ADSL ?????

kanasta

Početnik
Poruka
18
Kakva su vasa iskustva sa koriscenjem ADSL???
Koji ADSL provajder je po vama najbolji???
Pre-paid ili Flat ADSL???

Iznesi te vase predloge i iskustva. Svaka pomoc je dobrodosla !!!!
 
Ja ti mogu reci samo jedno,, I to da je ADSL odlicna stvar i mnooooogo brza.. Sad za usluge u Srbiji ne znam jer ne zivim u Srbiji a sto se tice samog ADSL to je vise nego odlicna stvar... Ide kao vjetar.. Sto se ostalih usluga tice raspitaj se kod onih koji pruzaju te usluge.. Poz. Preporuka ukoliko imas mogucnost koristenja...
 
GZ:
Ja ti mogu reci samo jedno,, I to da je ADSL odlicna stvar i mnooooogo brza.. Sad za usluge u Srbiji ne znam jer ne zivim u Srbiji a sto se tice samog ADSL to je vise nego odlicna stvar... Ide kao vjetar.. Sto se ostalih usluga tice raspitaj se kod onih koji pruzaju te usluge.. Poz. Preporuka ukoliko imas mogucnost koristenja...

Ma znam da je ADSL mnogo brzi ali sam cuo da je veliki broj korisnika u Srbiji nezadovoljan uslugama i da ostvarena brzina nije ni blizu zagarantovanoj brzini protoka. Takodje sam cuo i da su provajderi neverovatno bezobrazni prema korisnicima. Slicna iskustva sam cuo i od korisnika bezicnog, kablovskog i satelitskog interneta. Ipak je ovo brate usrana Srbija....
 
Sta da ti kazem.. Ovde u bosni je po monopolu na losem glasu Teol i bihnet, ali sto se tice brzine ne mogu da grijesim dusu.. Brzine ne nedostaje.. Koliko para toliko muzike.. Sad sta se desava u Srbiji ne mogu reci ali vjerujem da je u pitanju ona stara fora pa ljudi jos ne znaju sta je to pa im uskrati nece se buniti mada danas svako moze da se informise i niko nije lud da placa sto ne koristi. Sve mi je jasno ali mi nije jasno zasto imamo cijene evropske unije a standard ko zna s kim bih ga uporedio.. Srecno...
 
imam i ja jedno pitanje:cuo sam da ne mozesh da uvedesh adsl ako imash dvojnika(a ja,naravno,imam).Pa me zanima da li mogu da nekako drugi telefonski broj(koji se nalazi u nekom lokalu,nije ni bitno) udaljen oko 150m vazdushnom linijom :D -prebacim kutji???verovatno nisam ovo lepo formulisao ali znate na shta mislim.............
 
psy:
imam i ja jedno pitanje:cuo sam da ne mozesh da uvedesh adsl ako imash dvojnika(a ja,naravno,imam).Pa me zanima da li mogu da nekako drugi telefonski broj(koji se nalazi u nekom lokalu,nije ni bitno) udaljen oko 150m vazdushnom linijom :D -prebacim kutji???verovatno nisam ovo lepo formulisao ali znate na shta mislim.............

ADSL je izuzetno dobar i ne bi trebalo da bude skup (ja placam mesecno nekih 13 evra +porez koji vracaju na kraju svake godine), brzina transfera-128, ali sada opcija 1024 kod mog provajdera u promociji kosta 0,25 centi mesecno!!!!!!!!
PSY:
ADSL je dostup koji dozvoljava stvaranje LAN, znaci ne moras da imas tel.uticnicu kuci.najlakse kad se ima router ili modem sa funkcijonalnoscu routera. Ali i voako moze se...samo da je moderna centrala
 
ADSL radi na analognom sistemu,ne digitalnom kao ISDN.Kod nas ovde su cene toliko pale da je 2mb/s isto kolko je 720 kb/s bilo pre godinu dana,ovde je sad rat provajdera a i ima ih 7-8.ja cu se uskoro prebaciti sa 720kb/s na 2mb/s,sto je jos bolje kod mog provajdera dobijem gratis najnoviji Norton Anti Virus i Intrenet Security i brzina je stabilna,sve zavisi sta radis na internetu.
 
uspela sam najzad, uputila me tehnicka podrska na neke druge ljude i oni mi rekli za jos neke parametre koje treba namestiti i eto mene i konekcije na adsl-u, zasad mnogo brze nego preko telefona :D
 

Back
Top