Krmak uzvraca udarac
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Tema: Krmak uzvraca udarac

Primećen član Glas Sauronov (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Krmak uzvraca udarac

Признајем. Јесам помало кихотичан. Често насрћем на ветрењаче. Хоће ли за казну и мене као Дон Кихота појести свиње?
    Обор је пун заинтересованих. За предјело, крдо је објавило ксерокс “књигу” о мени. Исцрпан извештај о душевним патњама које су претрпели, јер сам их у јавности прецизно представљао комичним. Сад доказују да сам лош. Погрешно. Ја сам најгори. Али, чини ли то сваког дрипца и било коју курву са оне стране барикада мање таквима? Јесу ли они бољи за онолико колико ме представљају грђим? Хм. Једва се одупирем нагону да их извређам. А онда сам, ипак, решио да пустим себи на вољу.
    Не верујем да су баш све званице на представљању ксерокса аболирали спонзора (Лакирана Бубашваба) од богатства стеченог у слобизму? Јесу ли му опростили што за туце година Слобе никада ниједну јавну реч није изговорио против владара? Знају ли они да је науљени ћуран изабрао да буде мој непријатељ бранећи од мене Вучелића, свог пословног партнера и пријатеља? Јесу ли гледали како пред камерама признаје да се дружио са мафијом. Да је са клановима расправљао о постављању полицијских функционера. Знају ли зашто га је Ђинђић шутнуо од себе. Можда би Багзи имао нешто да каже на ту тему. Или Чуме.
    Све би ово био само још један мали покушај оног који има све карактеристике пса – сем лојалности према газди – да ме увуче у неку аферу. Сетите се да је добио хернију напрежући се да ме нађе око Делимустафића, Гавриловића, црвених беретки, сабље. Сетите се тадашњих потерница замном са Пинка, РТС, БК, Политике, Студија Б. Пратите сад пажљиво ко се од новинара и медија укључује у хајку. Дугачак је платни списак политичке мафије. Но, задовољство је моје што науљена хломидија зна – док је жив, а није лако после онолике власти постати прасе које јуре толики месари, ја ћу за њега, вампира, бити глогов колац.
    Не признају они како је Србија сама отерала све који су желели да ванредно стање буде редовно. Згазила све који су збацивали слобизам, да би мафијашки компромитовали демократију, парламентаризам, превну државу, транзицију, медије, полицију, армију, нормалност.
    Уцвељена фамилија, тај бал вампира, види Србе као нацију учтиво дресираних лешева. Тиранију некадашње већине намерни су да замене деспотијом мањине. Ако не управљају Србијом, њима је свеједно шта ће са Србијом бити. Отуда праве нови идеолошко-политички тест подобности. Њихови су сви који тврде да Коштуница не може да води земљу у Европу. Чак и када доказује да може. Око тог слогана трансстраначки се окупљају зомбији. Умно слепи. Они желе да врате страх као основу некадашњег српског уређења. За ту работу треба им тајна полиција и национална телевизија. Не одговара њима да за десет месеци, од некадашње олупине, направим најгледанију српску телевизију са свим елементима јавног сервиса. Имају они друге планове са њом.
    Основни циљ гуја и акрепа, раскошно амбициозан – дакле, немогућ – јесте стављање под туторство Бориса Тадића. Нека пробају. Потом Демократску странку под принудну управу. Онда све њих што даље од могућег каквог-таквог договора са Коштуницом…
    АЛЕКСАНДАР ТИЈАНИЋ

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Podrazumevano Tijanic je medju najboljim novinarima

Opasno je dobar Tijanic - i sjajan novinar, taj kad
    nekog udari - nema mu vise dizanja. :shock:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

E, sio mi ga Djuro...
    Tijanic je isto sto i Petar Lukovic. Znate, to je onaj sto pise za Rvatske novine na Rvatskom jeziku, a Srbin je.
    Tijanic je cetnicke provenijencije, a Lukovic je petokolonaske. I jedan i drugi sljam, samo je Lukovicu lakse jerbo nije na celu "nacionalne televizije evrposke srbije". Jel taj slogan znaci da "oni drugi" nemaju pravo da gledaju tu televiziju, ili cemo, kada "nacionalno" udjemo u EU, njih da kolektivno izbacimo iz zemlje? "Izvinite, ali vi nista na spisku nacionalnih pretplatnika."
    Ima ova zemlja i mnogo boljih novinara, jedan je bas sinoc i umro.
    Stojan Cerovic, iz Vreme-na. Odlican novinar, a ni izbliza takav "grudobusac" kao Tijanic (koji bi, btw, mogao da konacno izvadi praziluk iz zadnjice i da prestane da od "nacionalne" televizije pravi smejuriju, kao da joj nije bilo dosta za vreme Milanovica).

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

...da Stojan Cerovic, cula sam juce da je umro

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

...Tijanicu i kao direktoru RTS-a svaka cast....stvarno je uspeo da napravio od RTS TV koju gleda sve vise ljudi i koja ima sta da punudi gledaocima...nacionalna, a pritom realna i objektivna bez ogromnog uticaja onih koji su na vlasti kao sto je to bilo u proslosti....a ovima sto ga napadaju i koji hoce da RTS bude kao B92 (koja je servis jedne stranke) i da zaglupljuje narod...jednostavno je porucio....da mogu samo da ga mrze.....

P.S svaka cast Kostunici za izboru....

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

A najbolji potez mu je sto je doveo Roberta Nemeceka sa Pinka za urednika filmskog programa. Sad ima sta da se vidi od filmova.

Učlanjen
    22.12.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio eremita
    Posebno nauljenu bubasvabu

Citat Original postavio Iluvatar
    Jel taj slogan znaci da "oni drugi" nemaju pravo da gledaju tu televiziju, ili cemo, kada "nacionalno" udjemo u EU, njih da kolektivno izbacimo iz zemlje?
    Ne nego ce oni koji mrze Srbiju da idu u unutrasnju ili pravu emigraciju, eventualno da se pojavljuju na Klopkama i Zamkama da uveseljavaju narod.
    Ne idealizujem ja Tijanica, on jeste djubre, ali lepo sam rece - za vampira samo glogov kolac.
    Da li je glogov kola c lep - nije.
    Da li je efikasan - jeste
    Nema milosti za one koji nas proglasavaju genetskom deponijom!!!

Citat Original postavio urospo
    ...Tijanicu i kao direktoru RTS-a svaka cast....stvarno je uspeo da napravio od RTS TV koju gleda sve vise ljudi i koja ima sta da punudi gledaocima...nacionalna, a pritom realna i objektivna bez ogromnog uticaja onih koji su na vlasti kao sto je to bilo u proslosti....a ovima sto ga napadaju i koji hoce da RTS bude kao B92 (koja je servis jedne stranke) i da zaglupljuje narod...jednostavno je porucio....da mogu samo da ga mrze.....

Osim sto je moralno drzak, Tijanic je krvavi profesionalac.
    Potpisujem!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Glas Sauronov
    Citat Original postavio eremita
    Posebno nauljenu bubasvabu

Citat Original postavio Iluvatar
    Jel taj slogan znaci da "oni drugi" nemaju pravo da gledaju tu televiziju, ili cemo, kada "nacionalno" udjemo u EU, njih da kolektivno izbacimo iz zemlje?
    Ne nego ce oni koji mrze Srbiju da idu u unutrasnju ili pravu emigraciju, eventualno da se pojavljuju na Klopkama i Zamkama da uveseljavaju narod.
    Ne idealizujem ja Tijanica, on jeste djubre, ali lepo sam rece - za vampira samo glogov kolac.
    Da li je glogov kola c lep - nije.
    Da li je efikasan - jeste
    Nema milosti za one koji nas proglasavaju genetskom deponijom!!!

Osim sto je moralno drzak, Tijanic je krvavi profesionalac.
    Potpisujem!
    Biti ljut, i biti u pravu je jedno, Saurone.
    Biti pun mrznje je sasvim nesto drugo.
    Da li si ikada citao neki od njegovih ingeniozno maloumnih tekstova u "Playboy"-u?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

I ja stvarno ne znam sta je to toliko kvalitetno na RTS-u danas?
    Da nije ona nisam-ja-spavala-sa-urednikom Natasa Miljkovic i njen kljuc?
    Pa ona dve ne zna da sastavi, a da to ima smisla.
    Dovede neke sacuvaj me boze likove i jednog kvalitetnog, a onda tog kvalitetnog ignorise, jer bi joj verovatno upropastio ovo-je-blago-naci(onali)sticka-televizija-gde-ja-pametnica-mamina-preispitujem-razum-ovog-naroda koncept.
    Ljudi, molim vas, samo jos malo otvorite oci.
    To treba da bude nacionalna televizija, ali ako je nacionalna, onda daj, obrazuj ovaj narod.
    Umesto da se bave brojem nepismenih u Srbiji (zapanjio sam se kad sam video zvanicne podatke), oni sve vise lice na B9Pink.

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

ja vidim mali pomak u RTSu, ali to je daleko od kako treba da bude...pogledajte HRT...dobre serije, kvizovi, emisije, filmovi...moze da se meri sa BK...
    ali, RTS jos nije na mestu koje mu pripada...

Učlanjen
    22.12.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Дошао сам у посед књиге “Случај службеника…” Запањила ме је простота насловне стране али, када сам савладао запрепашћење и погледао детаљније, видео да међу Тијанићевим “активностима” недостаје једна веома битна. Наиме, он је 1993 био у изборном штабу ДС и творац је слогана ПОШТЕНО, ДС.
    Па, даме и господо, аутори овог сочиненија, молим да ми истине ради одговорите:
    Да ли сте ово случајно заборавили? Ако је тако, очекујем да поправите насловну страну.
    И међу остале “симболе” убаците и име Демократске странке (довољна је и скраћеница: ДС). Ако то не урадите, бојим се да ћу морати да закључим да имате нешто против слогана ПОШТЕНО. Можда га, с обзиром на се што се догодило, сматрате сувише романтичним? Или превазиђеним?
    Р. Поповић

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.12.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ako cemo da poredimo RTS danas i pre 5 godina, uradjen je dobar posao. Na stranu strancharenja, ljudi ponovo, sve vishe i vishe, gledaju rts i sve su prilike da ce se takav trend odrzati i dalje u buducnosti.

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja mislim d aljudi sve vise i vise gledaju HRT, ali neka ti bude. Zivi u iluziji i dalje ...

Citat Original postavio Ajduk
    Ako cemo da poredimo RTS danas i pre 5 godina, uradjen je dobar posao. Na stranu strancharenja, ljudi ponovo, sve vishe i vishe, gledaju rts i sve su prilike da ce se takav trend odrzati i dalje u buducnosti.

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Citat Original postavio Gwydion
    Ja mislim d aljudi sve vise i vise gledaju HRT, ali neka ti bude. Zivi u iluziji i dalje ...

Pa gledaju ljudi sve vise HRT ali u Hrvatskoj...

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Samo se ti nadaj. Onu hrvatsku sapunicu gleda svako drugo domacinstvo i to bas na HRT. O Latinici da ne govorim. Ko god u Srbiji ima kablovsku gleda najvise HRT.

Pa gledaju ljudi sve vise HRT ali u Hrvatskoj...

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Samo se ti nadaj. Onu hrvatsku sapunicu gleda svako drugo domacinstvo i to bas na HRT. O Latinici da ne govorim. Ko god u Srbiji ima kablovsku gleda najvise HRT.
    Idi malo do nekog hrvatskog foruma pa pogledaj koliko hrvata gleda nasu sapunicu "Jelenu" i sta sve misle o toj seriji...i Hrvati gledaju nase TV stanice, vole nasu muziku i filmove iako o tome ne pricaju javno..

Pa sta ako gledaju HRT, ljude zanima sta se desava i u komsiluku....ali sigurno ne gledaju vise HRT nego domace TV stanice...Uostalom otkud ti znas sta ljudi u Srbiji i Beogradu najvise gledaju...mozda je to slucaj u tvom kraju ali ne mora da bude tako u celoj Srbiji.

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

mmmm... recimo da imam svoje izvore informacija. Mada meni odgovara da se ovde gleda kulturna televizija. Mozda se digne prosek u Srbiji i ljudi postanu malo kultivisaniji?

Idi malo do nekog hrvatskog foruma pa pogledaj koliko hrvata gleda nasu sapunicu "Jelenu" i sta sve misle o toj seriji...i Hrvati gledaju nase TV stanice, vole nasu muziku i filmove iako o tome ne pricaju javno..

Pa sta ako gledaju HRT, ljude zanima sta se desava i u komsiluku....ali sigurno ne gledaju vise HRT nego domace TV stanice...Uostalom otkud ti znas sta ljudi u Srbiji i Beogradu najvise gledaju...mozda je to slucaj u tvom kraju ali ne mora da bude tako u celoj Srbiji.

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

opet ti sa "pametnim" zakljuchima

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sta smo ono rekli o lepom vaspitanju?

Citat Original postavio Andreavk
    opet ti sa "pametnim" zakljuchima

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

ja vise gledam HRT nego RTS...ne vise nego ostale nase stanice...ali vise nego RTS...

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Evo, izvinjavam se, posto moram da se korigujem. Vise of HRT gledam B92. Cisto da ne bude zabune.

Citat Original postavio Nexus 6
    ja vise gledam HRT nego RTS...ne vise nego ostale nase stanice...ali vise nego RTS...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

iskreno, ja ne znam sta ima da se vidi na "zvanicnoj" televiziji iskompleksiranih Rvata

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

...a sta mislis gde su pokupili ove "mudrosti" sa kojima se ovde razmecu

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A primetila si razmetanje? Kako darvinisticki...

Citat Original postavio Andreavk
    ...a sta mislis gde su pokupili ove "mudrosti" sa kojima se ovde razmecu

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

....pa izgleda da to sto vise gledate HRT nego RTS je ostavilo velikog uticaja na vas sa obzirom sta sve pisete ovde na forumu.

Slične teme

1. NIKOLIĆ UZVRAĆA UDARAC
    Autor nesko101 u forumu Politika
    Odgovora: 212
    Poslednja poruka: 27.09.2008., 18:44
  2. Lepi Dzoni uzvraća udarac!
    Autor Fency_Killer u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 03.01.2008., 00:20
  3. NARODNJACKA KOALICIJA UZVRACA UDARAC
    Autor svetolik trpkovic u forumu Politika
    Odgovora: 93