Geografski fakultet

Caos! Izvini sto te koristim ali procitala sam da tvoj brat studira turizam u NS-u pa bih te zamolila da ga pitas sta mu je trebalo za prijemni i koliko je tesko dobro ga uraditi i upasti na budzet! ma kakva geografija, upisi turizam da se druzimo! :D
 
AKHENATON:
VictorySun:
Mozes da budes nastavnica geografije.

...ili ako upises turizmologiju, turisticki vodic (mada danas ima svakakvih budala bez skole koji su nekakvi turisticki vodici)
nerviraju me ljudi kao ti koji komentarisu o temi o kojoj nemaju pojma. turisticki vodic postajes nakon pohadjanja kursa od 10 meseci. molila bih te da se sledeci put informises pre nego sto lupis nesto!
 
pegisu:
AKHENATON:
VictorySun:
Mozes da budes nastavnica geografije.

...ili ako upises turizmologiju, turisticki vodic (mada danas ima svakakvih budala bez skole koji su nekakvi turisticki vodici)
nerviraju me ljudi kao ti koji komentarisu o temi o kojoj nemaju pojma. turisticki vodic postajes nakon pohadjanja kursa od 10 meseci. molila bih te da se sledeci put informises pre nego sto lupis nesto!

Epa vidis, ja ti to pricam iz iskustva, a i ti desetomesecni kursevi debelo kostaju, a svaka nepismena budala dobije diplomu.

Kada sam bio na ekskurziji u 3 razredu gimnazije vodic nam je bila neka seljanka koja je zavrsila treci stepen za tekstilca i taj kurs za vodica. Devojka nije jadna znala ni kako da se dodje do konaka Knjeginje Ljubice, a boze sacuvaj nesto vise. Psovala je ko kocijas,tako da je se profesorka engleskog jedva suzdrzala da je ne izbaci iz busa. Kada smo dosli u hotel, uzela je bonove za veceru i potpuno zaboravila da nam podeli, izasla u grad. Jedva su je nasli posle 2 sata, jer su zvali agenciju da im da njen broj mobilnog.

I sad kazi da vodic ne moze da bude svaka budala!
 
a, da i jos nesto. Znam ja da sa turizmologijom ne moras da budes samo turisticki vodic, ako si to mislila, ali uglavnom turizmolozi tako zavrse, poznajem 3 osobe koje su zavrsile turizmologiju i odmah se zaposlile kao vodici, a jos nisam upoznao nekog ko sa turizmologijom radi nesto drugo vezano za turizam.


To ti je isto kao i kad farmaceuti uglavnom zavrse kao prodavci lekova, sto se radi sa srednjom farmaceutskom, a mnogo redje se zaposle u fabrikama koje proizvode lekove.
 

Back
Top