BITLSI ILI `STONSI???

  • Začetnik teme Rock-meta girl
  • Datum pokretanja

Beatles vs. Stones

  • Beatles

    glasova: 22 62,9%
  • Rolling Stones

    glasova: 13 37,1%

  • Ukupno glasova
    35
  • Anketa je zatvorena .
E, zaboravila sam...
...Ja dajem glas Stonsima, mada bez Bitlsa ne bi bilo nicega. Divim se i cudim se kako to da vec 50 godina nastupaju sa istom snagom i deluje kao da nikada nece prestati. Mozda da nije bilo one Japanke, dala bih glas ``Bubicama``.
 
meni su Stonsi bolji.. i to bez nekog posebnog razloga...A sta mislim o Miku??? sa svojih 60 godina je sexi...mogao bi ovim danasnjim da bude ucitelj po tom pitanju heheh LOL
Alkohol i droga ga nisu unistili....
 
die_happy:
meni su Stonsi bolji.. i to bez nekog posebnog razloga...A sta mislim o Miku??? sa svojih 60 godina je sexi...mogao bi ovim danasnjim da bude ucitelj po tom pitanju heheh LOL
Alkohol i droga ga nisu unistili....

da, nisu ga unishtili uopste !!! puko je skroz od kokaina !!!
bolje da je mrtav nego da ga gledam ovakvom kako bulazni :?
 
Ne mogu da verujem, to je moje OMILJENO pitanje koje postavljam svim novim prijateljima... NE MOGU DA VERUJEM!!!

The Beatles, of course. Zasto? Pa, uradili su nesto sto niko nikada pre njih nije: bili su drski! Premda, Stonese sam oduvek gotivila! Imaju veoma pismenu muziku, verovali ili ne. Svaka cast Lennon-u though, laka mu zemlja...
 
die_happy:
Pa ti nemoj da ga gledas...mene tip ne nervira, postujem ono sto radi.

Da ga je unistio kokain on bi umro odavno...ovako ce da zivi ko' kornjaca, ubedjena sam u to.

pa i ponasa se ko kornjaca.
najbolje je bilo kad je njegova rodjena cerka izjavila da je njegovo oblaachenje sramota za covecanstvo :lol: heheheh
mislim, nema veze sa temom, samo sam rekao jer mi je smesno :D
 
Keeper:
die_happy:
Pa ti nemoj da ga gledas...mene tip ne nervira, postujem ono sto radi.

Da ga je unistio kokain on bi umro odavno...ovako ce da zivi ko' kornjaca, ubedjena sam u to.

pa i ponasa se ko kornjaca.
najbolje je bilo kad je njegova rodjena cerka izjavila da je njegovo oblaachenje sramota za covecanstvo :lol: heheheh
mislim, nema veze sa temom, samo sam rekao jer mi je smesno :D

heheh...meni je bolje ovo: pa i ponasa se ko kornjaca!....
 
die_happy:
Keeper:
die_happy:
Pa ti nemoj da ga gledas...mene tip ne nervira, postujem ono sto radi.

Da ga je unistio kokain on bi umro odavno...ovako ce da zivi ko' kornjaca, ubedjena sam u to.

pa i ponasa se ko kornjaca.
najbolje je bilo kad je njegova rodjena cerka izjavila da je njegovo oblaachenje sramota za covecanstvo :lol: heheheh
mislim, nema veze sa temom, samo sam rekao jer mi je smesno :D

heheh...meni je bolje ovo: pa i ponasa se ko kornjaca!....

a sto ti je to bolje ako smem znati?
pa to sam izlupetao, zar su tebi lupetanja smesna :lol: :lol: :lol:
heheheheh.
pa dobro, nije to daleko od istine, dzeger je glup ko zivotinja, i poprilicno je zaostao.
on je jos ziv i jos je na sceni jer ima duh i mozak tinejdzera. a to je malo nerazvijen mozak 8)
 
daj bre Keeper bas ga izlupeta :lol: ... "Mikica" super peva...a ti nastavi da volis bubice...Mislim, nemam ja bas nista protiv njih,ipak su oni legende koje su obelezile 20-ti vek...ali stonsi vise prijaju mojim usima :wink: Pozdrav!
 
die_happy:
daj bre Keeper bas ga izlupeta :lol: ... "Mikica" super peva...a ti nastavi da volis bubice...Mislim, nemam ja bas nista protiv njih,ipak su oni legende koje su obelezile 20-ti vek...ali stonsi vise prijaju mojim usima :wink: Pozdrav!

koje bubice?
mislis na bitlse?
uh, bas ih ja slusam ..... :lol: :lol: :lol:
nisam ljubitelj, zao mi je. jest da su legende, kad uzmem gitaru pa probam da ih sviram onda vidim kako je cool, ali kad ih slusam i gledam onakve, ma previse smrde na pop, nije to za mene. dobro, legende su oni i stonsi, ali .....
8)
 
Keeper:
die_happy:
Pa ti nemoj da ga gledas...mene tip ne nervira, postujem ono sto radi.

Da ga je unistio kokain on bi umro odavno...ovako ce da zivi ko' kornjaca, ubedjena sam u to.

pa i ponasa se ko kornjaca.
najbolje je bilo kad je njegova rodjena cerka izjavila da je njegovo oblaachenje sramota za covecanstvo :lol: heheheh
mislim, nema veze sa temom, samo sam rekao jer mi je smesno :D
:lol: :lol: :lol: Ja imam NEVIDJENOG lika za najboljeg druga!!! :lol: :lol: :lol:
 
Courtney:
Keeper:
die_happy:
Pa ti nemoj da ga gledas...mene tip ne nervira, postujem ono sto radi.

Da ga je unistio kokain on bi umro odavno...ovako ce da zivi ko' kornjaca, ubedjena sam u to.

pa i ponasa se ko kornjaca.
najbolje je bilo kad je njegova rodjena cerka izjavila da je njegovo oblaachenje sramota za covecanstvo :lol: heheheh
mislim, nema veze sa temom, samo sam rekao jer mi je smesno :D
:lol: :lol: :lol: Ja imam NEVIDJENOG lika za najboljeg druga!!! :lol: :lol: :lol:

he he :lol:
sta da ti kazem Kortni, imas srece, imas srece :wink:
 
Keeper:
Courtney:
Keeper:
die_happy:
Pa ti nemoj da ga gledas...mene tip ne nervira, postujem ono sto radi.

Da ga je unistio kokain on bi umro odavno...ovako ce da zivi ko' kornjaca, ubedjena sam u to.

pa i ponasa se ko kornjaca.
najbolje je bilo kad je njegova rodjena cerka izjavila da je njegovo oblaachenje sramota za covecanstvo :lol: heheheh
mislim, nema veze sa temom, samo sam rekao jer mi je smesno :D
:lol: :lol: :lol: Ja imam NEVIDJENOG lika za najboljeg druga!!! :lol: :lol: :lol:

he he :lol:
sta da ti kazem Kortni, imas srece, imas srece :wink:
:P :P :P
 
Razumecu neke ljude kada kazu da su Bitlsi bolji ili da su Stonsi bolji jer je to njihovo mishljenje a mishljenja treba poshtovati :wink:
Da ne ulazimo u to kako je doshlo do toga da svoj glas daju jednima od pomenutih - uticaji starije brace,sestara ili komshiluka,dopadljivost zvuka jednih odnosno drugih ili pak scenski nastupi i izgled clanova benda ... :)
U biti jedni i drugi su revolucionarni bendovi,inspiratori generacija koje su krenule njihovim ili slicnim stopama.
Svoj glas dajem i Bitlsima i Stonsima jer su to bendovi koji su ushli u legendu rock&roll-a i tu ce zauvek ostati, a to nije mala stvar... :wink:
 

Back
Top