Dosije X

Eh, lepi dani pod Pinkom... kad je davao Dosije X, otprilike odgledao sam ga jedno 4 puta. Znate ono gledam uvece, pa sutra mi dosadno, a ja opet. Pa kad su ispucali sve sto su pazarili, oni udri drugu turu, a ja opet, uvece, pa ujutro. :lol:
E to se zove serija!
 
Pink je odavno zabrazdio, odkad su prestali da se angazuju oko novih serija i flimova... Mada bi RTS mogao da se trudi da nabavalja nov materijal, a ne Dosije X koji je star vise od 10 godina!!!
 
HA :!: :!: :!:
tu sam vas cekao!!!
Pink od aprila pocinje sa prikazivanjem Friends-a i The Simpsons !!!

A cuo sam da ce i RTS da pusti prijatelje, ali samo zadnji serijal
:evil:

Svi su ti oni lazovi, mamicu im jarecu ..... !!!
 
Ma RTS ce stvarno da postane najbolji...Sa PINKA im je dosao onaj Robert Nemecek,koji je odlican...A PINK ce propasti,zato sto ima je pola programa zauzet grandom,latino-americkim serijama i ostalim glupostima.Ok,da se ne lazemo,nece PINK propasti,ali cemu popularnost definitivno opasti.
 
Tacno, ali koliko vidimo , za sada im dobro ide "kupovina" materijala.....ja u poslednje vreme samo RTS i BK gledam...a nekad RTS nisam hteo ni da memorisem na TV-u :lol:
 
mslav:
HA :!: :!: :!:
tu sam vas cekao!!!
Pink od aprila pocinje sa prikazivanjem Friends-a i The Simpsons !!!

A cuo sam da ce i RTS da pusti prijatelje, ali samo zadnji serijal :evil:

Svi su ti oni lazovi, mamicu im jarecu ..... !!!
Ja procitala u Huperu da ce Pink od Aprila da pusti zadnju,10. sezonu Prijatelja (onu koja se zavrsila na HrT-u).Nisam cula za RTS :roll:
Mada jedva cekam! Dosije X, nikada ga pre nissam gledala (plasila sam se :roll: :oops: ). Al bas je kasno....mada pokusacu da ne propustam epizode
Sad u petak u 00:00 je bila prica o seriji sa intervjuima glumaca,ekipe i delovi iz nekih epizoda...Bas me zaintrigirali!
 
gledala sam x-files mislim svaki put kada su ih prikazivali tako da ne znam hocu li moci jos jednom :roll: ...mislim sve epizode znam napamet.a najgadnija mi je ubedljivo bila ona sa covekom-metiljom (uvek ga se setim kako viri iz one cevi) i ona sa pecurkom koja truje pa onda jede ljude :lol: :lol: :lol:
 
jedno mi nije jasno....pocnu da prikazuju redom, zatim malo mesaju stare i nove epizode, da bi redovno izostavili neke(npr. kada molder treba da uhapsi vanzemaljca u fabrici II, sa onim klincem kada raskrinkava globalnu zaveru II...)
kada ce putsiti serijale redom i potpuno :?
 

Back
Top