MMS,GPRS,063,SIEMENS MC60.HITNO

  • Začetnik teme Problematicna budala
  • Datum pokretanja
P

Problematicna budala

Gost
Hteo sam da podesim GPRS i MMS.
Zvao sam mobtelov Call Centar i poslali su mi 2 poruke koje bi automacki telefon trebalo da podesi ali to nije mi uspelo. Skidao sam neka upustva ali nema za M60.
Treba mi GPRS hitno.
Usput da li znate gde mogu da nabavim kabal koji bi ostvario komunikaciju sa kompjuterom i Siemens MC60?
UNAPRED ZAHVALan!!!!!!!!
 
Mobtel ti je poslao GPRS i MMS konfiguracije preko te neke poruke i ti si to trebao da sacuvas,ali posto nisi rekao da si to uradio ne znam.A i treba jos da ti ga aktiviraju,znaci treba ponovo da ih pozoves i da im kazes da zelis da ti aktiviraju GPRS,i onda ce oni da ti kazu da moras da isklujucis telefon za odredjeno vreme i posle ga ukljucis.I trebalo bi da sve bude ok!

A sto se tice kabla, verovatno imas u nekim servisima. :wink:
 
Problematicna budala:
Sacuvao sam obe poruke i da se zakacim na GPRS,
kaze sledece:
INCORRECT GPRS Profile.
STA DA RADIM?



alo brate ja koristim mc60 kao gprs konekciju za internet kazu da je to najbolji telefon za konekciju na komp. ja sam ovde u italiji kupio original kabal i u kutiji su bilo svi programi za ubacivanje muzike,slika,i za konekciju ako ti treba hitno javi se pa da ti nekako posaljem kopiju diska a kabal ima tamo samo pazi mora da probas moj drugar je kupio u bgd kabal i neradi
gmilovic@hotpop.com
 

Back
Top