--> Vasa najbolja drugarica zaljubljena u vaseg decka!!!

miki-bg

Početnik
Poruka
6
U vezi sam sa devojkom vec duze vremena. Posle nekoga vremena, pojavljuje se tu i njena naj (ili jedna od naj) drugarica. Saznala je nekako moj broj telefona i pocela je da me zove i da mi se nabacuje. Otvoreno mi iskazuje neku vrstu ljubavi i stalno me poziva da se vidjamo. U proteklih par dana, igrom slucaja, zbog nekih obaveza, video sam je i ona uvek blista od srece kada se vidimo i pokazuje mi da joj je stalo do mene-poziva me uvek da se vidimo. Telefonski pozivi u sred noci su ucestali. Ne znam sta da radim, jer je drugarica te moje devojke, fina je, simpaticna devojka i prosto se plasim da cu je povrediti ako je grubo odbijem. Znam da bi ona ucinila sve da budemo zajedno ona i ja, ali... imam devojku i volim je. Plasim se sta ce biti ako za to sazna moja devojka (ako vec nije pocela nesto da sumnja)... Ne volim nikoga da povredim zbog odbijanja, a ne znam da li da prihvatim poziv i razgovor sa njom kako bi se sve resilo...

MOLIM VAS POMOZITE MI
 
Devilishgirl:
odakle pravo kucki da te muva..uzas. sta bre, kakav savet, nosi kilo belog luka sa sobom, obavezno pre nego sto je vidis sazvaci sto vise mozes, oteraj skota..stvarno strasno..ja bih takve drugarice na kolac..ono..spalite vesticu ili tako nesto..znali su ljudi sta ce s takvima..sad nista..propast.

Ali ona je fina devojka. Ne mogu da je krivim ako se zaljubila... Svako ima pravo na to. Simpaticna je i ne bih da je povredim gruboscu. Mozda razgovor sa njom moze sve da resi?
 
1.k'o sto neko rece:nije ona fina vec ima problem s identitetom! verovatno zavidi tvojoj devojci tj njenoj drugarici i na mnogim drugim stvarima,osim na vezi sa tobom.a to nije finoca-vec licemerje! :x
2.cak i da je stvarno zaljubljena u tebe,kakva je to osoba koja zeli da preotme nekog i da dragoj osobi (naj-drugarici)kvari srecu.cak i u slucaju da se i ti u nju zaljubis i da ostavis zbog nje devojku koju volis (sto je suludo,ako mene pitas),koliko bi uopste mogao posle da joj verujes.sigurno bi pomislio kad tad da muva nekog tvog druga ili tipa neke druge drugarice,pa cak i novog decka tvoje sadasnje devojke. :shock: labilna licnos,to ti je!
3.na tipove svojih drugarica i drugove svog decka uvek gledam kao na "bespolna" bica i izbegavam osobe koje to nisu u stanju. :? to je dobar znak da nemaju postovanja ni prema kome.sta ti imas dalje da se objasnjavas s takvom osobom?
savet :P :porazgovaraj s devojkom o svemu tome.uputi je detaljno u slucaj.moze i drugarica da bude prisutna.ako te voli-verovace ti.ako ti ne poveruje-nije nista bolja od "fine zaljubljene glupace".ko zna,mozda je to i neki trik koji su ti zajedno smislile... :evil:
 
koji su to tripovi!!!!sirota , zaljubila se :evil:
jeste nekad bili yaljubljeni? se secate kako to ide? moras da mislis na nekoga intenzivno i da zelis da se zaljubis, bre...nista nije slucajno..to su price za malu decu...koja crna drugarica :evil: :evil: oce drugarici da mazne decka...sve iz plemenitih pobuda :evil: :evil:

a i ti...nemoj da glumis ludilo bre...sad si ti baja, i bas ti laska da se zene lome oko tebe...nemoj da se foliras, ili u blazoj varijanti, da lazes sam sebe...resi to, kako god zelis...ali ta igra koju igrate je fuj...i treba preseci to...hitno!!! :evil:
 
miki-bg:
U vezi sam sa devojkom vec duze vremena. Posle nekoga vremena, pojavljuje se tu i njena naj (ili jedna od naj) drugarica. Saznala je nekako moj broj telefona i pocela je da me zove i da mi se nabacuje. Otvoreno mi iskazuje neku vrstu ljubavi i stalno me poziva da se vidjamo. U proteklih par dana, igrom slucaja, zbog nekih obaveza, video sam je i ona uvek blista od srece kada se vidimo i pokazuje mi da joj je stalo do mene-poziva me uvek da se vidimo. Telefonski pozivi u sred noci su ucestali. Ne znam sta da radim, jer je drugarica te moje devojke, fina je, simpaticna devojka i prosto se plasim da cu je povrediti ako je grubo odbijem. Znam da bi ona ucinila sve da budemo zajedno ona i ja, ali... imam devojku i volim je. Plasim se sta ce biti ako za to sazna moja devojka (ako vec nije pocela nesto da sumnja)... Ne volim nikoga da povredim zbog odbijanja, a ne znam da li da prihvatim poziv i razgovor sa njom kako bi se sve resilo...

MOLIM VAS POMOZITE MI
Sto mene nervira kad sad ovde svi izigravamo osobe koje bismo volele da budemo a u stvari smo sasvim drugaciji....ali to je izgleda za neku drugu temu...Sto se tice tebe dragi moj Miki ja se stvarno drzim one "dok kuja ne mrdne repom..." ali kkako su se mnoge stvari u toku vremena izmenile vise nisam tako sigurna...Na tvom mestu ja bi to rekla svojoj devojci pa nek se one pocupaju jednom za svagda jer mozda vi jednom raskinete a ta drugarica napadne njenog novog tipa...ti bi sad mozda rekao ne tice me se to ali ako volis svoju devojku reci joj...Imala sam takav primer doduse nije mi bila najbolja drugarica ali kad mi je receno bes povredu i ogorcenje zamenila sam distancom prema njoj koja je i dan danas pece...izvini ali meni su pravi prijatelji vazniji od bilo kakve ljubavne zanesenosti...
 
Khm, ovako... kazes fina neka devojka, pa ti nesto zao da budes grub? S'druge strane ona te na neki nacin svojim ponasanjem progoni i to prilicno drsko. Pritom jedna od najbitnijih odlika finih osoba je da budu pazljive u odnosu sa drugima oko sebe.
Josh uvek mislis da je fina?
Moje misljenje je da je ona jedan klasican primer zenskog stvora koji samo stvara probleme i za sebe izvlaci korist, dok glumi nevinasce.
Ako ces da cuvas vezu koju imas, lepo "drugarici" sut u dupe prvom prilikom, a ona nek vidi sta ce s'tim. Ako se ne smiri onda ispricaj i devojci sta je i kako je.
 
FINA DEVOJKA NIKOGA NE ZOVE NAKON 21h!
7.gif
 
miki-bg:
U vezi sam sa devojkom vec duze vremena. Posle nekoga vremena, pojavljuje se tu i njena naj (ili jedna od naj) drugarica. Saznala je nekako moj broj telefona i pocela je da me zove i da mi se nabacuje. Otvoreno mi iskazuje neku vrstu ljubavi i stalno me poziva da se vidjamo. U proteklih par dana, igrom slucaja, zbog nekih obaveza, video sam je i ona uvek blista od srece kada se vidimo i pokazuje mi da joj je stalo do mene-poziva me uvek da se vidimo. Telefonski pozivi u sred noci su ucestali. Ne znam sta da radim, jer je drugarica te moje devojke, fina je, simpaticna devojka i prosto se plasim da cu je povrediti ako je grubo odbijem. Znam da bi ona ucinila sve da budemo zajedno ona i ja, ali... imam devojku i volim je. Plasim se sta ce biti ako za to sazna moja devojka (ako vec nije pocela nesto da sumnja)... Ne volim nikoga da povredim zbog odbijanja, a ne znam da li da prihvatim poziv i razgovor sa njom kako bi se sve resilo...

MOLIM VAS POMOZITE MI
ala ti kakis bre!
stvar je u tome da tvom egu laska sto cica trza na tebe, predpostavljam da bi se rado ogrebao za snosku ali cvikas zbog devojke, ili ti u prevodu zesca si pi/da od lika!
otkaci kucku ili karaj istu, nema tu filozofije.
samo, budi spreman da se suocis sa posledicama (kojih i nemora biti ako si pametan)!
 
jagodica:
ma diraj i drugaricu, da je ne uvredish
:lol: :lol: :lol: :lol:
Pa ovako: recimo da je prica istinita...
prvo pitanje: kako je doslo do toga da te zove toliko cesto? sama od sebe..pa lave,sve je stvar stava!!!Mene ni najrodjeniji ne zovu pre 12 ujutru :wink: ako sam slobodan toga dana jer znaju da spavam 8) . Ti jadan je stalno kuliras jer si dobar i onda te ona nicim izazvana non stop zove,pa ko je ovde lud?s.e.r.e.s.h prijatelju! pa nek je i totalni neznanac a ne drugarica od tvoje ribe,lako je to iskulirati, onako elegantno:O. d. j. e. b. i. finim recima naravno. Zatim skrenuti paznju,ali bez pravog trovanja svojoj ribi(ako je volis a ako ne, pa pipkaj sto jagodica kaze ocigledno ti prija), cisto na cinjenicu da te je ova zvala 365 puta i sama ce zakljuciti ako ima mozga.
Druga stvar sta ste se okomili na pljuvanje drugarice, ona sljam pa je sljam, ne vredi ni pricati o osobama koje muvaju partnere svojih prijatelja.Nema ono slucajno,desilo se, ljubav je jaca od svega.. i slicne holivudske price. Za mene riba od mog ortaka nije vise riba,napravio sam odavno switch u glavi i smatram da svako normalan to treba da uradi jer prijatelj je prijatelj.
recimo da prica nije u potpunosti istinita: Pa koga farbas frajeru? :twisted:
 
miki-bg:
U vezi sam sa devojkom vec duze vremena. Posle nekoga vremena, pojavljuje se tu i njena naj (ili jedna od naj) drugarica. Saznala je nekako moj broj telefona i pocela je da me zove i da mi se nabacuje. Otvoreno mi iskazuje neku vrstu ljubavi i stalno me poziva da se vidjamo. U proteklih par dana, igrom slucaja, zbog nekih obaveza, video sam je i ona uvek blista od srece kada se vidimo i pokazuje mi da joj je stalo do mene-poziva me uvek da se vidimo. Telefonski pozivi u sred noci su ucestali. Ne znam sta da radim, jer je drugarica te moje devojke, fina je, simpaticna devojka i prosto se plasim da cu je povrediti ako je grubo odbijem. Znam da bi ona ucinila sve da budemo zajedno ona i ja, ali... imam devojku i volim je. Plasim se sta ce biti ako za to sazna moja devojka (ako vec nije pocela nesto da sumnja)... Ne volim nikoga da povredim zbog odbijanja, a ne znam da li da prihvatim poziv i razgovor sa njom kako bi se sve resilo...

MOLIM VAS POMOZITE MI

Tvoja prica toliko ne drzi vodu da je to prosto smesno. Saznala nekako tvoj broj fona, videli ste se igrom slucaja, fina devojka, ucestali pozivi nocu ali ti u stvari uopste ne zelis nista sa njom, taman posla..Ok, ajd' da postavimo situaciju ovako. Tvoj najbolji drug nekako saznao broj fona tvoje devojke, zove je nocu, nabacuje joj se, zaljubio se jadnicak, pa se onda igrom slucaja i videli, jasno joj daje do znanja da je zaljubljen u nju a to sve tebi iza ledja ali on je u stvari fin i dobar decko, ma ne bi mrava zgazio ali bi vrlo rado tvoju devojku na neki drugi nacin, a tvoja devojka u stvari sazaljive prirode, ma taman posla da bi ona htela nesto sa njim, mislim tek tako mu se javlja na nocne pozive, ne kaze mu u lice da voli tebe i da prestane sa tom igrom da ga ne povredi tako finog i simpaticnog i to tako traje i traje... Get the point? Prosto mi se namece pitanje jel se ti to stvarno zalis ili se hvalis.
 
Tommy_V:
miki-bg:
U vezi sam sa devojkom vec duze vremena.

Prva laz posle koje ne treba citati dalje.

PA KO JE OVDE INSPECTOR KLUZO!?

Nema nigde lazi. Ako mislite da su lazi zasto citate sve. Volim devojku i sve je onako kako je napisano. Pitao sam one dobronamerne da mi daju neki koristan savet ili prenesu neko svoje iskustvo. Samo zelim da resim problem, a da niko ne bude povredjen.
 

Back
Top