B92-Srbija je postala fashistichka zemlja

Iluvatar

Zainteresovan član
Poruka
333
Pa, dobro drage moje "patriote", sta vi mislite o tim plakatima punim mrznje koji su osvanuli na jevrejskom groblju u mom kraju u Beogradu?
Ja sam zbunjen, sokiran i...uplasen.
Da li je to neko odlucio da ovaj narod krene stopama Hitlera i Musolinija? Dokle cemo da se pretvaramo u ono najgore?
 
Pitaj ove sto ovde brane Ljotica. oni bi izgleda ponovo neko streljanje srpskih djaka u Kragujevcu i ponovo neke nove logore za Srbepoput Banjice. Neko je pomenuo rec "patriote"?

Iluvatar:
Pa, dobro drage moje "patriote", sta vi mislite o tim plakatima punim mrznje koji su osvanuli na jevrejskom groblju u mom kraju u Beogradu?
Ja sam zbunjen, sokiran i...uplasen.
Da li je to neko odlucio da ovaj narod krene stopama Hitlera i Musolinija? Dokle cemo da se pretvaramo u ono najgore?
 
Pa logichno da patriote budu krive za to? Mislim, postoji li drugi sinonim za zlo?

Ma patriotizam je kriv za svo zlo sveta.. Svako ko se oseca patriotom treba da gori na lomachi.
Patriote=nacisti.. zivela demokratija..

Hajde ne silujte tu rech vishe zaboga.

muka mi je vishe od novopechenih demokrata..
 
Cinjenica da je ta rec u mom postu bila pod znacima navoda bi inteligentnom coveku rekla nesto. Pitam se zasto ti to nisi razumeo? Sta ako su te demokrate stvarni poatiori, a ako su ti kao sto si ti i eremita i slicni u stvari stetocine koji skode Srbiji?
A ako smo vec kod muke ima i postenog sveta kojem je mukaod raznoraznih povampirenih neo-nacista poput tebe ljubitelju ustasa!

Ajduk:
Pa logichno da patriote budu krive za to? Mislim, postoji li drugi sinonim za zlo?

Ma patriotizam je kriv za svo zlo sveta.. Svako ko se oseca patriotom treba da gori na lomachi.
Patriote=nacisti.. zivela demokratija..

Hajde ne silujte tu rech vishe zaboga.

muka mi je vishe od novopechenih demokrata..
 
Iluvatar:
Pa, dobro drage moje "patriote", sta vi mislite o tim plakatima punim mrznje koji su osvanuli na jevrejskom groblju u mom kraju u Beogradu?
Ja sam zbunjen, sokiran i...uplasen.
Da li je to neko odlucio da ovaj narod krene stopama Hitlera i Musolinija? Dokle cemo da se pretvaramo u ono najgore?

Iluvatar-e, nemam detaljnu vest o tim plakatima, ali ono sto cujem TO JE BIO POZIV
NA BOJKOT TV B92... a ne znam odakle ti ovo Srbija je postala fashistichka
zemlja
,
da li je to Tvoj zakljucak ili je to objavio tv B92?
 
Gwydion:
Cinjenica da je ta rec u mom postu bila pod znacima navoda bi inteligentnom coveku rekla nesto. Pitam se zasto ti to nisi razumeo? Sta ako su te demokrate stvarni poatiori, a ako su ti kao sto si ti i eremita i slicni u stvari stetocine koji skode Srbiji?
A ako smo vec kod muke ima i postenog sveta kojem je mukaod raznoraznih povampirenih neo-nacista poput tebe ljubitelju ustasa!



Ma jasno, ja sam nacista
U stvari u trenucima dokolice (dok odmaram od nacizma), ja sam i vampir koji nocu kupi decu i hushka ih protiv demokratije, samo pssssssssssst, to je tajna aktivnost. Ma daj mashti na volju, imam 666 na temenu i hranim se ljudima, samo nemoj, nemoj to 'ljubitelj ustasha' please, shto je mnogo - mnogo je (za zeludac).

Druga stvar, ko se gore uopshte obratio tebi?
Ti si taj koji se stidi shto je Srbin, right? :wink: Zar sa tobom chovek moze prichati o patriotizmu, makar on bio i pod navodnicima. Mislim, aj da se ne gubi vreme :)

"Demonokrate"-"patriJote", "chetnici-partizani", jedni dobri, drugi loshi. Ma da, samo zamazujte narodu ochi prevelikim demokratizmom odnosno nacionalizmom. Isti ste i jedni i drugi, shtetni extremi.
 
Iluvatar:
ne ljudi, nisam okrivio patriotski nastrojene ljude, jednostavno se pitam dokle ce merilo patriotizma biti to koliko mrzimo one koji nisu Srbi...

Za normalnog, zdravog choveka, to nikada ne moze biti merilo patriotizma. Postoji tema Patriotizam i ostale vrednosti gde smo zapravo pocheli normalno da prichamo na tu temu, a onda je nastalo "demonokratsko-patriJotsko" krljanje i eto..
 
eremita:
Iluvatar:
Pa, dobro drage moje "patriote", sta vi mislite o tim plakatima punim mrznje koji su osvanuli na jevrejskom groblju u mom kraju u Beogradu?
Ja sam zbunjen, sokiran i...uplasen.
Da li je to neko odlucio da ovaj narod krene stopama Hitlera i Musolinija? Dokle cemo da se pretvaramo u ono najgore?

Iluvatar-e, nemam detaljnu vest o tim plakatima, ali ono sto cujem TO JE BIO POZIV
NA BOJKOT TV B92... a ne znam odakle ti ovo Srbija je postala fashistichka
zemlja
,
da li je to Tvoj zakljucak ili je to objavio tv B92?
moj zakljucak licno i personalno, nije to samo poziv na bojkot, to je poziv da se proteraju jevreji iz Srbije (nije da je nisu izgradili na pocetku veka) i poziv da se vratimo na feud...uh...
 
Mozda je kad se vidi sta se desava stideti se da si Srbin u stvari patriotski cin? U ovoj prici postoji nekoliko momenata. To je da se trazi da se nacionalni stroj izbrise iz registra organizacija sto znaci da nacistri u ovoj zemlji deluju legitimno?! Drufi je taj sto oni sebe smatraju patriotima. I treci je sto oni imaju dodirnih tacaka, po idejama, sa mnogo toga sto su "patrioti" ovde rekli. Dakle nije li se Srbija i zvanicno fasizirala?
 
Iluvatar:
eremita:
Iluvatar:
Pa, dobro drage moje "patriote", sta vi mislite o tim plakatima punim mrznje koji su osvanuli na jevrejskom groblju u mom kraju u Beogradu?
Ja sam zbunjen, sokiran i...uplasen.
Da li je to neko odlucio da ovaj narod krene stopama Hitlera i Musolinija? Dokle cemo da se pretvaramo u ono najgore?

Iluvatar-e, nemam detaljnu vest o tim plakatima, ali ono sto cujem TO JE BIO POZIV
NA BOJKOT TV B92... a ne znam odakle ti ovo Srbija je postala fashistichka
zemlja
,
da li je to Tvoj zakljucak ili je to objavio tv B92?
moj zakljucak licno i personalno, nije to samo poziv na bojkot, to je poziv da se proteraju jevreji iz Srbije (nije da je nisu izgradili na pocetku veka) i poziv da se vratimo na feud...uh...

Moj licni stav je da se: UZASAVAM I SMATRAM NEDOLICNIM COVEKA I VARVARSKIM CINOM
NA BILO KOJI NACIN DIRATI U BILO CIJI GROB. SRPSKI NAROD TO NIKADA U SVOJOJ ISTORIJI
NIJE RADIO - cak ima primera ako se dobro secam da su podizani spomenici i groblja i
neprijateljskim ratnicima - ukoliko su casno dali zivot za svoje ideale.

A ako se nesto tako desilo, veoma zalim a moje licno misljenje o tome je sledece:
niko ali NIKO na ovome svetu NIJE PODIGAO GLAS ZA TOLIKE RASKOPANE SRPSKE GROBOVE,
ZA TOLIKE CRKVE DIGNUTE U VAZDUH - NAPROTIV. Dakle, onima koji nisu spemni da "tekovine
evropske kulture" prihvate tako DA JE MOGUCE BEZ IKAKVE ODGOVORNOSTI RASKOPAVATI
SRPSKE GROBOVE - TO JE ZNAK DA I ONI MOGU TO DA CINE. Akcija je proizvela -
reakciju, nazalost.
 
Zgrozen sam pojavama antisemitizma u Srbiji.
Zgrozen, kao covek i kao Pravoslavac.
Bojim se da su opasne budale negde dobile zeleno svetlo.
Iako, pojavu antisemitizma u Srbiji verovatno ni Ante Pavelic nije smeo da pozeli.
Eto, ispunila mu se zelja.
Srbi stali sa Nemcima rame uz rame.


A vekovima smo znali tu jednostavnu jednacinu: KOGA ONI MRZE, MI GA VOLIMO.

Eto sta nam je Evropa donela.
 
[quote="Iluvatar"]Pa, dobro drage moje "patriote", sta vi mislite o tim plakatima punim mrznje koji su osvanuli na jevrejskom groblju u mom kraju u Beogradu?
Ja sam zbunjen, sokiran i...uplasen.

Da li je to neko odlucio da ovaj narod krene stopama Hitlera i Musolinija? Dokle cemo da se pretvaramo u ono najgore?[/quote] Neznam, neznam ali kako vi ovde kazes,to nije dobro,sokiran...uplasen.
"Iluvatar"I ja bi se tako uplasio,medjutim ako je to sto ja mislim,neznaci daje [Srbija} fasisticka.
A kad se govori o "Evrejima",Mose pijade,za vreme 2gog svetskog rataon je Srbe nabijao na kolac,pa jos na njegovo ime,skole,spomenici ulice,(Evrejka) koja je zivela u Beograd a 1999 "vodila" glavnu ulogu bombardovanje Srbiju,kao i rat koji se vodi u Irak i palestiu a Amerika ih toliko podrzava,pa njih "radi", moze doci do svetskog rata.
Kad to sve skupis,ako je to sto ja mislim moguce je da je nekom puko film,pa je moguce to...sto je vas zaprepastilo.
 
ne vidi msto si zgrozen kad to nije strano ni Slovenima ni Rusima. najpre, progona Jevreja je bilo i u carskoj Rusiji i ti to pretpostavljam veoma dobro znas. Potom, ako si citao Mileticevu Zastavu seti se koliko je Jasa Tomic, njegov zet, bio ogrezao u anti-semitizam. Podseticu te da je Jevrejima pre drugog svetskog cak bilo zabranjeno da se zaposljavaju u nekim drzavnim sluzbama. Dakle, na zalost, to nije strano Srbima. Ono sto je nattragicnije je da se nisu oglasili SPS, SRS i DSS. Ili jesu a mediji to nisu preneli sto bi onda islo na dusu medija. Taj nacionali stroj sebe naziva patriotima. Zbog takvih ja ne bih voleo da budem "patriota" i sramota me je sto neko u Srbiji moze da velica Hitlera i time posredno i ustase i Jasenovac.
Sad ce svi opet da skoce i grakte ali da SRAMOTA ME JE! Drage nase patriote...

commodore:
Zgrozen sam pojavama antisemitizma u Srbiji.
Zgrozen, kao covek i kao Pravoslavac.
Bojim se da su opasne budale negde dobile zeleno svetlo.
Iako, pojavu antisemitizma u Srbiji verovatno ni Ante Pavelic nije smeo da pozeli.
Eto, ispunila mu se zelja.
Srbi stali sa Nemcima rame uz rame.


A vekovima smo znali tu jednostavnu jednacinu: KOGA ONI MRZE, MI GA VOLIMO.

Eto sta nam je Evropa donela.
 
Gwydion:
ne vidi msto si zgrozen kad to nije strano ni Slovenima ni Rusima. najpre, progona Jevreja je bilo i u carskoj Rusiji i ti to pretpostavljam veoma dobro znas. Potom, ako si citao Mileticevu Zastavu seti se koliko je Jasa Tomic, njegov zet, bio ogrezao u anti-semitizam. Podseticu te da je Jevrejima pre drugog svetskog cak bilo zabranjeno da se zaposljavaju u nekim drzavnim sluzbama. Dakle, na zalost, to nije strano Srbima. Ono sto je nattragicnije je da se nisu oglasili SPS, SRS i DSS. Ili jesu a mediji to nisu preneli sto bi onda islo na dusu medija. Taj nacionali stroj sebe naziva patriotima. Zbog takvih ja ne bih voleo da budem "patriota" i sramota me je sto neko u Srbiji moze da velica Hitlera i time posredno i ustase i Jasenovac.
Sad ce svi opet da skoce i grakte ali da SRAMOTA ME JE! Drage nase patriote...


commodore:
Zgrozen sam pojavama antisemitizma u Srbiji.
Zgrozen, kao covek i kao Pravoslavac.
Bojim se da su opasne budale negde dobile zeleno svetlo.
Iako, pojavu antisemitizma u Srbiji verovatno ni Ante Pavelic nije smeo da pozeli.
Eto, ispunila mu se zelja.
Srbi stali sa Nemcima rame uz rame.


A vekovima smo znali tu jednostavnu jednacinu: KOGA ONI MRZE, MI GA VOLIMO.

Eto sta nam je Evropa donela.
"Gvydion"
"Na,ovoj tibli "commodore"je u ime Evreja, bacio tezinu na Djindjiceve simpatizere, kao i onima koji zele sto pre uci u Evropu,jer posto su Srbiju opljackali a na Balkanu (Amerikanci)pa misliv da Balkan vise ne-pripada Evropi.
 
commodore:
Eto sta nam je Evropa donela.
ebote dokle vise.... kakve sada evropa ima veze sa ovom pricom... jesu li francuzi i englezi trpali jevreje u logore :?: .... grci :?: ... aman :?

zna se tacno odakle izvire mrznja prema drugim narodima i aj navedi mi jednog demokratu ovde koji je pozivao na bilo kakvu mrznju prema bilo kom narodu...

onaj tamo se fali ljoticevcima a na kraju ce ceda i zoran biti krivi i za Hristovo raspece...

za ama bas sve vam je uvek neko drugi kriv :?
 
d1:
commodore:
Eto sta nam je Evropa donela.
ebote dokle vise.... kakve sada evropa ima veze sa ovom pricom... jesu li francuzi i englezi trpali jevreje u logore :?: .... grci :?: ... aman :?

zna se tacno odakle izvire mrznja prema drugim narodima i aj navedi mi jednog demokratu ovde koji je pozivao na bilo kakvu mrznju prema bilo kom narodu...

onaj tamo se fali ljoticevcima a na kraju ce ceda i zoran biti krivi i za Hristovo raspece...

za ama bas sve vam je uvek neko drugi kriv :?

SVE "DEMOKRATE", BEZ IZUZETKA,POZIVAJU NA MRZNJU SRPSKOG NARODA I SVEGA STO JE SRPSKO I PRAVOSLAVNO.
 
Balkan pripada Evropi i balkan ce pripadati Evropi. Jeste da na Balkanu postoji gomila primitivnog sljama ali i oni ce izumreti. Ono sto commodore nije rekao je to da je taj neo-nacizam krajnje marginalna pojava u Engleskoj i slicnim niorlamnim zemljama. On svoj zamah dozivljava najvise u pravoslavnim zemljama poput Srbije i Rusije. Zasto commodore nije rekao da se u Beogradu davao parastos kardjuu? "heroj" istocnog fronta i vodja rumunskih fasista. Regrutovanje za njegove moderne fasisticke naslednike se obavlja u nekim pravoslavnim manastirima u Rumuniji?!? Da li ga i to zgrazava kao pravoslavca?

vzeoy7y9:
Gwydion:
ne vidi msto si zgrozen kad to nije strano ni Slovenima ni Rusima. najpre, progona Jevreja je bilo i u carskoj Rusiji i ti to pretpostavljam veoma dobro znas. Potom, ako si citao Mileticevu Zastavu seti se koliko je Jasa Tomic, njegov zet, bio ogrezao u anti-semitizam. Podseticu te da je Jevrejima pre drugog svetskog cak bilo zabranjeno da se zaposljavaju u nekim drzavnim sluzbama. Dakle, na zalost, to nije strano Srbima. Ono sto je nattragicnije je da se nisu oglasili SPS, SRS i DSS. Ili jesu a mediji to nisu preneli sto bi onda islo na dusu medija. Taj nacionali stroj sebe naziva patriotima. Zbog takvih ja ne bih voleo da budem "patriota" i sramota me je sto neko u Srbiji moze da velica Hitlera i time posredno i ustase i Jasenovac.
Sad ce svi opet da skoce i grakte ali da SRAMOTA ME JE! Drage nase patriote...


commodore:
Zgrozen sam pojavama antisemitizma u Srbiji.
Zgrozen, kao covek i kao Pravoslavac.
Bojim se da su opasne budale negde dobile zeleno svetlo.
Iako, pojavu antisemitizma u Srbiji verovatno ni Ante Pavelic nije smeo da pozeli.
Eto, ispunila mu se zelja.
Srbi stali sa Nemcima rame uz rame.


A vekovima smo znali tu jednostavnu jednacinu: KOGA ONI MRZE, MI GA VOLIMO.

Eto sta nam je Evropa donela.
"Gvydion"
"Na,ovoj tibli "commodore"je u ime Evreja, bacio tezinu na Djindjiceve simpatizere, kao i onima koji zele sto pre uci u Evropu,jer posto su Srbiju opljackali a na Balkanu (Amerikanci)pa misliv da Balkan vise ne-pripada Evropi.
 
[size=7]Gwydion:
Balkan pripada Evropi i balkan ce pripadati Evropi.[/size] Jeste da na Balkanu postoji gomila primitivnog sljama ali i oni ce izumreti. Ono sto commodore nije rekao je to da je taj neo-nacizam krajnje marginalna pojava u Engleskoj i slicnim niorlamnim zemljama. On svoj zamah dozivljava najvise u pravoslavnim zemljama poput Srbije i Rusije. Zasto commodore nije rekao da se u Beogradu davao parastos kardjuu? "heroj" istocnog fronta i vodja rumunskih fasista. Regrutovanje za njegove moderne fasisticke naslednike se obavlja u nekim pravoslavnim manastirima u Rumuniji?!? Da li ga i to zgrazava kao pravoslavca?

vzeoy7y9:
Gwydion:
ne vidi msto si zgrozen kad to nije strano ni Slovenima ni Rusima. najpre, progona Jevreja je bilo i u carskoj Rusiji i ti to pretpostavljam veoma dobro znas. Potom, ako si citao Mileticevu Zastavu seti se koliko je Jasa Tomic, njegov zet, bio ogrezao u anti-semitizam. Podseticu te da je Jevrejima pre drugog svetskog cak bilo zabranjeno da se zaposljavaju u nekim drzavnim sluzbama. Dakle, na zalost, to nije strano Srbima. Ono sto je nattragicnije je da se nisu oglasili SPS, SRS i DSS. Ili jesu a mediji to nisu preneli sto bi onda islo na dusu medija. Taj nacionali stroj sebe naziva patriotima. Zbog takvih ja ne bih voleo da budem "patriota" i sramota me je sto neko u Srbiji moze da velica Hitlera i time posredno i ustase i Jasenovac.
Sad ce svi opet da skoce i grakte ali da SRAMOTA ME JE! Drage nase patriote...


commodore:
Zgrozen sam pojavama antisemitizma u Srbiji.
Zgrozen, kao covek i kao Pravoslavac.
Bojim se da su opasne budale negde dobile zeleno svetlo.
Iako, pojavu antisemitizma u Srbiji verovatno ni Ante Pavelic nije smeo da pozeli.
Eto, ispunila mu se zelja.
Srbi stali sa Nemcima rame uz rame.


A vekovima smo znali tu jednostavnu jednacinu: KOGA ONI MRZE, MI GA VOLIMO.

Eto sta nam je Evropa donela.
"Gvydion"
"Na,ovoj tibli "commodore"je u ime Evreja, bacio tezinu na Djindjiceve simpatizere, kao i onima koji zele sto pre uci u Evropu,jer posto su Srbiju opljackali a na Balkanu (Amerikanci)pa misliv da Balkan vise ne-pripada Evropi.
[/quote]"Gwydion" Svi vi kritikujete;onog ko se ne slaze,nazivae ih fasitom ili Hitlerom,a vecina od vas misli da je Ok priterati [Srbiju} da se otkaze svoje teritorije,koje je vekovima branila,to nije "fasizam" elda?
Sto rece primitivnog slama,na (Balkanu)" akoje taj narod primitivan,dali je Hristianski ili Covecanski pomoci (tim) "ljudima" ili okupacije radi,..bombardovati ih kao sto se to bese desilo Srbiji 1999?
A,pitanje "Commidre"i Evreje,govorim samo za sebe,"ici" od drzavu do drzavu,semitisam protetion radi,sami su sebi "iskopali" jamu,jer nisu samo oni ginuli,a ne zaboravi da "braneci" domovinu,(Srba)je skoro milion i petsto hiljada poginulo pa toliko ne dizu "prasinu" ka sto Jevreji "rade"!!!
 
Bombardovanja nije moralo biti. Milosevicu su nudjenmi bolji uslovi pre bombardovanja po kojima bi deo nase vojske i policije ostao dole. Posle bombardovanja smo mnogo gore prosli. Ali je komunisti to trebalo kako bi mogao da manipulise jadnim budalama koji misle da su patriote, a u stvari su samo obicne budale koje jedan sitan hohstapler poput njega moze da izmanipulise.

vzeoy7y9:
[size=7:
Gwydion]Balkan pripada Evropi i balkan ce pripadati Evropi.[/size] Jeste da na Balkanu postoji gomila primitivnog sljama ali i oni ce izumreti. Ono sto commodore nije rekao je to da je taj neo-nacizam krajnje marginalna pojava u Engleskoj i slicnim niorlamnim zemljama. On svoj zamah dozivljava najvise u pravoslavnim zemljama poput Srbije i Rusije. Zasto commodore nije rekao da se u Beogradu davao parastos kardjuu? "heroj" istocnog fronta i vodja rumunskih fasista. Regrutovanje za njegove moderne fasisticke naslednike se obavlja u nekim pravoslavnim manastirima u Rumuniji?!? Da li ga i to zgrazava kao pravoslavca?

vzeoy7y9:
Gwydion:
ne vidi msto si zgrozen kad to nije strano ni Slovenima ni Rusima. najpre, progona Jevreja je bilo i u carskoj Rusiji i ti to pretpostavljam veoma dobro znas. Potom, ako si citao Mileticevu Zastavu seti se koliko je Jasa Tomic, njegov zet, bio ogrezao u anti-semitizam. Podseticu te da je Jevrejima pre drugog svetskog cak bilo zabranjeno da se zaposljavaju u nekim drzavnim sluzbama. Dakle, na zalost, to nije strano Srbima. Ono sto je nattragicnije je da se nisu oglasili SPS, SRS i DSS. Ili jesu a mediji to nisu preneli sto bi onda islo na dusu medija. Taj nacionali stroj sebe naziva patriotima. Zbog takvih ja ne bih voleo da budem "patriota" i sramota me je sto neko u Srbiji moze da velica Hitlera i time posredno i ustase i Jasenovac.
Sad ce svi opet da skoce i grakte ali da SRAMOTA ME JE! Drage nase patriote...


commodore:
Zgrozen sam pojavama antisemitizma u Srbiji.
Zgrozen, kao covek i kao Pravoslavac.
Bojim se da su opasne budale negde dobile zeleno svetlo.
Iako, pojavu antisemitizma u Srbiji verovatno ni Ante Pavelic nije smeo da pozeli.
Eto, ispunila mu se zelja.
Srbi stali sa Nemcima rame uz rame.


A vekovima smo znali tu jednostavnu jednacinu: KOGA ONI MRZE, MI GA VOLIMO.

Eto sta nam je Evropa donela.
"Gvydion"
"Na,ovoj tibli "commodore"je u ime Evreja, bacio tezinu na Djindjiceve simpatizere, kao i onima koji zele sto pre uci u Evropu,jer posto su Srbiju opljackali a na Balkanu (Amerikanci)pa misliv da Balkan vise ne-pripada Evropi.
[/quote]"Gwydion" Svi vi kritikujete;onog ko se ne slaze,nazivae ih fasitom ili Hitlerom,a vecina od vas misli da je Ok priterati [Srbiju} da se otkaze svoje teritorije,koje je vekovima branila,to nije "fasizam" elda?
Sto rece primitivnog slama,na (Balkanu)" akoje taj narod primitivan,dali je Hristianski ili Covecanski pomoci (tim) "ljudima" ili okupacije radi,..bombardovati ih kao sto se to bese desilo Srbiji 1999?
A,pitanje "Commidre"i Evreje,govorim samo za sebe,"ici" od drzavu do drzavu,semitisam protetion radi,sami su sebi "iskopali" jamu,jer nisu samo oni ginuli,a ne zaboravi da "braneci" domovinu,(Srba)je skoro milion i petsto hiljada poginulo pa toliko ne dizu "prasinu" ka sto Jevreji "rade"!!!
 
eremita:
Iluvatar:
Pa, dobro drage moje "patriote", sta vi mislite o tim plakatima punim mrznje koji su osvanuli na jevrejskom groblju u mom kraju u Beogradu?
Ja sam zbunjen, sokiran i...uplasen.
Da li je to neko odlucio da ovaj narod krene stopama Hitlera i Musolinija? Dokle cemo da se pretvaramo u ono najgore?

Iluvatar-e, nemam detaljnu vest o tim plakatima, ali ono sto cujem TO JE BIO POZIV
NA BOJKOT TV B92... a ne znam odakle ti ovo Srbija je postala fashistichka
zemlja
,
da li je to Tvoj zakljucak ili je to objavio tv B92?

Kada sam procitao naslov mislio sam da je rec o ironiji. Medjutim ako Illuvatar misli, veruje na rec ili dopisuje Verana Matica - da je zemlja Srbija postala fasisticka zbog jednog incidenta za koji nisu uhvaceni krivci (a moguce je i da su same "demokrate" to izlepili takva reklama im je vise nego dobrodosla posto su ispucali sve corke sa "Insajderima")...
Dakle ako Illuvatar tako misli - njegov problem, ne moj.
 
Srbija je dfasizirana zemlja jer su neki nacisti dobili upis u registar legalnih organizacija. I zato sto mogu da rade sta god hoce. I zato sto su se odmah oglasile neke politicke opcije, ali ne i SPS. SRS i DSS. I zato sto je tvrdo jezgro Blood & Honour u BGD
(neonacisticka organziacija koju je pokrenuo pokojni Ian Stewart u Engleskoj) naslo svoje uporiste medju navijacima Rada. A njih je DB svojevremeno bila dodelila Seselju i radikalima, zar ne?
Srbija je, dakle, fasizirana jer su nacisti legalni, jer imaju svoje klubove gde se okupljaju, svoje velike koncerte, prilicno redovno se mogu videti u crkvi (potpuno im je ista retorika kao kod eremite),
jer mogu da ubiju malog Roma na ulici pa nikom nista,
jer mogu da ... a da pritom imaju ocigledne simpatije vlasti. Ili nemaju? Ali ako nemaju kako se to nemanje manifestuje?
Glas Sauronov:
eremita:
Iluvatar:
Pa, dobro drage moje "patriote", sta vi mislite o tim plakatima punim mrznje koji su osvanuli na jevrejskom groblju u mom kraju u Beogradu?
Ja sam zbunjen, sokiran i...uplasen.
Da li je to neko odlucio da ovaj narod krene stopama Hitlera i Musolinija? Dokle cemo da se pretvaramo u ono najgore?

Iluvatar-e, nemam detaljnu vest o tim plakatima, ali ono sto cujem TO JE BIO POZIV
NA BOJKOT TV B92... a ne znam odakle ti ovo Srbija je postala fashistichka
zemlja
,
da li je to Tvoj zakljucak ili je to objavio tv B92?

Kada sam procitao naslov mislio sam da je rec o ironiji. Medjutim ako Illuvatar misli, veruje na rec ili dopisuje Verana Matica - da je zemlja Srbija postala fasisticka zbog jednog incidenta za koji nisu uhvaceni krivci (a moguce je i da su same "demokrate" to izlepili takva reklama im je vise nego dobrodosla posto su ispucali sve corke sa "Insajderima")...
Dakle ako Illuvatar tako misli - njegov problem, ne moj.
 
Ono za Rad stoji kao primedba, stvar je licnog ukusa da li ces zbog onoga sto rade navijaci davati takvu ocenu celoj jednoj zemlji.
Pre nego sto SAM odlucis, podseticu te da je Zloba pravio veliki problem zbog toga sto su mu navijaci pevali i to je bio pocetak njegovog kraja.
Mislim, navijaci su u principu rulja (po definicijama rilje koju je dao npr dr Vojislav Seselj), a ako toj rulji dajes veliki znacaj, ne cudi sa kada te taj povecani znacaj saceka.

Ipak:
Gwydion:
Srbija je, dakle, fasizirana jer su nacisti legalni, jer imaju svoje klubove gde se okupljaju, svoje velike koncerte, prilicno redovno se mogu videti u crkvi

Dakle, jos uvek se veruje Bebinim pricama kako su Vojska, Crkva i Akademija mafijaske organizacije.
Ja sam bio na Cecinom koncertu i sasvim mi je svejedno ako me zbog toga smatras nacistom.
Samo dobronamerno te upozoravam:
Na tom koncertu je bilo 100000 ljudi od kojih su nekima nacisti (hrvatski, albanski) pobili najmilije. Neko moze da ti zameri takve stavove, pa da ti se nesto dogodi.
A ja te NECU zaliti ako te neko sutra istambura, ne zbog "nacizma", vec zato sto me tvoj idol proglasava za "genetsku deponiju" i zato sto takvi antisrbi to i zasluzuju, kao npr izvesni Boban Stanojevic, aktivista Zena u crnom koga su iznabadali zlocesti homofobi.

p.s. A mozda si mislio na koncert Metallice... Nazalost nisam bio tog dana u gradu...
 

Back
Top