su vam vashi pravili probleme zbog muzike?

Pa uobicajena reakcija je nesto tipa "oni tvoji drekavci", ali znaju da ja to volim, pa se mire sa cinjenicom. Hahaha...mama prepoznaje Rammstein na 100m, muziku, spotove!!! Cak je rekla da joj se i svidja!? Cale definitivno nije u tom fazonu, uopste ga ne interesuje!
Uglavnom, ne vole kad tresti muzika, kad ima preteranog dranja, a ni ja bas nisam za taj fazon!
 
hm... ima ovde vise verzija... :P

Odvrnem techno ili trance :arrow: "kakva ti je bre ovo muzika, kao izgrebana ploca, boze me sacuvaj..." :?

Ide enigma :arrow: "Gde bre nadje ovu sektasku muziku" ( :shock: )

Sve ostalo strano :arrow: sta si bre odvrnuo toliko, ionako se dere na stranom jeziku, nista se ne razume (vrhunac roditeljske gluposti :D )
 
LPhoklica:
Ana_0802:
Pa uobicajena reakcija je nesto tipa "oni tvoji drekavci", ali znaju da ja to volim, pa se mire sa cinjenicom. Hahaha...mama prepoznaje Rammstein na 100m, muziku, spotove!!!
haha a moja mama kad god vidi nekog metalca na TVu kaže "to je sve nadrogirano" :lol: (a nije ni toliko daleko od istine...)
Ju :wink: Ma nEje bash tako... ali nema veze... nego da ja odgovorim na temu... moji su mi u pocetku pravili malu frku oko toga, ''kako slusas te drekavce, pa zasto smo te slali u muzicku skolu, bla, bla...'' :roll: ali sada se polako navikavaju... i da, pustili su me da idem na Maidene u junu :D :D :D !!!!!Skroooz sam happy :D !
 
Lanfear:
... i da, pustili su me da idem na Maidene u junu :D :D :D !!!!!Skroooz sam happy :D !
Maideni moduće da ne dolaze u junu, pa je onda bilo priče da dođu u Avgustu ali u avg. su zauzeti idu na turneju u USA, a onda postoji priča da se pregovara za septembar (početkom sep.)Uglavnom nista nije sigurno dok se ne pojavi na njhovom oficijalnom sajtu.

- Rammstain valjda ne dolazi?

A sto se tice teme
Moje ne interesuje šta slušam (barem tako izgleda)
Nisu se bunili, niti su se mesali u moj izbor
Samo me teraju da se ošišam (malo :lol:) :roll:
 
Night Prowler:
Lanfear:
... i da, pustili su me da idem na Maidene u junu :D :D :D !!!!!Skroooz sam happy :D !
Maideni moduće da ne dolaze u junu, pa je onda bilo priče da dođu u Avgustu ali u avg. su zauzeti idu na turneju u USA, a onda postoji priča da se pregovara za septembar (početkom sep.)Uglavnom nista nije sigurno dok se ne pojavi na njhovom oficijalnom sajtu.

- Rammstain valjda ne dolazi?

A sto se tice teme
Moje ne interesuje šta slušam (barem tako izgleda)
Nisu se bunili, niti su se mesali u moj izbor
Samo me teraju da se ošišam (malo :lol:) :roll:
Znachi imas dugu kosu??? Wrh :D (Hmmm... mislim da sam malcice pretjerala sa postovima na temi ''Devojke se pale na dugu kosu'' :oops: :oops: :oops: )
Nego, bilo bi bash bzvz da ne dodju... i meni je bilo chudno sto na njihovom sajtu ne pise nista... ali valjda dodju...
 
hmm pa ja sam moja odma otrovala time kako je tarja iz nightwisha zavrsila muzicku akademiju...pustala im///drzala im predavanja o power metalu i onda je sve bilo ok dok nije sledio jedini oblik enjanja!Ne smem da se ucrnim...tja to mi je do danas ostalo kao pravilo oblacenja 8) uvek se nadje nesto belo,bordo ili zeleno...tja,malo su bili :roll: :roll: :roll: kad slusam children no nije bitno 8)
 
Moj cale cesto upadne u sobu (zimi, leti radi po ceo dan pa samo jede i legne da spava) i brlja po diskovima, trazi cepeline i stonse, ili jednostavno razgleda po listi sa harda i pusta redom purple ili tako vec nesto....mada mislim da bas ne vari tvrdje stvari cim zaobilazi metlicu i megadeth...
najveca greska koju sam napravio je dan kada sam mu pokazao kako da se prebacuje izmedju winampa i lines-a....(pre bi prvo gnjavio mene da mu spakujem listu pa da prebacim da se igra, sad kad sam ga obucio jednostavno udje i sedi po 3.5 sata u sobi...)
majka qlira sve to, samo sto ne podnosi dreku (a i nemam nesto jako ozvucenje, sem pojacala koje ima jedan zvucnik pa je neupotrebljivo za pustanje muzike,a i ne volim da ga pojacavam preko 4, suvise se dere:)

uzivancija!!!

p.s. stvar koju sam prosto obozavao kad sam imao 6 godina je ploca od maidena - killers - mnogo sam gotivio sliku sa omota :) i the best of beatles koju sam po ceo dan pustao.... :) decja posla
 
DJ_MaRe:
Sve ostalo strano :arrow: sta si bre odvrnuo toliko, ionako se dere na stranom jeziku, nista se ne razume (vrhunac roditeljske gluposti :D )
:lol: :lol:

Nikada nisam imao problema sa mojima, valjda zato sto sam pored njih i poceo da slusam rock i hard rock, a posle i jazz i blues :D

Jedino sto me je matori zajebavao dok sam imao kraci izlet u metal vode. U fazonu, to je sranje i nema puno veze sa muzikom, ali me je pustio da i sam to shvatim ;-)
 
Niko mi nikad nista nije rekao za vrstu muzike koju slusam.S obzirom da sam 20 i kusur godina ziveo u kuci,mogao sam da pustam glasno koliko sam hteo,pa cak i nocu.A znate kako je metal mocan kad se slusa glasno,pa jos nocu,hehehe!
Ne secam se da su mi matori ikad rekli i da smanjim malo.Keva je cak gotivila par stvari od Sepulture.Jedino joj je dojadila Azra,jer me je ujak vaspitavao sa Azrom od druge godine.I jednostavno zeni dojadilo da vise od 20 godina slusa Azru u kucu svaki boziji dan.Cale nikad nista nije rekao.
Ma sta ja pricam kad je meni kuca godinama puna kablova,zvucnika,pojacala.Pre sam svirao bubnjeve,a burazer i dan danas profi svira gitaru.Jos malo pa cu da spavam na kutijama od zvucnika.
 
A da...koja im je to fora da im smeta oblacenje "sve u crno"??? Dobro, taj period sam odavno prevazisla, a malo su im smetale i slike kosturskih glava na vratima sobe!!!
I, kad se covek osvrne - crno + kosturske glave + muzika takva kakva jeste + doba puberteta...nakon toliko godina i svega toga, nit sam postala narkoman, nit sam upala u neku sektu, niti bilo sta tome slicno!!!
Valjda se oni samo pribojavaju da ne dodje do toga, a svi za metal pricaju ovo i ono, pa im to smeta!
 
Navukao sam oca na trance tako da mi je uzeo jedan CD sa jednim odlicnim live setom i stavio ga u kola tako da kad vozi kroz grad a on onda odvrne basove i sve se trese...a majka samo vrti glavom,kad je ona u blizini onda gasim ili smanjujem posto su njoj trance zvuzi samo neko pistanje i cangrljanje...eh...ali kad nema nikoga kod kuce onda teram susede u pakao...onda se pola kvartala trese...
 
Eh.....meni se matorci i dalje bune. Briga ih je sta slusam, ali samo da nije glasno jer zivim u stanu...
Ponekad se zablindiram i kukam sto nikada nisam isao u muzicku skolu al jbg...sta ces.
Sto se tice fazona oblacenja u crno kompletno....mislim da sam prevazisao taj period i varijanta znak \m/...to me je odavno proslo....otkad sam postao veliki hair metalac :) sad sam u jeansu uglavnom a keva i cale naravno, ista prica kao sa Lanfearom ili kime god vec: teraju me da se osisam...
A sto se tice muzike koje oni znaju, mene je ipak keva uvela u svet sa grupom Deep Purple, a sada zna za Nightwish, gotivi ih :) A zna bome i za Judas Priest i od toga joj rastu rogovi :)
 
vangelistexas:
Eh.....meni se matorci i dalje bune. Briga ih je sta slusam, ali samo da nije glasno jer zivim u stanu...
Ponekad se zablindiram i kukam sto nikada nisam isao u muzicku skolu al jbg...sta ces.
Sto se tice fazona oblacenja u crno kompletno....mislim da sam prevazisao taj period i varijanta znak \m/...to me je odavno proslo....otkad sam postao veliki hair metalac :) sad sam u jeansu uglavnom a keva i cale naravno, ista prica kao sa Lanfearom ili kime god vec: teraju me da se osisam...
A sto se tice muzike koje oni znaju, mene je ipak keva uvela u svet sa grupom Deep Purple, a sada zna za Nightwish, gotivi ih :) A zna bome i za Judas Priest i od toga joj rastu rogovi :)
Izgleda da si me zamijenio sa nekim... ja sam zhensko :wink:
 

Back
Top