ili kako se to vec zove) i to samo za jednu smenu (i ne moju),klincadija (odnosno,veci klinci od mene :oops: :) )iscrtala po dvoristu neke mir i ljubav porukice...
ali ne bih rekla da ce to nesto promeniti...
od obezbedjenja ni traga ni glasa a tuce postaju sve cesce (mada jos uvek nije bilo nista jako opasno..)

Sto se tice izlazenja..ja i ne izlazim mnogo,a i nikad ne ostajem posle 12... zapravo mi je svejedno...ali opet...stalno neka ogranicenja...cim cujem rec zakon ja... :roll:

glupo od mene...ali...to mi je navika... :)

pozdrav

joj MI NISTA ZIVO!!!A by the way ja izlazim do 11 zbog zadnjeg basa :lol: ali opet....toliko me nerviraju :evil: iako,heh verovatno ce zakon vazidi do sedamneste-sesneste(to vam je kad vam pravnik objasni 8) jer na zapadu,mozete da opusteno putujete sami s sedamnest godina,a ako mozesh sam da putujesh mozesh vala i da setash ko dvorska luda nocu :lol: )tako da meni godi
 

Back
Top