Nakit i ostale sitnice...

gost 30309

Domaćin
Poruka
4.376
E, peoplesi, bash me zanima... je l' nekada sami pravite nakit ili tako neke slicne otkacene detalje??? Ja to bash volim, evo trenutno radim jednu totalno otkachenu mindjusu... tj. nije to mindjusa nego obicna spajalica, pa je farbam i onda cu po njoj da iscrtam tackice i slicno... ispadne shashavo a i ubija dosadu... :wink:
 
recimo ja imam goimlu odece sa amblenima firme koju kupujem...sada vama je to sigurnooo ono kao pa normalno,no mene to uzasno NERVIRA! 8) uzmem patern i napravim kao namerni "hyps" zakrpu ili tonu bordo boje za textil pa izcrtam interesting hell good things :twisted:
 
ja imam obicaj da NIKAD ne nosim majice sa imenom firme ili nekog proizvoda....samo jednobojne ili sa nekim sarama.
a i ja tako ponekad stavljam zakrpe...

jel zna neko mozda od cega se prave one mindjuse,narukvice i sl. sto moze kod kuce da se uradi,od kog je to materijala i sa cime ih iscrtavaju?bas sam danas kupila neke ljubicasto plave....
 
Moon Child:
ja imam obicaj da NIKAD ne nosim majice sa imenom firme ili nekog proizvoda....samo jednobojne ili sa nekim sarama.
a i ja tako ponekad stavljam zakrpe...

jel zna neko mozda od cega se prave one mindjuse,narukvice i sl. sto moze kod kuce da se uradi,od kog je to materijala i sa cime ih iscrtavaju?bas sam danas kupila neke ljubicasto plave....

imas biolin (nisam bas sigurna da se tako zove), to je neki kao plastelin koji skuvas, i on ostane cvrst, imas u raznim bojama.. ja sam kupila neki plastelin koji se susi, pa sam pravila tako svasta.. :wink:
 
Lanfear:
E, peoplesi, bash me zanima... je l' nekada sami pravite nakit ili tako neke slicne otkacene detalje??? Ja to bash volim, evo trenutno radim jednu totalno otkachenu mindjusu... tj. nije to mindjusa nego obicna spajalica, pa je farbam i onda cu po njoj da iscrtam tackice i slicno... ispadne shashavo a i ubija dosadu... :wink:
stavljas...sta...sta...staaaavljas...SPAJALICU u uvo? :cry: :cry: :cry: :cry:

ne zelim da znam koliko bi se moje uvce nadulo da to uradim :-( :-?
inace, kreativno, nema sta:D
 
Ja stalno pravim nesto, i nakit (ogrlice, narukvice, prstenje, itd) i i pravim delove odece... cesce prepravljam. Bas sam pre neki dan iskasapila farmerke... sad cekaju malo mog slobodnog vremena i inspiracije, pa ce izgledati totalno drugacije... :D
hm.... bas mi se svidja ova tema:mrgreen:
 
GirlWithASmile:
LJUDI AJDE PLEASE HELP!
upravo malo 'preuredjujem' farmerke i ponestalo mi je inspiracije... ima neko neku ideju?
hey...
ja sam svoje davno uredjivala na sledeci nachin...
1.uzmem makaze i isechem trougao ali tako da se teksas drzi samo sa jedne strane(matematichki recheno na hipotenuzi a katete su ti isechene) onda vrh trougla preklopish i zakachish zihenladnom...odlichno ide kada obuchesh neke mrezaste charapice i onda taj isecheni prostor deluje bash sexy! ;)
2.uzmesh iglu i konac...
onda na dzepu napravish cool crtez olovkom i onda po ti linijama nizesh konac shik boja:)
sve ove moje stupid kreacije sam nosila samo po kuci :razz:
 

Back
Top