Najgora reklama na TV-u

#1 Rama je definitivno najgora!
#2 DULEEE, NESOOO? joj ova je isto odvratna
#3 Ves masina zivi duze uz Calgon! :shock:
#4 Rave sto ispituju kafu maximalno SMARAJU!
#5,6,7,8 Deterdzent, ulosci, samponi
Joj zamalo da zaboravim onu ODVRATNU kad ribe SAKUCU u kaficu a lik kao stavlja naocare jer im se sjia kosa :evil: :evil:
Uf ima ih brate na sve strane nezna se koja je gora!
MRZIM *EBENE REKLAME BRE :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
meni su strasno isle na zivce one reklame za herbal essences(pranje kose u avionu :shock:, pa kad onaj lik osedi cekajuci ribu da izadje iz kupatila itd.), pa onda sa cecom za MB :evil: , rama, itd... i naravno sve za uloske i hemiju uopste!
E, da! I ona Milky, od kravice lesnik ,Milky od veverice mleko!grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... itd itd!
 
Stiglo nama novo (kilometarsko) smaranje od naseg MB cika Laze. Potrosih grdne baterije od daljinca.
I NE MOGUUUU VISEEE!!! LAZO, PRIJATELJU, BRATE, KUMIM TE, EVO JA CU DA TI PLATIM SAMO VISE DA NE SNIMAS ONAKO DEBILNE REKLAME, PLEASE!!!!!!
 
Cekam kuma:
Stiglo nama novo (kilometarsko) smaranje od naseg MB cika Laze. Potrosih grdne baterije od daljinca.
I NE MOGUUUU VISEEE!!! LAZO, PRIJATELJU, BRATE, KUMIM TE, EVO JA CU DA TI PLATIM SAMO VISE DA NE SNIMAS ONAKO DEBILNE REKLAME, PLEASE!!!!!!
Odlican primer kako unistiti dobru reklamu. Mora da im je ponestalo ideja, pa su snimili takvo djubre od reklame. :? :roll:
 
Kako reaguje Laza kad se uduva:

"Sedim ti ja tako i gledam. Utakmica samo sto nije pocela. Odem do frizidera kad tamo... NEMA PIVA. Neko mi pozvoni na vrata, ja otvorim, a tamo CECA a u rukama drzi karton MB piva.
Ja zgrabim onaj karton, zatvorim vrata, zavalim se u fotelju i kazem.

MA NEKA CEKA KOLINA !!!!"

:D :D :D :D
 

Back
Top