Prebrzo svrsavanje... u potpisu pachenik...

Nesrecni

Početnik
Poruka
20
Treba mi pomoc i muskih i zemskih...
1. recite mi kakva su vasa iskustva....
2. svrsavam brzo bre

imam vec 30 godina a nikako da se naucim kontroli... svasta sam pokusavao ... i razne metode.... i razmisljao o sahranama ali ne vredi... nemogu da ***** duze od 3 minuta... i koga da zadovoljim s kitom od tri minuta .... mislim da je normalno bar 15 do 20 minuta....

Ali najiskrenije molim da mi muskarci kazu da li neko ima slican problem.... u braku sam i zena se navikla da i ona brzo svrsi.... svrsi svaki put.... ali posle 3 godine braka sex se sveo tako na rutinu a ja nisam sposoban za experimente....

sto je najgore ne zadovoljim je penetracijom nego udjem u nju i smirim se a ona se trlja o mene i tako svrsi... ko da ona mene ****... Nikada u zivotu je nisam penetracijom zadovoljio... samo tako trljanjem....

i sad posto sam majmun i slepac i pacenik veliki molim vas za pomoc i ozbiljne komentare... jer sam ionako nesrecan.... nemojte me jos i zajebavati na iskrenosti.....




koliko traje vama.....

dakle meni efektivno ejakulacija dolazi posle minut dva.... kao da imam 15 godina... a kad svrsim nece da se digne... a kad se digne opet brzo svrsi....

samo sam za metak .... u celo....


Pomozite


Hvala
 
:( ej..problem ti je zeznut, ali naslov ti je promasen..imas zenu koja te voli i prihvata i sa kojom imas koliko toliko normalan sexualni zivot.. da si slepac i pacenik ne bi ni razmisljao o tome... sex ne mora da bude rutina cak iako se uvek zavrsava na isti nacin.. :wink: seti se koliko ti je uzbudjenja donosio kad si imao 15 godina? jos uvek je tako, samo bi ti zeleo vise..
 
ma probao sam svasta... isao bih i kod lekara ali neznam gde ..... i metode.... i stiskanja i sve... i prekidi i sve.... ******..... znam da nisam bre bas pacenik ali bih se popravio kako bi se ja i zena jos vise voleli.... vidim dosta ljudi procita topic a ne odgovara.... i to me nervira.... ili su pacenici pa kriju slican problem ili su sebicni pa ih boli q za druge..... vama hvala na odgovorima
 
"Obično ne postoji način da se predvidi i prevenira početak prevremene ejakulacije. Kada problem jednom počne, terapija može pomoći da se spreči dalje pojavljivanje tegoba. Metode koje su korišćene da smanje penilnu preosetljivost za vreme polnog odnosa (upotreba kondoma, lokalnih anestetika itd.), susrele su se sa ograničenim rezultatima. Bihejvioralne tehnike, koje primenjuju seksualni terapeuti imaju impresivan inicijalni uspeh. U početku tretmana više od 60% pacijenata smatra da je prevremena ejakulacija sada za njih prošlost, međutim, kasnije se problem ponovo javlja kod polovine prethodno “izlečenih” osoba. U poslednje vreme, pokazano je da određena grupa antidepresiva, poznata kao “inhibitori preuzimanja serotonina”, u koju spadaju, sertralin (Zoloft) i fluoksetin (Flunirin, Prozac), mogu da odlože ejakulaciju kod normalnih muškaraca. Kasnije su izvedene i kliničke studije koje su nesumnjivo pokazale opravdanost primene ovih lekova za lečene prevremene ejakulacije. Međutim, efekti terapije fluoksetinom brzo prestaju ukoliko se prekine redovno uzimanje leka, zbog toga se podrazmeva kontinuirano uzmanje lekova tokom života da bi se zagarantovao uspeh lečenja. To sa svoje strane stvara nove probleme, kao što su sporedna dejstva ovih lekova na ostale organske sisteme. Konačno, mnogi eksperti predlažu kombinaciju medikamentne terapije i bihejvioralnih metoda kao najbolju strategiju za lečenje prevremene ejakulacije."

 
Nesrecni:
ma probao sam svasta... isao bih i kod lekara ali neznam gde ..... i metode.... i stiskanja i sve... i prekidi i sve.... *..... znam da nisam bre bas pacenik ali bih se popravio kako bi se ja i zena jos vise voleli.... vidim dosta ljudi procita topic a ne odgovara.... i to me nervira.... ili su pacenici pa kriju slican problem ili su sebicni pa ih boli q za druge..... vama hvala na odgovorima
Kod urologa da se iskljuci organski uzrok a ako sve bude u redu onda kod psihijatra seksologa.
 
vidi ga..pa sto promeni naslov..
odes kod lekara opste prakse, ne govoris mu nista,ako te bas blam.. samo trazis uput za urologa..kao sto dr rece, treba prvo da se vidi da li postoji organski uzrok. Ako to nije slucaj,(a verujem da nije, jer je prevremena ejakulacija uglavnom psiholoskog karaktera), on ce te uputiti tamo gde treba. I nemoj da brines..bice sve ok..vazno je da krenes...i stici ces.
 
Devilishgirl:
vidi ga..pa sto promeni naslov..
odes kod lekara opste prakse, ne govoris mu nista,ako te bas blam.. samo trazis uput za urologa..kao sto dr rece, treba prvo da se vidi da li postoji organski uzrok. Ako to nije slucaj,(a verujem da nije, jer je prevremena ejakulacija uglavnom psiholoskog karaktera), on ce te uputiti tamo gde treba. I nemoj da brines..bice sve ok..vazno je da krenes...i stici ces.

joj blam me.... dodje mi u zemlju da propadnem... a kad pomislim na sex opet.... jaoooooooo :(
 
Nesrecni:
Devilishgirl:
vidi ga..pa sto promeni naslov..
odes kod lekara opste prakse, ne govoris mu nista,ako te bas blam.. samo trazis uput za urologa..kao sto dr rece, treba prvo da se vidi da li postoji organski uzrok. Ako to nije slucaj,(a verujem da nije, jer je prevremena ejakulacija uglavnom psiholoskog karaktera), on ce te uputiti tamo gde treba. I nemoj da brines..bice sve ok..vazno je da krenes...i stici ces.

joj blam me.... dodje mi u zemlju da propadnem... a kad pomislim na sex opet.... jaoooooooo :(
ne pomisljaj na sex, misli na nesto lepse :D
 
Nesrecni:
hanibal77:
e stvarno kako li je ona samo isfrustrirana,taman krene a vec gotovo :(

bolje mi reci kako se ti ponasas da se to ne desi.... to bi mi vise znacilo i koliko mozes.... :?:
jedno vreme se mom muzu to desavalo i to posle jednog dugog perioda bez sexa.to me je strasno nerviralo,al nisam mu pokazivala nervozu nego pustim da se odmori 5 minuta pa trazim opet.obicno je drugi put mnogo bolje
 
hanibal77:
Nesrecni:
hanibal77:
e stvarno kako li je ona samo isfrustrirana,taman krene a vec gotovo :(

bolje mi reci kako se ti ponasas da se to ne desi.... to bi mi vise znacilo i koliko mozes.... :?:
jedno vreme se mom muzu to desavalo i to posle jednog dugog perioda bez sexa.to me je strasno nerviralo,al nisam mu pokazivala nervozu nego pustim da se odmori 5 minuta pa trazim opet.obicno je drugi put mnogo bolje
i meni drugi put malo bolje ali daleko od onog sto treba da bude.....
 
Nesrecni:
gde ima psiholog sexolog.... kako se ide tamo.... treba uput ili sta... mislis da odem kod lekara opste prakse i da kazem... "brzo svrsavam doco"... katastrofa :(
ima li neki privatni... posto je to ?
Nije psiholog nego psihijatar koji se bavi seksologijom.
Odes kod lekara opste prakse i trazis uput za urologa.
Ako si u materijalnoj mogucnosti postoji vise privatnih uroloskih klinika u kojima rade cuvena imena nase urologije pa izvoli.
I najvaznije...ne drami covece ,nisi ni prvi ni poslednji sa takvim problemom, najvaznije je da krenes da ga resavas.
 

Back
Top