Proizvod koji vas je oduševio

2a618ff297c8ff3e_d.jpg
 
Oriflame Tender Care univerzalni balzam za telo. Moze se koristiti na usnama, rukama, stopalima, laktovima, gde god je na telu koza ispucala i suva.

Hrani, neguje, hidrira. Bez boje i mirisa, na usnama blagog sjaja. Postoje specijalne praznicne edicije sa mirisom karamele, vanile, cokolade.

Cena mu je, uglavnom snizena, oko 250, 300 dinara. Ne znam koja je originalna kataloska, ali cesto je na tim popustima.

Traje jako dugo. Jako, jako dugo. Mala kolicina pokriva dosta.

13502108-54102469-br_sc_tendercare.jpg
 
pantenol mast: za usne, zanoktice, suve laktove....za izuzetno suvu kozu: garnie mleko za telo sa ureom (mazem i mog sina koji ima atopicni dermatitis, za male pare jako dobar kvalitet), avonova olovka za oci: braon sa sljokicama, izuzetno je trajna, ne razmazuje se, a boja joj je taman pogodjena.....moj najdrazi parfem liberte od casharela: za male pare (oko 25 evra) dobijes 75 ml izuzetno trajnog i upecatljivog mirisa....avonovi sjajevi sa sljokicama: cesto ih koristim same i preko drugih ruzeva jer imaju lepe sljokice i ublazavaju boju ruza....keune farbe za kosu: crvenih nijansi ima na pretek, da se ne moze izabrati, a i bila sam prezadovoljna kad sam se farbala u plavo....i tako, ima toga jos.....doci cu opet, super tema....
 
Poslednja izmena:
Body Shop - Tea Tree Maska. Pokupila sam ovo u Temisvaru, jer sam cula sve i svasta lepo o Body Shop proizvodima, cena je bila 10 evra. Ja koja sam se navikla na Avon, Oriflame, Garnier, Balea, nisam ni znala da postoje maske koje su ovoliko efikasne... ocistila mi lice za 10 dana, posle 3 koriscenja... skoro da i nemam mitesere i sada je koristim 1x-2x nedeljno. Sad mi je jedini problem odakle cu je sl put nabaviti...:dash:

58320m_z.jpg
 
Odusevila su me nova Niveina labella, posebno onaj sa malinom, a imam i koristim oba. Nisam mogla da se odlucim, pa sam tako resila dilemu. Resivsi da je ne resim. :lol: :)

Bas lepo mirisu (na vocne bombone) i usnama daju suptilan sjaj i blagu boju, a super neguju i hidriraju.

review-labello-vitamin-shake-L-hcJy6s.jpeg


Najjeftiniji je u dm-u, 179 din., ali tamo nije ostao ni jedan jedini. Inace mu je cena do 209 din., koliko sam ja videla.
Skuplji je u apotekama nego u drogerijama.
 
Poslednja izmena:
Takodje bih da vam preporucim i Lush-ov srcasti masazer - Black stockings.

Ako za neku priliku u hladnim zimskim danima treba da otkrijete kozu, u top haljinici za neku svecanu priliku ili proslavu, recimo, mozete da dobijete blago preplanuli ten koji ne izgleda vestacki (a i da lepo mirisete) koristeci ovaj rucno pravljeni proizvod.

Samo treba da ga utrljate u kozu kao da se kupate sapunom i to lepo razmazete, umasirate. Sacekate da se osusi i obucete se. Nema fleka, nema problema kao sa kremom za samopotamnjivanje. Istusirate se i nema ga vise. A moze se koristiti i samo kao rumenilo.

Cena mu je oko 1100 din. Traje jako dugo. Za jedno mazanje cete jedva primetiti da ste ga uopste i naceli. Ja se sa njim igram, pa ga stavim i kao senku. Sjajan je!

Ja sam vam preporucila bolju, malo skuplju i lepsu varijantu (ako odete u Lush i probate tester, uvericete se i sami zasto), ali postoji i svetlija varijanta, koja kozi vise da sjaj i rozikastost (mada ipak malo pokrije bledilo), nego ovaj prva, tamnija.

Lush-Stockings-Body-Tint.jpg
 
Priznajem, prepisujem sa jednog drugog foruma :rumenko:

Elem, navedite 1 proizvod koji vas je potpuno oduševio, bez obzira da li je za neku kose, tela, stopala, ruku, zuba, noktiju...

Ljudi, ako hocete proizvod koji ce vas oduseviti, pregledajte malo sajtove o prirodnoj kozmetici i naucite da smuckate sami eliksir za svoje lice, telo i dusu. Ja sam pokusala i od tada ne prestajem. Ipak cu priznati da sam ponekad i malo lenja pa onda nesto od tih proizvoda kupujem. Ako ste sigurni da je prodavac ok i nije skup onda je i to bolje nego ona bajata kozmetika sa rafova prepuna konzervansa, vestackih mirisa ....
 

Back
Top