Muškarci vole sponzoruše?

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Možete vi pričati šta hoćete, ali ovo je istina sa kojom se retko suočavamo... I jedni i drugi.
Iz iskustva, kakvog-takvog, i razgovora sa drugim devojkama i ženama došla sam do takvog zaključka. A ne govorim samo o muževima već i o stričevima, očevima, braći...
MUŠKARCI VOLE DA KUPUJU LJUBAV! I beskrajno su nesrećni kada to nisu u stanju! Uostalom, šta tačno znači: "Kada bih imao puno novca - potrošio bih ga na žene :shock: "
Kao da vam je novac jedini adut? Ili je to zbog opšteg mišljenja da je ženama materijalno važnije? Svejedno, sestra mi se često žalila da njen otac kaže: "Sine, što ne tražiš? Ja volim kada ti meni tražiš... :shock: "
Valjda uvek očekkuju nešto zauzvrat? I nije valjda, očekuju, bogami...
Na stranu onu priču "Ja donosim novac u kuću..."
Ovde smo kod "savremenog", a takav bi trebao da se BORI za ljubav :roll: , da li vam je novac jedino sredstvo? Ili je to samo slučaj manje lepih?
A, da ne bismo brkali pojmove, ne želim reći da se muškarci lako odvajaju od novca. Naprotiv! Samom novcu pridaju daleko veći značaj nego žene, one više vole ono što novac donosi. Oni, jednostavno, uživaju u trenutku svog "trijumfa", kada predaju svoj voljeni novac u ruke, naročito ženi.
Verujem da je sve to poreklom iz braka. Onog kakav je oduvek bio. Kao što već jednom rekoh, domaćica nije ništa drugo do legalna sponzoruša.
Sve bi uradila da dobije malo novca "za kuću". Nemojmo trpati ovde ljubav i razumevanje, ipak govorimo o braku, njegovoj monotoniji i svakodnevnici u kojoj razumevanju nema puno mesta.
"Možeš da dobiješ, ako ja dobijem novu peglu :lol: "
I sad će inspirion da se javi i kaže kako nisu svi muškarci takvi, kako je on drugačiji... Onda će da se javi Milojko i da kaže kako je inspirion pichkica, ali da ni on nije baš takav... Bla bla... Ja bih vas zamolila da razmislite o vašem okruženju. Većini. Ono što mi nije jasno, u svemu ovome:
Čemu, na ovom forumu, tolika buka zbog sponzoruša i to, najviše, od strane muškaraca?
 
Naklonost, pa i ljubav, se uvek kupuje. Neko će uložiti puno truda, pažnje i vremena u sve to, nadajući da će mu biti uzvraćeno odgovarajućom merom. Drugi će to pokušati na 'lakši' način, koristeći novac i moć u nedostatku ideja. Efekat je verovatno isti (nemam pare pa i ne znam). Mislim da je ova tema već bila.
 
off topic
ja sam sponzoruša i to legalna...

boli ali ko zna zašto je to dobro...možda naviknem na to i prestane da me bude sramota što sam domaćica i što nema neki fini fensi posao...
dobro je samo što ima ljudi i foruma koji čine dobro delo:otvore mi oči da sagledam svoj bedni život...ooo, ovo je tako patetično...sorry ljudi...kome se bljuje neka ne čita više...


inače...ide tako??? sex za peglu? nisam znala...hvala na savetu...treba mi nova daska za peglanje...
 
Već danima razmišljam o novom usisivaču a ne radim nigdje (sem u kući).Kad ono.....Hvala pametnim ljudima,probaću :wink:
A sad ozbiljno,mislim da se ništa ne može generalizovati.NPR.moj muž je prilično galantan čovjek,dok moj zet ,užasan cicija iako u ostalim stvarima važi za dobrog čovjeka.Tako neznam šta bih vam rekla,ali ubila sam malo vremena :wink:
 
Već danima razmišljam o novom usisivaču a ne radim nigdje (sem u kući).Kad ono.....Hvala pametnim ljudima,probaću :wink:
A sad ozbiljno,mislim da se ništa ne može generalizovati.NPR.moj muž je prilično galantan čovjek,dok moj zet ,užasan cicija iako u ostalim stvarima važi za dobrog čovjeka.Tako neznam šta bih vam rekla,ali ubila sam malo vremena :wink:
 
ljudi, sponzorusa je zanimanje...svi muski koji kukaju na sponzoruse nemaju para da "drze" istu..jos nisam cula za tipa koji seta sponzoruse a zali se na takvo ponasanje.. dok je para bice i sponzorusa.. bedak je sto ima ok riba svesnih da je to easy way do para.. i bedak je sto ima ok tipova bez para koji ostaju bez (tih) ok riba..
a zasto muski vole takve?(oni sa parama)
kad ima para za sronzorusu, svi predpostavljaju da ima i za sve drugo u zivotu.. a vole muski taj osecaj da se o njima misli kao o sposobnim za sve sto pozele..
 
Dobro, dobro, očekivala sam da će se javiti gomila teta koje su ponosne na to što su domaćice, bla bla...
Ja nikada nisam rekla da su domaćice jadne ili bedne i nemoj padati tako nisko da mi trpaš reči u usta. Takođe nikada nisam rekla da su sponzoruše loše, niti sam rekla da sutra i sama neću biti domaćica. Tema je o onima koji žive sa domaćicama i - zašto to rade, izgleda da je DisMisal jedini pogodio temu.

Da, jeste off topic;
 
november child:
ljudi, sponzorusa je zanimanje...svi muski koji kukaju na sponzoruse nemaju para da "drze" istu..jos nisam cula za tipa koji seta sponzoruse a zali se na takvo ponasanje.. dok je para bice i sponzorusa.. bedak je sto ima ok riba svesnih da je to easy way do para.. i bedak je sto ima ok tipova bez para koji ostaju bez (tih) ok riba..
a zasto muski vole takve?(oni sa parama)
kad ima para za sronzorusu, svi predpostavljaju da ima i za sve drugo u zivotu.. a vole muski taj osecaj da se o njima misli kao o sposobnim za sve sto pozele..
A, otprilike sam ovo želela da napišem...
 
roberta:
Već danima razmišljam o novom usisivaču a ne radim nigdje (sem u kući).Kad ono.....Hvala pametnim ljudima,probaću :wink:
A sad ozbiljno,mislim da se ništa ne može generalizovati.NPR.moj muž je prilično galantan čovjek,dok moj zet ,užasan cicija iako u ostalim stvarima važi za dobrog čovjeka.Tako neznam šta bih vam rekla,ali ubila sam malo vremena :wink:
A, bez obzira koliko je spreman da daje, i muž i zet vole taj čin davanja i pridaju mu veliku važnost, kad su se već odlučili :?:
 
Nikako ne mogu da se složim sa početnom konstatacijom da je domaćica=sponzoruša. Sponzoruša koja (ako) se uda, imaće i kućnu pomoćnicu da bi ona imala vremena za šoping i za i dalje izlaske po fensi lokalima, samo sada sa drugaricama, dok muž rinta. U mojoj okolini ima gomila takvih. A sponzoruša se uglavnom ne vezuje za pojam ljubavi, dok domaćica znači brak, a u brak se ipak u većini slučajeva ulazi iz ljubavi.
Menjanje sexa za peglu; moram da kažem - tipičan, školski primer biovlasti o čemu se ovde tupi već mesecima.

A da odgovorim na pitanje, odnosno, samo na naziv topica... Vole ih zato što oko njih ne moraju da se trude, ne moraju mnogo da razmišljaju, uvek znaju na čemu su.
A verovatno im daje i osećaj moći - kad imam para, imam sve. Predpostavljam da nastaje problem kada se muškarac stvarno zaljubi u sponzorušu, pa počne da se pita, odnosno počinje da mu smeta što je ona s njim samo zbog para, a ne vidi njegove druge vrednosti, ne posmatra njega kao čoveka i blabla... Mada, za to su sami krivi, jer od samog starta nisu se ni trudili da sve to pokažu. Isto kao što toj devojci vremenom (ako se zaljubi) zasmeta što je muškarac tretira kao robu koju je kupio. A i ona je sama kriva, jer se u startu prodala.
Zato i mislim da retko dolazi do braka u kojoj će sponzoruša postati, kako si rekla - ''legalna sponzoruša''. Muškarac je ne bi oženio ako je ne voli; a ako je voli, mora biti siguran da voli i ona njega, a to neće nikada biti siguran ako su vezu započeli ''kupovanjem''.
 

Back
Top