Dekoracija of the crib

Tommy_V

Aktivan član
Poruka
1.208
Elem, po savetu jedne osobe, dodjoh da se ovde sa vama posavetujem kako da sredim stan tj. u sta da ustvari investiram.

Stan u koji treba da se preselim je ok, ali treba raditi na njemu kako bi postao idealno mesto za zivot. Trebaju mi sledece stvari, ali naravno ne mogu da izaberem sve - tako da je pitanje koji mogli da mi budu prioriteti.

- alu/pvc prozori za dve sobe
- klima
- blindirana vrata
- novi namestaj za dnevnu sobu (ili re-tapaciranje postojeceg namestaja koji je onako ok)
- novi krevet za spavacu sobu
- plazma tv (dakle ovo nije moja ideja, samo da kazem) sa kucnim bioskopom
- kupatilo (tus kabina)

sto se tice namestaja, jedino bih u spavacu sobu uzeo novi namestaj a ono u dnevnoj sobi bi jednostavno presvukao nekim novim materijalom.

Sta mislite?! Inace gajba je relativno nedavno okrecena tako da to ne treba.
 
Tommy_V:
Elem, po savetu jedne osobe, dodjoh da se ovde sa vama posavetujem kako da sredim stan tj. u sta da ustvari investiram.

Stan u koji treba da se preselim je ok, ali treba raditi na njemu kako bi postao idealno mesto za zivot. Trebaju mi sledece stvari, ali naravno ne mogu da izaberem sve - tako da je pitanje koji mogli da mi budu prioriteti.

- alu/pvc prozori za dve sobe
- klima
- blindirana vrata
- novi namestaj za dnevnu sobu (ili re-tapaciranje postojeceg namestaja koji je onako ok)
- novi krevet za spavacu sobu
- plazma tv (dakle ovo nije moja ideja, samo da kazem) sa kucnim bioskopom
- kupatilo (tus kabina)

sto se tice namestaja, jedino bih u spavacu sobu uzeo novi namestaj a ono u dnevnoj sobi bi jednostavno presvukao nekim novim materijalom.

Sta mislite?! Inace gajba je relativno nedavno okrecena tako da to ne treba.

Ok Tommy_V, sve sto ste naveli je jakooo vazno ali...
1) PVC prozori su Ok, dobrog su kvaliteta tako da ce vasi prozori sigurno biti ocuvaniji nego kod komsije
2) klima uredjaj je isto Ok, ako zivite na nasim prostorima
3) blindirana vrata, ako mislite da okolnosti zahtevaju to i da cete na taj nacin osigurati stan i stvari u njemu je perfect solution
4) re-tapaciranje je ok,lako je kupitii potrositi ali malo maste nije na odmet
5)uuh, krevet je "must"
6)plazma TV fino izgleda,jako skupo,zato ako vam mozda ne treba novac za nesto drugo mozeee
7) tus kabina, idealno resenje za manje stanove

Goodluck!!!
 
jedino nisam sigurna za plazma tv...
moras imati prilicno veliku prostoriju koju si namenio za gledanje tv,u tom slucaju :wink:
a i blinirana vrata....'el neophodno?
g d e zivis ti? na novom beogradu? :?
 
tus kabina je savrsenstvo, nikad ne bih menjala!!!

ako imas prostora, napravi kutak za citanje-stavi fliper-fotelju za razmisljanje... posle kad ti se neko zensko useli ne daj da ti to oduzme :wink:
 
Tommy_V:
- alu/pvc prozori za dve sobe
- klima - nezaobilazno, ja ne znam sta bih da je nemam kad udare vrucine
- blindirana vrata - pa sad, zavisi gde to zivis..u nekom getu? ;)
- novi namestaj za dnevnu sobu (ili re-tapaciranje postojeceg namestaja koji je onako ok) - ako mozes da priustis novi sto da ne
- novi krevet za spavacu sobu - po mogucstvu vodeni? ;)
- plazma tv (dakle ovo nije moja ideja, samo da kazem) sa kucnim bioskopom - ovo vec nikako. Ne zbog cene vec zbog same tehnologije. Super je sve to ali kad ti crkne par pixela (a to se kod plasme cesto desava nakon nekog perioda) zazalices sto nisi uzeo LCD ekran. Sem ako nemas pare za bacanje ;)
- kupatilo (tus kabina)- kabina rules!:) Mozes da nabavis onu sa ugradjenim sistemom za masazu i saunu ;)
 

Back
Top