Problem sa CD-ovima rezanim Nero-m

Каспер

Zainteresovan član
Poruka
313
Zna li neko zbog čega dolazi do toga da se sadržaj na CD-u rezan Nerom na jednoj mašini ne vidi na drugoj mašini (na toj drugoj mašini u Nerov disk info vidi da postoji seseija na CD ali je njen sadržaj nedostupan), a ono što še dodada na toj mašini na isti CD se ne vidi na prvoj mašini, dok se na trećem kompjuteru vidi kompletan sadržaj CD-a (obe sesije)?
Na sva tri kompjutera OS je XP, ista verzija Nera (6.6.0.1) i sva podešavanja u Neru su ista.
 
Ja da vam kazem iskreno nisam imao nikada problema da tim stvarima iz prostog razloga sto prije rezanja/przenja CD-a organizujem se tako da u startu napravim postavke sta rezem..

Ako mi je cilj da rezem sve i svasta, znaci, muziku, film, programe, slike i sve to na jednom CD-u uvijek biram opciju DATA CD i rezem brzinom 24 i do sada mi je svaki CD radio na svakoj masini.. Jedino kada rezem Audio CD onda biram opciju make audio CD i i tada bude sve OK..

Samo sugestija da prilikom postavki prije rezanja odaberete prave opcije, da mi ne zamjerite, jer ne smatram vas neiskusnim ali cesto se desi da se na brzinu odradi uvodni dio posla i kasnije nastaju problemi.. Ovo moze da bude problem a i ne mora...
Nadam se da ce neko reci nesto vise ko je imao iskustva.. Lijep pozdrav...
 

Back
Top