POOOOOMOOOOC?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Posh

Početnik
Poruka
19
Ovako!Situacija glasi:decko ima devojku,on nju obozava,on se njoj svidja,puno,ali njoj se svidja jos neko!Pitane:da li ona treba svom decku to da prizna ili lepo da nastave sa vezom kao da se nista ne desava?????
 
Posh:
Ovako!Situacija glasi:decko ima devojku,on nju obozava,on se njoj svidja,puno,ali njoj se svidja jos neko!Pitane:da li ona treba svom decku to da prizna ili lepo da nastave sa vezom kao da se nista ne desava?????


Pitanje je samo koji joj se vise svidja od te dvojice...i eto odgovora. :wink:
I meni se isto to desilo-i odlucila sam da raskinem sa deckom koji me je obozavao,zato sto mi je ovaj drugi pomutio razum i nisam se pokajala zbog toga...
 
laura87:
Posh:
Ovako!Situacija glasi:decko ima devojku,on nju obozava,on se njoj svidja,puno,ali njoj se svidja jos neko!Pitane:da li ona treba svom decku to da prizna ili lepo da nastave sa vezom kao da se nista ne desava?????


Pitanje je samo koji joj se vise svidja od te dvojice...i eto odgovora. :wink:
I meni se isto to desilo-i odlucila sam da raskinem sa deckom koji me je obozavao,zato sto mi je ovaj drugi pomutio razum i nisam se pokajala zbog toga...


Da ali kako je bilo tom decku koga si ostavila,treba li POSH da razmislja o tome! Ne moze tek tako reci,hej meni se svidja neko drugi,a ovaj covek je mozda voli! Posh objasni nam malo bolje sta oni osecaju prema tebi,vole li te ,svidjas li im se, da li su oni drugovi itd!
 
Neka ona prvo vidi shta ZAISTA oseca prema tom drugom dechku,pa tek onda,ako osecja "neshto vishe" moze da raskine sa dechkom...
kako hocje...ja ne bih zrtvovala vezu zbog necheg za shta ne znam koliko je prolazno
 
Prvo moras dobro da razmislis sta osecas prema svom decku,a onda prema to drugom liku! Jer sam sam se tako zeznula jedno i izgubila najboljeg decka na svetu zbog nekog ko je bio samo prolazna veza! A i raspitaj se sta taj decko oseca prema tebi! GOOD LUCK!
P.S. Mike im so sorry, and Robert u r an A**!
 
milicaanchy:
Neka ona prvo vidi shta ZAISTA oseca prema tom drugom dechku,pa tek onda,ako osecja "neshto vishe" moze da raskine sa dechkom...
kako hocje...ja ne bih zrtvovala vezu zbog necheg za shta ne znam koliko je prolazno


A zar je moguce da niko ne voli rizik?Posh,ako stvarno volis svog decka-ostani s njim.ali...cim ti se neko drugi puno svidja-za mene je to znak da nesto ne funkcionise kako treba u toj vezi. :wink:
 
pazi, ako ti je sada lepo sa deckom, dobar je prema tebi, i svidja ti se nemoj da raskines. nemoj da pokvaris stvari. ako kada raskines sa deckom jos uvek ti se svidja taj lik, onda go ahead. a ako stvarno moras da raskines, budi iskrena i ne smisljaj neke gluposti tipa- nisi ti u pitanju... ma kazem ti, nemoj uopste da raskidas!
 
Posh, pokušaj da porazgovaraš sa nekom drugaricom/tetkom/sestrom/majkom i pitaj ih šta da radiš.
Da sam na tvom mestu, hmmmmmmm...pokušala bih da nađem neku lošu osobinu kod onog drugog dečka koji mi se manje sviđa. Preispitaj svoja osećanja prema obojici..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top