zasto je moja tema zakljucana?

mario80

Legenda
Poruka
58.191
1. obrazlozenje zasto je zakljucana. nekad nam je taj "luksuz" bio dostupan.

2. Legat Damar, batice je'l znas sta znaci tekuca godina? to znaci da je magarchino malo preko 17 godina. kupi digitron i pocepaj djacku knjizicu posto dalje nisi dogurao od valjanja polovnih telefona....

3. Zato vise i ne dolazim na krstaricu jer su moderatori postali kloshari....

3. nepostovanje clanova foruma? najbolji nacin da se ugasite...znate vi moderatori sta sam mislio.
 
a zashto je zakljucana ona tema "cija je ono zena", ne razumem ni poentu, zena uopste nije cudna(ocekivala sam ultrasalastu..ima takvih slika..)..ali opet teme se non stop vrte...pa se ne gase..pa jedna nejasna mozda necemu i sluzi.
shvatam da neki ovde beze od agresije sa ulice pa ne vole ljute teme ali i oni je isto tako ispoljavaju brisanjem. ne volim ih ni ja, odnosno ne ulazim zbog kukavicluka. ali da li svi planirate selidbu u svajcarsku. nema veze sto je nejasno

a nisam citala ono celo...ya tu temu nema veye..
a gde je ta debela zena, pa ona je sasvim ok?????
 
Devilishgirl:
zamisli da si ti ta debela zena i da neko stavlja neku tvoju golisavu fotku, koja je apsolutno privatna stvar.. sta koji qurac on ima da postavlja tako glupu temu..nevidjeni kretenizam..ono,..ako nije jasno, tu je pravilnik foruma..nemam pojma.

pa cim je na nekom sajtu nije vise privatna jer svako moze da pridje, a kako se odredjuje da je neka tema glupa ili ne, to je pristrasno, a ionako 99% krstarice nije u skladu sa pravilnikom (evo kazes da mu je tema glupa, znaci vredjas coveka koji je to postavio). a ne znam sta fali zheni meni je bash OK. sto nisu glupe teme "on me ne voli a ja placem" x 10 i slicno.
 

Back
Top