CD 48 NERO

france

Primećen član
Poruka
546
Kupio sam CD_ove Verbatium CD-R 700mb i NERO nece da ih reze!? Kad hocu da narezem CD-RW reze bez prob. Sta nije u redu i gde se na NERO steluje ako nesto treba da se reglira?
 
Agent Orange:
Zar ti nisi vec imao isti problem pre nekog vremena?

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

Zrtva represije
izgleda da jesam ali ne znam sta se desilo ...mislio sam da je do CDa.Sad sam kupio 50 cda vec sam 15 bacio jer NERO nije hteo da ih reze i ostetio ih je.Nije do NERO jer sam isto probao i sa Alcohol 120% Da li je moguce da citavo pakovanje od 50 cd n valja...nemam pojma sta je , sve sto sam znao pokusao sam. Ali mi nije jasno zasto reze CD RW a CD R nece!!!??
 
france:
Kupio sam CD_ove Verbatium CD-R 700mb i NERO nece da ih reze!? Kad hocu da narezem CD-RW reze bez prob. Sta nije u redu i gde se na NERO steluje ako nesto treba da se reglira?

Ajde korak po korak objasni kako rezes, a nisi rekao koji nero imas i koji je kao osnova a koji je upload da bi se nesto izanaliziralo, ovako je tesko nesto vise reci :!: :?:
 
ne bi se bas reklo da ne znam da rezem jer sam do sada preko NERO prerezo oko 1000 CD - ova. Opet ponavljam da ne bi trebao da je problem u NERO jer ni ALCOHOL 120% nece da reze . Salju mi poruku da je doslo do greske prilikom rezanja i da je postupak prekinut. Snimam divx filmove pokusavao sam sa vise njih.Trazim nekog ko je imao slican prob. Ili je do rezaca ili svih 50 CD-a koje sam kupio ,ne valjaju.Je li se desilo kome da kupi CD-ove a da mu ne valjaju?
 
Kupi samo jedan Princo-v pa ako njega uspešno nareže problem je u diskovima. Kažem princo-v jer po mom iskustvu bolji je od Verbatima iako je jeftiniji.

p.s. kupi obavezno onaj bez omota. Zvuči blesavo ali on mi dosad ni jedan nije puko, dok verbatimi... :roll:
 
Evo sta se desava... ja iamam lap top i na njega je ugradjen LECTEUR DVD/CD-RW(D) sad mi kompjuter pronasao jos jedan citac tako da mi sada pise da imam: jedan LECTEUR DVD/CD-RW(D) i odmah pored njega stoji LECTEUR DVD(E) ovo LECTEUR DVD(E) se pojavilo upravo kad je Nero presto da reze ... znaci instaliran mi je jos jedan citaca DVD koji nema nikakvu funkciju bez sto ne da ovom drugom da reze CD ove...ovo se samo pojavilo ne znam zasto...zna li ko kako dalje?
 
E pa vidi ovako , mozda si instalirao neki virtual cd , jel hoces nesto da narezes sa hard diska ili da kopiras s jednog na drugi ?
Probaj kod nekog da li radi jedan od tih cd-ova ako radi onda jos jednom probaj sve iz pocetka , ako kopiras s jednog na drugi disk gledaj source i destination driver , a ako kopiras sa harda onda recorder , stvarno je cudno da ne radi ni jedan od pedeset cd-ova a rw radi , postaljam glupo pitanje ali da nisi ti kupuo dvd diskove. :D
 
123456789:
E pa vidi ovako , mozda si instalirao neki virtual cd , jel hoces nesto da narezes sa hard diska ili da kopiras s jednog na drugi ?
Probaj kod nekog da li radi jedan od tih cd-ova ako radi onda jos jednom probaj sve iz pocetka , ako kopiras s jednog na drugi disk gledaj source i destination driver , a ako kopiras sa harda onda recorder , stvarno je cudno da ne radi ni jedan od pedeset cd-ova a rw radi , postaljam glupo pitanje ali da nisi ti kupuo dvd diskove. :D
nista nisam instalirao...kupio sam diskove koje i uvek kupujem...i kad sam poceo njih da rezem tj. nijedan nisam uspio da narezem od njih bice ono nemoguce izgleda da nijedan CD od ovih 50 ne radi.Kupicu iste takve CD na drugo mesto pa cu videti.
 
Da je Princo bolji od Verbatima ne verujem, ali ajde :? ...
Pogledaj u prirucniku koji si dobio uz rezac i tamo ti sigurno pise koji mu CD-ovi odgovaraju, probaj njih da nadjes.
A, jesi razmisljao mozda da nije hardverski problem :?:
 
NICS:
Princo bolji od Verbatima e takvu glupu izjavu jos nisam cuo sve do sada, to sto je jeftiniji tek to nema nikakve veza :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Do sada sam narezao nekih 250-300 PRINCO diskova i mozda nisu bolji od Verbatim diskova ali su tu negde a kostaju 11-12din(verbatim 15-16),tako da od sad samo njih...
 
Al ti mesas babe i zabe-narezivanje Klasicnog CD-a i RW-a je slicno kao kada bi ja isao u WC na veliku a ti na malu nuzdu, pa posle da pricamo da smo bili po istom poslu. To sto ih guras na isto mesto ne znaci da se isto rezu (pa nazvati kod RW rezanje nije bas najtacnije ali...).
 

Back
Top