Да ли Срби смеју да направе протест против Европске Уније?

Па ми радикали одржавамо стално анти европске протесте и трибине. За сада нас не хапсе.

Нити ће вас хапсити...Сваком двору је потребна и дворска луда.
 
Па ми радикали одржавамо стално анти европске протесте и трибине. За сада нас не хапсе.

Ali,vas budno prate.
I slikaju za svoje "spomenare".
Bilo šta žešće da se dogodi u zemlji,
vas će da bude kad najslađe spavate !
Pred zoru.
 
Ali,vas budno prate.
I slikaju za svoje "spomenare".
Bilo šta žešće da se dogodi u zemlji,
vas će da bude kad najslađe spavate !
Pred zoru.

Ako se bilo šta žešće dogodi teško da će tih 1000 ili 2000 pohapšenih da utiče na ishod jer masa je masa.

A žutaći su već uspeli da domaćinski iziritiraju 70% stanovnika Srbije. Biće to najbolje prašenje domaćeg ološa u istoriji.
 
Изнесите своје мишљење.....
Да ли ће нас Дачићева и Борисова полиција похапсити уколико им нападнемо једину безалтернативну мантру?

Naravno da smeju
Samo što je problem baš u tome što si PITAO- da li smeju.
Svuda po evropi se prave demonstracije i to je normalno i dozvoljeno samo što ljude u Srbiji vlast laže da nije dozvoljeno a ni jedan zakon ne brani niti bi neko smeo da pošalje policiju da rastura mirne demonstracije.

Problem je u tome što se Srbi plaše da iskažu svoje mišljenje a onda nadju izgovor u tome da je to "zabranjeno"
 
Изнесите своје мишљење.....
Да ли ће нас Дачићева и Борисова полиција похапсити уколико им нападнемо једину безалтернативну мантру?

Како ћеш да направиш протест кад све тзв. патриотске партије имају договор са жутима, а Образ и СНП 1389 су строго контролисани и похапшени.....?
 
Изнесите своје мишљење.....
Да ли ће нас Дачићева и Борисова полиција похапсити уколико им нападнемо једину безалтернативну мантру?

Pa nije problem u mantri, nego što vi marišete patike iz izloga...:hahaha1:
 
Naravno da smeju
Samo što je problem baš u tome što si PITAO- da li smeju.
Svuda po evropi se prave demonstracije i to je normalno i dozvoljeno samo što ljude u Srbiji vlast laže da nije dozvoljeno a ni jedan zakon ne brani niti bi neko smeo da pošalje policiju da rastura mirne demonstracije.

Problem je u tome što se Srbi plaše da iskažu svoje mišljenje a onda nadju izgovor u tome da je to "zabranjeno"
Па мислим, лакше је бусати се на форуму....!!!
 
Pa nije problem u mantri, nego što vi marišete patike iz izloga...:hahaha1:
Какав комплекс. Виси на српском сајту и анализира ситуацију. Боље видај ране од рукомета и ватерпола.
П.С Аватар ти је одвратан.
 
Какав комплекс. Виси на српском сајту и анализира ситуацију. Боље видај ране од рукомета и ватерпола.
П.С Аватар ти је одвратан.

Jedini kompleks ovde imaš ti. A ja sam ponosan na naše srebro u rukometu i zlato u vaterpolu. Za Noleta i da ne pričam.
 
Видим да неки питају зашто би смо протестовали против ЕУ, па да појасним.....
За оне који немају мозга у глави (жуте и остале ЕУ фанатике).....
Европска Унија је штетна по Србију у сваком смислу, учлањењем се не добија ништа ,а губи се самоталност и независност.....
Кад се то изгуби остало није ни важно,јер после тога се губи и слобода у економији и спољној политици....
Требали жртвовати слободу за ништа,и мање од тога јер у нашем случају учлањење плаћамо и са 20% територије Србије?
Значи ми грађани Србије треба да платимо неком да нас удара штапом по глави и да уз то још и вичемо како нам је лепо?
 
Нити ће вас хапсити...Сваком двору је потребна и дворска луда.

Па ви жуто-црвено-браон активисти бићете луде на Бриселском двору........
Само луд човек се одриче слободе и тражи над собом господара,неког ко ће да га контролише и повремено шутира у ребра.....
 
Па ви жуто-црвено-браон активисти бићете луде на Бриселском двору........
Само луд човек се одриче слободе и тражи над собом господара,неког ко ће да га контролише и повремено шутира у ребра.....

Мој барјак је црн, без других обележја.
Ово друго си у праву, само луд или кукавица.
 
Изнесите своје мишљење.....
Да ли ће нас Дачићева и Борисова полиција похапсити уколико им нападнемо једину безалтернативну мантру?

Наравно да неће и наравно да не смеју да нападну... али поставља се питање ЧЕМУ ТО када тим путем НЕ МОЖЕШ ДА ИХ СКИНЕШ СА ВЛАСТИ... одемо, извичемо се, само истрошимо енергију ... и??? Као они ће да се поплаше... ма не буди наиван и НЕМОЈ НИКАДА КОПИРАТИ ЗАПАДЊАЧКЕ КВАРНЕ ФАЗОНЕ - да није било ПЛАНА и ПАРА У КОФЕРИМА са Запада, 05.октобар НИКАДА НЕ БИ УСПЕО...
 
Па ви жуто-црвено-браон активисти бићете луде на Бриселском двору........
Само луд човек се одриче слободе и тражи над собом господара,неког ко ће да га контролише и повремено шутира у ребра.....

Oni su odavno lude na Briselskom dvoru .... sluze tome da i Brisel ponekad oseti kako je nesto bitan .....
 
Poslednja izmena:

Back
Top