Englesko-Francuska Vojna Groblje se Treba Iseliti i Srbiju

vzeoy7y9

Primećen član
Poruka
862
Zasto bi se Engleso-Francuska Vojna groblja trbalo iseliti iz Srbiju?
1) Zato sto su sa nekakvu vretu komunizma u Yalty 1943 rezresili duznost Vlade Kraljevine Jugoslavije...
2) Zto sto su se 1999 udruzili sa Srpske (neprijatelje)i stime su "narusili" granice koje su u okviru Kraljevine Jugoslaviju...
3) Zato su okupirali teritorije Kraljevine Jugoslavije...
Pidjite u pomoc resavanje ove (3)tacke...
 
"Nexus 6"]jao, Boze... :roll:
samo Jalta '43...pa promeni plocu, covece...
i ostavi ljude da mirno pocivaju...
"Nexsus 6"Ako mislis da je ova tema samo za mene,ne,ne ova tema obuhvata ratove iz 1914 do 1999.
A,akoje Yaktanska zavera protiv Kraljevinu Jugoslavije,tebi doprinela,E moj brale meni nije,kao i na 95% Srpskom narodu.
Ako Englezi i Francuzi ne povrate Jugoslaviju u 1941 predratne granice,groblja koja su na tertoriju Srbije, na zalost onim koji su dali svoje zivote za slobodu Srpskog naroda a na sramotu (njihovih Vladara) trba se iseliti...
 
vzeoy7y9:
"Nexus 6"]jao, Boze... :roll:
samo Jalta '43...pa promeni plocu, covece...
i ostavi ljude da mirno pocivaju...
"Nexsus 6"Ako mislis da je ova tema samo za mene,ne,ne ova tema obuhvata ratove iz 1914 do 1999.
A,akoje Yaktanska zavera protiv Kraljevinu Jugoslavije,tebi doprinela,E moj brale meni nije,kao i na 95% Srpskom narodu.
Ako Englezi i Francuzi ne povrate Jugoslaviju u 1941 predratne granice,groblja koja su na tertoriju Srbije, na zalost onim koji su dali svoje zivote za slobodu Srpskog naroda a na sramotu (njihovih Vladara) trba se iseliti...

evo sutra ce Englezi i Francuzi da vrate Srbiju u '41. :lol:
a, ako ne urade to onda cemo da im iselimo groblja...odnecemo im u ambasade...to je njihova teritorija... :lol:
u stvari treba im i oduzeti SRPSKU ZEMLJU koju su OKUPIRALI svojim zlocinackim ambasadama... :roll:
 
Чекај ти хоћеш да иселш њихова гробља?!!! Надам се да нисам добро ратумео, али ако јесам могу ти рећи сам: "На дну сваке јаме чаме кости саме и говоре косити: "Боже им опрести"", мада може и "Све то није добро, мртви нису роба, пустите да мирно ЛЕЖЕ НА ДНУ ГРОБА!
 
Nexus 6:
vzeoy7y9:
"Nexus 6"]jao, Boze... :roll:
samo Jalta '43...pa promeni plocu, covece...
i ostavi ljude da mirno pocivaju...
"Nexsus 6"Ako mislis da je ova tema samo za mene,ne,ne ova tema obuhvata ratove iz 1914 do 1999.
A,akoje Yaktanska zavera protiv Kraljevinu Jugoslavije,tebi doprinela,E moj brale meni nije,kao i na 95% Srpskom narodu.
Ako Englezi i Francuzi ne povrate Jugoslaviju u 1941 predratne granice,groblja koja su na tertoriju Srbije, na zalost onim koji su dali svoje zivote za slobodu Srpskog naroda a na sramotu (njihovih Vladara) trba se iseliti...

evo sutra ce Englezi i Francuzi da vrate Srbiju u '41. :lol:
a, ako ne urade to onda cemo da im iselimo groblja...odnecemo im u ambasade...to je njihova teritorija... :lol:
u stvari treba im i oduzeti SRPSKU ZEMLJU koju su OKUPIRALI svojim zlocinackim ambasadama... :roll:
evo sutra ce Englezi i Francuzi da vrate Srbuju u '41.
"nexsus 6" I'm not magicion to read in beween the lines,the message you just posted on this forum.
My message you refer too is, simply to let the Franch-English people know...that a Sebian people were not happy the way thier leaders did act during Yugoslavan conflickt and 1999 bombing of Serbia.
Therefore Serbian people have rights to ask their people to demond from their officials explenation...why they did act like this, who by such act destroy Serbian histoty,even knowing that their soldiers were part of that history:I am refarring too!!!
 
Cupi NS:
Ова тема је стварно морбидна. Ако модератор икада слуша молбе нека избрише ову тему.
""Ova tema je stvarno morbidna""Cupi NS"Ova tema,za koju ti mislis da je moderator trbao skinuti sa ove table,mene radi mozete je skinuti,ali ja mislim de je za nas narod i'to kako potrebna.
Kada su Srbi sa Englesko-Francuke vojske oslabadjali Srbiju i druge,..pocevsi od Grcke do Austrije, Rumuniju do jadransku obalu,sa svakim je Srpska vlada imala "oslobodilke" ugovore,pa je 1943 kao i 1999 bombardovane Srbiju,te ugovore Zapad "zamracio".
Ako je Srbin zainteresovan Srpstva i Jugoslavije,ova tema moze biti "svetlo" pomenutih ugovore koja moze doneti izlaz totalan propas Srbije i Srpskog naroda!!!
 
А да Грчка исели Зејтинлик. Ипак је цар Душан држао те просторе, пу,пу, пу... Само оставите мртве! Они су своје одрадили, пустите их да почивају у вечном миру... "Иди у цркву, помоли се Богу, наравно и своме..." (тек сада схватам колико је песама Бора посветио овоме)
 
Cupi NS:
А да Грчка исели Зејтинлик. Ипак је цар Душан држао те просторе, пу,пу, пу... Само оставите мртве! Они су своје одрадили, пустите их да почивају у вечном миру... "Иди у цркву, помоли се Богу, наравно и своме..." (тек сада схватам колико је песама Бора посветио овоме)
Bora posvetio ovome!"Cupi NS"
The point is may friend...not the dead soldiers only,the question is,whether the English-French authority and their people "realize" that the country once they free from the enemy,today despite Serbian affort to keep that country together,with the same enemy,they are ripping it apart.
As far as Czar Dusan,who once from the Turks was defending Greeks,for the world reccords,that once Serbs were deffending Europe,for that matter I would let a Greek's people speak about!!!
 
Cupi NS:
А да Грчка исели Зејтинлик. Ипак је цар Душан држао те просторе, пу,пу, пу... Само оставите мртве! Они су своје одрадили, пустите их да почивају у вечном миру... "Иди у цркву, помоли се Богу, наравно и своме..." (тек сада схватам колико је песама Бора посветио овоме)
"upi NS"
Ako si jos samnom?Molim te:kad pomenu (Cara Dusan),i pomenuta groblja tadasnjih prijatelja a dansnjih neprijatelja,uz njihov pomoc preko 130 pravoslavnih Crkava i Manastira ukljucujuci Cara Dusana spomenik u prizrenu je sruseno.
Kako ti kazes da ja trba da idem u Crkvu da se ispovedam, zato sto sam tako na ovom forumu napisao,no problem zato.
Dali po tvom "mislenju" oni koji gaze po buzurima gde Car Lazar sa svojim bracom...braneci Srpstvo izgubi(se) svije glave,kao i nasoj Svetinji stete nacinise...za njihov "oprastj" trba da se Bogu ispovedav?.
 
Macad:
vzeoy7y9 i do sada mi je bilo tesko citati tvoje postove uglavnom zbog forme, gramatike i interpunkcije, a sada i zbog sadrzaja![/quote]"Macad"Nema problem,koju su bolji u intrpukciju necev(nesmedu)pisati,takve zanimvljive sadrzaj,koja sadrzava "dogadjaja" iz tri 3 vremena Srpke historije.
Molim vas,budite "ljubazni",ako mislite da moje pruka nije jasna citanja interpukcije radi,objasni:iskrcavanje USA-NATO trupe u Kosovo 1999,i poslele njihovog iskrcavanja,u Srpsku provinciju,zasto su preko 130 Pravoslavne Crkve,Manastire u-kljucujuci (Cara Dusana spomenik) srusene(n)? Zato je bitno objasniti Britansko-Francuskom narodu,da Srbi u Srbiju i sirom Sveta nisu(mo)zadovljni njihove akcije prema Srbiju,pa njihova ratnicka groblja,u Srbiju,simbol su njihove "sramote" i greh nacinjena Srpskom narodu!!!
 

Back
Top