ZASTO SRBIJA NIJE PROGLASILA DAN ZALOSTI ZBOG TRAGEDIJE U RESTELICI?!

DA LI JE TREBALO PROGLASITI DAN ZALOSTI?

  • Da, trebalo je. To su nasi sugradjani.

  • Ne, nije. Sta me briga za tamo neke Gorance...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 41715

Elita
Poruka
17.690
header.jpg


Licno, mislim da je sramota sto Srbija, koja se poziva na svoj teritorijalni integritet nije proglasila dan zalosti povodom ove tragedije.

Mislim da je ovo jos samo jedan u nizu akata kojima se posredno priznaje nezavisnost Kosova.

Smatrate li da je Srbija trebalo da proglasi dan zalosti povodom pogibije 10-oro clanova porodice Reka u Restelici?
 
header.jpg


Licno, mislim da je sramota sto Srbija, koja se poziva na svoj teritorijalni integritet nije proglasila dan zalosti povodom ove tragedije.

Mislim da je ovo jos samo jedan u nizu akata kojima se posredno priznaje nezavisnost Kosova.

Smatrate li da je Srbija trebalo da proglasi dan zalosti povodom pogibije 10-oro clanova porodice Reka u Restelici?

Naravno, kakva sramota!
 
header.jpg


Licno, mislim da je sramota sto Srbija, koja se poziva na svoj teritorijalni integritet nije proglasila dan zalosti povodom ove tragedije.

Mislim da je ovo jos samo jedan u nizu akata kojima se posredno priznaje nezavisnost Kosova.

Smatrate li da je Srbija trebalo da proglasi dan zalosti povodom pogibije 10-oro clanova porodice Reka u Restelici?

trebalo je..
 
Kolko se sećam, nije bilo dana žalosti ni povodom pogibije drugih ljudi u Srbiji od zime u poslednjih nekoliko nedelja.

Па није свеједно за "појединачне" случајеве,али за ово кад је у једном дану страдало 10 особа,еееј !
Наравно да је требало ! Па без обзира које су вере, жалосно је што нису "заслужили"...
А ко и не зна ко су Горанци,ево макар нек прочита на википедији...
 
Nije ni za postradale u Japanu pa sta.... Srbija do Tokia bre :rtfm:

Pripadnici japanske nacionalne manjine u Srbiji nisu uputili apel za pomoc ovdasnjim vlastima, ali zato Gradjanska inicijativa Goranaca jeste :eek:

http://www.radiokim.net/vesti/goranci-srbja-da-pokaze-da-nas-nije-zaboravila.html

12.02.2012 | 15:56
Goranci: Srbja da pokaže da nas nije zaboravila

Građanska inicijativa Goranaca pozvala je Vladu Srbije da pruži hitnu pomo porodicama nastradalih Goranaca u selu Restelica u Gori kao I stanovnicima tog, lavinom zahvaćenog sela i time pokaže da nisu zaboravili na Gorance.
 
Trebalo je za sve zrtve zime na teritoriji R. Srbije.

Како то мислиш сваког дана је понеко страдао,нажалост ?
Једино један заједнички дан за све,али то би некако било политикантски.
Ово је нешто друго !
Велики број страдалих у једном дану !
Требало је апсолутно...!
 
A ti si sproveo anketu medju Gorancima, pa znas kako se izjasnjavaju, a? :per:

Pripadnici te porodice su odbili stipendiju koju im je ponudio Tadić za preživelu devojčicu , i rekli da će pomoć dobiti od svoje države (bila je i tema na forumu o tome ako je nisu obrisali) . Inače , te priče o nekakvim Gorancima nisu prošle ni Slobi pa neće ni nama . To nije nikakav poseban narod , nego samo jedno albansko-muslimansko pleme . Nema nikakvog dokaza da su naklonjeniji Srbima od drugih Arbanasa .
 
Pripadnici te porodice su odbili stipendiju koju im je ponudio Tadić za preživelu devojčicu , i rekli da će pomoć dobiti od svoje države (bila je i tema na forumu o tome ako je nisu obrisali) . Inače , te priče o nekakvim Gorancima nisu prošle ni Slobi pa neće ni nama . To nije nikakav poseban narod , nego samo jedno albansko-muslimansko pleme . Nema nikakvog dokaza da su naklonjeniji Srbima od drugih Arbanasa .

Jel' se cesto cujes s mrtvima il' ti se to samo danas javljaju?
 
Како то мислиш сваког дана је понеко страдао,нажалост ?
Једино један заједнички дан за све,али то би некако било политикантски.
Ово је нешто друго !
Велики број страдалих у једном дану !
Требало је апсолутно...!

Не, ја бих одао почаст свим жртвама ове зиме, не бих ништа раздвајао...
 

Back
Top