KLASIKA JE ZABORAVLJENA!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

anita14

Obećava
Poruka
52
Danas je zaista malo ljudi koji uzivaju u klasicnoj muzici i u operi! Nepostovanje klasicne muzike narocito je rasprostranjeno kod mladih, ali ja ih razumem, jer vidim koliki uticaj na njih imaju Pink televizija i njihovo ispiranje mozga i Mtv na kojem je muzika sve losija, a i nema novih izvodjaca. :twisted: Mladi danas nisu upuceni u pravu kulturu i prave vrednosti muzike, ali ja se iskreno nadam da jos uvek postoje ljudi koji ce radije da odu do Narodnog pozorista i pogledaju neku operu, neko da kupe cd od Severine ili Natase Bekvalac... ali definitivno je MNOGO lakse biti glup i neobrazovan!
Magdalena
 
wild_child:
Ova tema ce biti zakljucana,ja ti cisto podizem prosek postova,da se ne ubedacis :)
duso, ne mozes mi ti nista, jer ako nema posetilaca onda to potvrdjuje moje misljenje da su ljudi u ovoj zemlji primitivni i da svuda vlada primitivizam,a duso i ti si to sama pokazala i zato BRAVO!
dovidjenja, nemam nameru da se raspravljam sa sa osobom koja nije vredna...
bye
 
Moj ćale vam je živi dokaz da ovo nije tačno. I danas kupuje razne CDove, svuda nosi diskmen i ide na koncerte klasične muzike. Iz raznih knjiga se čak i muzički obrazuje! :D

Možda kalsika i nije toliko popularna među mladima, ali šta ima veze... i moj tata je nije slušao u mojim godinama (a da ga vidite sada... ) :wink: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top