kako naci besplatnu pravnu pomoc

Probaj negde onako da upadneš kao u prolazu, kao žuriš, pa samo da pitaš nešto. Ja tako otišao do nekog advokata (NS), pitao, dobio savet, otišao. Možda ti upali.
Ovi državni besni, nadrndani, zakon pročitali poslednji put na faksu,...
 
blizance:
gde se obratiti za ovakvu vrstu pomoci a da nije u zgradi opstine na kojoj stanujem jer sam tamo vec probala i oni su vrlo sturi.Moze li neko da preporuci nekog advokata a da nije PAPREN.Potrebno mi je samo nekoliko sitnih odgovora.
Zasto ne probas da postavis tih par pitanja ovde, posto jeftinog a dobrog advokata ne mozes da nadjes. Ja sam sve sto me je interesovalo uspela da nadjem na internetu, sve, ustav, zakone, pravilnike, statistike, izmene i dopune... idi na www.propisi.co.yu, www.pks.co.yu(Privredna komora Srbije) za Privrednu komoru Beograda, ne znam sajt ali ona ti je jos mozda i najbolja, Vlada RS ima odlican sajt... kazem ti ovo jer na skoro svim ovim sajtovima imas i forume i kontakte i pravnu pomoc. Ne znam sta drugo da ti predlozim. Nisam cula za besplatnog pravnika. Ali svaka pravna oblast ima svoj web tako da verujem da ti i nije potrebno nista drugo.
 

Back
Top