Legalizovanje narkotika

Ej alo, kakav spric? Mislis da neko ko se radi u venu moze da bude funkcionalan u tolikoj meri? Ajde d asi rekao da radi lajne koksare to bih mozda jos i mogao da zamislim, ali spric... mislim sa koje ste cuke vi svi sisli?

i19kor:
commodore:
DILERE PO KRATKOM POSTUPKU.
PODRZAVAOCE PO KRATKOM POSTUPKU.
NARKOMANE PO KRATKOM POSTUPKU.
PODRZAVAOCE PO KRATKOM POSTUPKU.


TOLIKO.
Ништа паметније у животу не прочитах.....
зато ја много не причам на форуму,јер сам за дела
Кад му нпр.поломиш обе руке и ноге,хоће ли да дилује,хоће ли да обија и пљачка...Неће,разуме се,месецима ће да се опоравља,па онда,ако му није доста,и јјјопет.
а да ће се дување смањити легализацијом,оће то ћале.Знамо у каквом нам је стању држава,алкоса и пушача је све више,тако ће и дувача бити све више,пошто је дејство јаче,па хајде да халлуцинирамо и видимо да је свет диван,у шареним бојама(тај диван свет би вам наркоси боље описали,немам искуства са њим)
Што се мене тиче,и алкохол треба по кратком поступку забранити.Од чега су људи пијани ,насилни,агресивни,блесави,досадни,него од ТО КУМЕ,СВЕТСКОГ А НАШЕГ,итд..Пре свега од пива,па онда лозе,вињака и свега осталог.
ДОБРО,добро,да не будем терминатор,нека вам остану цигаре,оне не мењају свест,само боју органа :D :D
ПА Се трујте,и уништавајте ...
Замислите једног дана децу како се хвале-јао ,ухватио сам Чедин шприц(који је бацио својим обожаватељима)
Личи ли вам овај смајли на неког(мала помоћ,сладак ко девојчица) :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Чедо,ми те волимо,
 
i19kor:
commodore:
DILERE PO KRATKOM POSTUPKU.
PODRZAVAOCE PO KRATKOM POSTUPKU.
NARKOMANE PO KRATKOM POSTUPKU.
PODRZAVAOCE PO KRATKOM POSTUPKU.


TOLIKO.
Ништа паметније у животу не прочитах.....
зато ја много не причам на форуму,јер сам за дела
Кад му нпр.поломиш обе руке и ноге,хоће ли да дилује,хоће ли да обија и пљачка...Неће,разуме се,месецима ће да се опоравља,па онда,ако му није доста,и јјјопет.
а да ће се дување смањити легализацијом,оће то ћале.Знамо у каквом нам је стању држава,алкоса и пушача је све више,тако ће и дувача бити све више,пошто је дејство јаче,па хајде да халлуцинирамо и видимо да је свет диван,у шареним бојама(тај диван свет би вам наркоси боље описали,немам искуства са њим)
Што се мене тиче,и алкохол треба по кратком поступку забранити.Од чега су људи пијани ,насилни,агресивни,блесави,досадни,него од ТО КУМЕ,СВЕТСКОГ А НАШЕГ,итд..Пре свега од пива,па онда лозе,вињака и свега осталог.
ДОБРО,добро,да не будем терминатор,нека вам остану цигаре,оне не мењају свест,само боју органа :D :D
ПА Се трујте,и уништавајте ...
Замислите једног дана децу како се хвале-јао ,ухватио сам Чедин шприц(који је бацио својим обожаватељима)
Личи ли вам овај смајли на неког(мала помоћ,сладак ко девојчица) :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Чедо,ми те волимо,


BRAVO....SVAKA CAST


A ove koje podrzavaju pederluke i drogose bi ostavio zatvorene jedan dan sa tom bagrom u nekom cumezu...pa da ih oni uzmu pod svoje i pokazu im cari legalizacije tih gluposti... :lol:
 
Super. Kako onda komentarises to sto se Seselj svojevremeno zalagao za legalizaciju marihuane? Ili Vucicevo zamuckivanje, izjave da je, sad bas ne secam se tacno kako je rekao, ali j ebilo u stilu d aje liberalan i otvoren, na pitanje o gej turizmu u Srbiji?

urospo:
i19kor:
commodore:
DILERE PO KRATKOM POSTUPKU.
PODRZAVAOCE PO KRATKOM POSTUPKU.
NARKOMANE PO KRATKOM POSTUPKU.
PODRZAVAOCE PO KRATKOM POSTUPKU.


TOLIKO.
Ништа паметније у животу не прочитах.....
зато ја много не причам на форуму,јер сам за дела
Кад му нпр.поломиш обе руке и ноге,хоће ли да дилује,хоће ли да обија и пљачка...Неће,разуме се,месецима ће да се опоравља,па онда,ако му није доста,и јјјопет.
а да ће се дување смањити легализацијом,оће то ћале.Знамо у каквом нам је стању држава,алкоса и пушача је све више,тако ће и дувача бити све више,пошто је дејство јаче,па хајде да халлуцинирамо и видимо да је свет диван,у шареним бојама(тај диван свет би вам наркоси боље описали,немам искуства са њим)
Што се мене тиче,и алкохол треба по кратком поступку забранити.Од чега су људи пијани ,насилни,агресивни,блесави,досадни,него од ТО КУМЕ,СВЕТСКОГ А НАШЕГ,итд..Пре свега од пива,па онда лозе,вињака и свега осталог.
ДОБРО,добро,да не будем терминатор,нека вам остану цигаре,оне не мењају свест,само боју органа :D :D
ПА Се трујте,и уништавајте ...
Замислите једног дана децу како се хвале-јао ,ухватио сам Чедин шприц(који је бацио својим обожаватељима)
Личи ли вам овај смајли на неког(мала помоћ,сладак ко девојчица) :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Чедо,ми те волимо,


BRAVO....SVAKA CAST


A ove koje podrzavaju pederluke i drogose bi ostavio zatvorene jedan dan sa tom bagrom u nekom cumezu...pa da ih oni uzmu pod svoje i pokazu im cari legalizacije tih gluposti... :lol:
 
A kad se to i gde Seselj zalagao za legalizaciju, ...koliko se ja secam Seselj je demantovao te navode...

Ali nebitno, ako se stvarno i on zalagao za to..onda je i on zasluzio "odmor" u tom cumezu...za sve legalizatore i podrzavaoce tih bolestina je cumez bez izuzetka...
 
U radijskom intervjuu koji je dao B92. Inace, on je mnoge stvari kasnije demantovao. Recim oda je bio monarhista (prvi brojevi Velike Srbije(. Pa je kasnije odustao od Karadjordjevica kad je primljen u katolicke Malteske vitezove. Zbog jednog medjunarodnog spijuna kome je Aleksandar negirao pravo da se poziva na kraljvsku kucu Karadjordjevica Seselj je ponudio presto navodnom Romanovu, inace belosvetskom hohstapleru i spijunu sa medjunarodnom poternicom. I to je kasnije demantovao ali postoje fotografije sa njegove inicijacije u katolicki red...
Dakle toliko o demantovanju ...

urospo:
A kad se to i gde Seselj zalagao za legalizaciju, ...koliko se ja secam Seselj je demantovao te navode...

Ali nebitno, ako se stvarno i on zalagao za to..onda je i on zasluzio "odmor" u tom cumezu...za sve legalizatore i podrzavaoce tih bolestina je cumez bez izuzetka...
 

Back
Top