skola glume

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam cula da je Mika Aleksic jako neprijatan i da odredjenoj deci nabija komplekse. Moja drugarica je isla kod njega i pobegla glavom bez obzira. Sada ide u skolu glume Studio Centar i jako je zadovoljna. Rade i igraju puno predstava, a imaju i redovne casove.
 
Čitala sam malo postove na ovu temu, uočila sam da su neki od članova foruma bili u školi glume kod Mike Aleksića, ili su tamo slali svoju decu.

MOLIM VAS da mi se javi neko ko bi mogao da mi da neku informaciju kako da ga kontaktiram - e-mail, broj telefona, adresa dramskog studija, bilo šta.
 
Ja kažem ono što znam sigurno. Ko ne veruje neka ide kod njega. On je samo ime. Toliko škola radi bolje od njega. Ja sam krenula u školu glume Studio Centar i prezadovoljna sam! Radimo dikciju, predstave u pozorištima, neki snimaju i serije i filmove..cena sasvim korektna! Sigurno ih je 4-5oro došlo od Mike Aleksića kod nas jer ih je ovaj tamo ubio u pojam. Mene boli uvo, idite gde hoćete i gde je vama lepo ali po meni - Studio Centar je naj naj! :klap:
 
Javljam se ovde samo da odgovorim na cinjenicu da je pomenuta tema privatnih akademija. Da, odgovaram na temu posle dve godine, al kad me je dokonost naterala da ovde zavrsim, mogu bar i nesto korisno da uradim. Nema razlike u akademijama. Nazalost, dosli smo u vreme gde se akademije dele na to da dajes kovertu s kintom javno (privatne) i da delis istu tajno (drzavne). Dalje razlike, nazalost nema, osim jedne...najbitnije...kvalitet profesora. Na privatnoj akademiji predaju Mirjana Karanovic, Goran Jevtic, Nebojsa Dugalic, dok na akademiji koja je iznedrila stvarno divne umetnike dolaze razni Srdjani Karanovici i njemu (estradno) slicni. Akademija, ljudi, sluzi da naucis teoriju, da naucis pravila zanata, i to je dvadeset posto, sve ostalo je na tebi. Na tebi je da koristis sva predavanja maksimalno, da citas, gledas, pises, glumis, igras se, pleses, mastas i napredujes. Na tebi je da radis na sebi. Pre svega, na tebi je tvoj talenat koji IMAS ili NEMAS i tu sve pocinje i zavrsava se. Teoriju moze svako da nauci. Talenat se ne uci, s talentom se radja. Zato, ne vadite se na privatne i drzavne akademije, veze, bezveze, koverte, ovce, novce, itd... Zavrsila sam bivsi BK kod jako dobrih, iskusnih i renomiranih profesora. Preneli su mi sve sto je trebalo dovoljno da usmere moj talenat koji je dosao ziv i neobuzdan nakon gimnazije. Dovoljno su me usmerili da, pu pu pu :D , radim u svojoj profesiji toliko da mogu od toga da iole. Necemo reci da imm za leba da jedem. Ionako leb goji :D
Ako iko ovo, posle dve godine od poslednjeg posta, vidi, govorim kao neko ko je potekao iz umetnicke porodice i opredelio se za to pored toga sto ima svest o nestalnim prmanjima, kidanju zivaca, sukobu sujeta, itd. Idite u umetnost ako imate sta da kazete, ako umete da iskazete svoj stav, ako zelite i znate kako nesto da promenite, ako ste PISMENI (jer je retkost), ako ste HUMANI (jer je retkost), ako se zelite ovim da se bavite ne zbog para (jer ih nema) i nikako zbog popularnosti (jer je nestalna, prolazna, izvestacena i povrsna).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top