Istorijska pomirenja Srba, Hrvata i muslimana...

RADAMEL

Ističe se
Banovan
Poruka
2.231
Dakle, smatram da Srbi treba da se pomire za muslimanima, i sve to bude ok, ne treba ni preterivati, da se zna neka granica...

Smatram da sa Hrvatima Srbija ne sme da se pomiri, mnogi pametni narodi uče na greškama, e mi ne spadamo među njih, posle izvršenog genocida nad srpskim narodom ušli smo zajedno sa njima u jednu državu, i posle je opet izvršen genocid i zločin nad Srbima...Srbija treba da ima odnose sa Hrvatskom, ali minimalne...svako veliko prijateljstvo, može biti kobno za srpski narod...

Šta vi mislite?:lol:
 
Pa zvanicno smo se ispriznavali i pomirili cim saradjujemo a ako mislis onako u srcu da se izmirimo tu nema kolektivnog pomirenja, svako prasta koliko moze ili hoce i isto tako kome hoce.
Sa Hrvatima se "mirim" svaki dan sve vise, nisu mi nikad posebno smetali niti nazao ucinili, nije mi tesko da vratim poverenje ili ga nanovo steknem svejedno a sa muslimanima...Ne mrzim, daleko od toga, ali pomirenja nikad, dok sam ziva.
 
Pomirenje Hrvata i Srba je unutrasnja stvar ova dva naroda.. o pomirenju Hrvata i Srba sa Pakistancima ili Indonezanima ne znam da li je moguca posto ovi narodi nisu nikad bili u dodiru, osim kad neko od Srba i Hrvata ode na odmor u Bali ili na turskim plazama :lol:

Inace apsolutno podrzavam pomirenje Turaka i Srba posto su Turci muslimani, bez obzira sto je jedan od ovih naroda vladao nad ovim drugim oko 500 godina.
 
Pa zvanicno smo se ispriznavali i pomirili cim saradjujemo a ako mislis onako u srcu da se izmirimo tu nema kolektivnog pomirenja, svako prasta koliko moze ili hoce i isto tako kome hoce.
Sa Hrvatima se "mirim" svaki dan sve vise, nisu mi nikad posebno smetali niti nazao ucinili, nije mi tesko da vratim poverenje ili ga nanovo steknem svejedno a sa muslimanima...Ne mrzim, daleko od toga, ali pomirenja nikad, dok sam ziva.

Pa znaci, hrvati prvo mora da ti nesto "nazao ucine" da bi ti imala nesto protiv njih? Plitka ti pamet!
 
Бошњачке и хрватске елите су у прошлости као и данас колаборантски настројене према силама које спроводе експанзионистичку политику на Балкану.
Срби као народ високе државотворне свести су увек били сметња великим силама на простору Балкана.
Помирење није могуће, не што народи то не желе већ што то није у интересу великих сила и колабористички настројених бошњачких и хрватских елита.
Зато имамо парадокс да се српска политичка елита извињава онима који су по налогу великих сила започели крвополиће на Балкану.
 
Poslednja izmena:
Мислим да су међу нама за вијеки вјеков повучене црвене линије, око којих може бити мир или рат. А о братској љубави ту нема речи, осим ако не бисмо колективно обрисали памћење...

Dobar ti avatar.
 
Dakle, smatram da Srbi treba da se pomire za muslimanima, i sve to bude ok, ne treba ni preterivati, da se zna neka granica...

Smatram da sa Hrvatima Srbija ne sme da se pomiri, mnogi pametni narodi uče na greškama, e mi ne spadamo među njih, posle izvršenog genocida nad srpskim narodom ušli smo zajedno sa njima u jednu državu, i posle je opet izvršen genocid i zločin nad Srbima...Srbija treba da ima odnose sa Hrvatskom, ali minimalne...svako veliko prijateljstvo, može biti kobno za srpski narod...

Šta vi mislite?:lol:

Мислим да погрешно постављаш ствари. Срби треба да буду Срби, онда ће све лећи на своје место.
 
Slazemo se u svemu osim po pitanju kritike svstenstva SPC, a i tu slicno mislimo samo razlicito govorimo svako iz svojih razloga. :) Inace rado citam tvoje postove.

Spam, onako moderatorski. :rumenko:

Немој више, погордићу се... :zstidljivko:

Неваљалче,не слажеш се са органима власти на овоме форуму српском.

Мора да се унесе мало живине у ту хијерархију. z:mrgreen:
 
Dakle, smatram da Srbi treba da se pomire za muslimanima, i sve to bude ok, ne treba ni preterivati, da se zna neka granica...

Smatram da sa Hrvatima Srbija ne sme da se pomiri, mnogi pametni narodi uče na greškama, e mi ne spadamo među njih, posle izvršenog genocida nad srpskim narodom ušli smo zajedno sa njima u jednu državu, i posle je opet izvršen genocid i zločin nad Srbima...Srbija treba da ima odnose sa Hrvatskom, ali minimalne...svako veliko prijateljstvo, može biti kobno za srpski narod...

Šta vi mislite?:lol:

Dok postoji BiH nema pomirenja sa Muslimanima.
Bar sto se nas Srba sa ove strane Drine tice.
A vi se ako vam je volja mirite... mada sumnjam da vas ima puno.
 
Dakle, smatram da Srbi treba da se pomire za muslimanima, i sve to bude ok, ne treba ni preterivati, da se zna neka granica...

Smatram da sa Hrvatima Srbija ne sme da se pomiri, mnogi pametni narodi uče na greškama, e mi ne spadamo među njih, posle izvršenog genocida nad srpskim narodom ušli smo zajedno sa njima u jednu državu, i posle je opet izvršen genocid i zločin nad Srbima...Srbija treba da ima odnose sa Hrvatskom, ali minimalne...svako veliko prijateljstvo, može biti kobno za srpski narod...

Šta vi mislite?:lol:

Take a wild guess??? :think:
 
Pa zvanicno smo se ispriznavali i pomirili cim saradjujemo a ako mislis onako u srcu da se izmirimo tu nema kolektivnog pomirenja, svako prasta koliko moze ili hoce i isto tako kome hoce.
Sa Hrvatima se "mirim" svaki dan sve vise, nisu mi nikad posebno smetali niti nazao ucinili, nije mi tesko da vratim poverenje ili ga nanovo steknem svejedno a sa muslimanima...Ne mrzim, daleko od toga, ali pomirenja nikad, dok sam ziva.

Pa Hrvati su načinili mnogo veće zločine nad Srbima, nego ovi bošnjaci...oni su smešni...
 

Back
Top