Iskomleksirani hrvati

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ово је већ застарело. Колико се сећам то је био Спилбергов филм, а Спилберг захтева да се његови филмови пуштају са оргиналним преводом, а он сматра да су нам језици исти. Стварно су смешни са тим језиком. Па они нису ни користили штокавски! Нека се лепо врате на чакавски и онда ће имати свој језик. А и ми смо будале. Дали смо им толико речи (називи месеци, тисућу и многе друге). Лепо каже моја професорица српског да би нам било боље да смо се ујединили са кинезима, бар бисмо знали шта је чије...
 
eremita:
Nexus 6:
nije narod nego pojedinci, cobani neki, budale...

Ма да ли је то могуће... ПОЈЕДИНЦИ... ма какви...
ПОЗНАТА ЈЕ СТВАР ДА СУ СВИ ХРВАТИ
УСТАШЕ, КОЉАЧИ И ЗЛОЧИНЦИ ПРВЕ ВРСТЕ.. :wink:
zar nije neprimereno tako se ponasati za vreme posta?
mislim, ja ne postim, boli me...ali ti....gde ce ti dusa?
;)
 
i opet moramo da virimo u tudje dvoriste i da pricamo kako je neko iskompleksiran....
nije bitno sto mi nismo daleko od istih tih kompleksa (hvala bogu, ne ka Rvatima, nego ka nekim drugima...nebitno)
ali bitno je da su ONI iskompleksirani...
svasta...
 
Mi, oni ... neki ovde bas moraju da se osecaju kao deo krda da bi imali privid nekakve vrednosti. Ja sam ja i **** mi se za sve njih i za sve vas. Kada bi se tako identifikovali bilo bi tragicno? Pa zar ja da se poistovetim sa eremitom? kuku ...
 
Cupi NS:
Ово је већ застарело. Колико се сећам то је био Спилбергов филм, а Спилберг захтева да се његови филмови пуштају са оргиналним преводом, а он сматра да су нам језици исти. Стварно су смешни са тим језиком. Па они нису ни користили штокавски! Нека се лепо врате на чакавски и онда ће имати свој језик. А и ми смо будале. Дали смо им толико речи (називи месеци, тисућу и многе друге). Лепо каже моја професорица српског да би нам било боље да смо се ујединили са кинезима, бар бисмо знали шта је чије...

Nije to bilo oko tog Spilbergovog filma, pustili su Srpski film na njihovoj TV, a oni sad kukaju sto im nije pusten prevod, jer su po njima srpski i hrvatski razliciti jezici ko spanski i kineski :shock:
 
Онда нисам сконтао на који филм се мисли. Знам да ј ебио неки документарацо мислим Аушвицу око кога је подигнута жешћа фрка. Нисам обратио довољно пажње :oops:
 
.. kompliciraš bezveze..

ja bih recimo pozdravila kad bi negdjeu uglu preveli neke riječi ili fraze, kaj fakat ne kužimo..tipa>>pabarčiti, volšeban, nipodaštavanje...itd...nemrem se sad sjetiti još hrpe primjera..

za cjelokupan prijevod - nema potrebe. posebice jer mi se čini da srbi kroz sve ove godine ''NISU prolazili jezično nagrđujuću fazu kakvu smo mi sprovodili, i još pokušavamo - s hrvatskim jezikom''.

kao da zaboravljate da jezik zaboga miloga je -sredstvo komunikacije - a ne isticanja razlika i hermetičnosti
 
Poslednja izmena:
.. ovo je komentar jedne hrvatice, sa nekog njihovog foruma!!! nema tu šta da se priča, ni šta da se doda, za sto godina nećemo se razumeti ič!!! što se mene, lično, tiče nikad ih nisam razumeo pa neka tako ostane i na dalje...
 
.. #221
Apollo013
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2005.
Postova: 5

Strasno je kakvih kretena se danas moze naci na ovom djavoljem internetu.A ni ja nisam pametniji cim dolazim da citam sta pisu.
Ovaj hr-predsednik bi 'ladno mogao da se uclani u srpsku radikalnu stranku, citajuci njegove komentare imam utisak da citam Seseljeve memoare,samo sto je rec srbin/srbi zamenio za hrvat/hrvati.Jalnuski diletant cak pokusava da nas ubedi da su hrvati postojali pre 3000 godina, i to time sto postavlja linkove najpoznatijih svetskih biblioteka , a kad bih ja postavljao par linkova na kojim je jasno "dokazano" da je Isus bio srbin(zvao se Milovan) i da je dok je visio na krstu pokazivao tri prsta i uzvikivao NE DAJEMO RATKA MLADICA, mene bi nazvali ludakom.Ili jos gore srbo-cetnikom.

A to i vezi HRT neci ni da komentarisem,smesni ste do bola.Trebali ste i u onom dokumetarnom filmu o Severini staviti subtitle, pa da znamo da li je ona mislila "stavi mi ga u usta" ili "stavi mi ga u usta".
Apollo013 is offline Odgovori s citatom
.. e, baš, sam se slatko nasmejao!!!:hahaha::rotf::cepanje:
 
http://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=89863

...primer dokle moze ici budalastina, sujeta, iskomleksiranost i zatucanost "kulturnih" "evropljana"...

P.S Nisam znao da li da ovu temu stavim u podforum humor, ali sa obzirom da ima jasnu politicku konotaciju stavio sam je ovde.

Jao što vi možete da lupate.Ako smo mi iskompleksirani što ste vi.Vi koji se smatrate savršenima jer žmirite na svaku vašu grešku u povijesti.Vi koje je najlakše vozati i koji pušite zadnjih 100 godina.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top