Problem sa kompom ne znam sta je

AsSaSs1n

Zainteresovan član
Poruka
280
S vremena na vreme mi se u nekim igrama recimo sims2, nfs underground2,spellforce the order of dawn desi vrlo cudna stvar monitor se ugasi i onda posle par sekundi svetlo samo trepce (valjda je to stand by? Isto tako je kad mi je ugasen komp a upaljen monitor) a ostalo sve radi cujem muziku,kola sta vec igram, ali nista ne mogu da uradim moram da ga restartujem. Do cega bi ovo moglo da bude do napajanja koje je 350W (neko domace krs, kuciste je Aurora nesto nesto ako vam to znaci), monitor je Samsung SyncMaster 795MB, graficka Sapphire Radeon9600XT 256MB,Ram Kingston 512MB DDR400,proc Athlon64 3000+, maticna MSI K8N-NEO. Mozda je i do rama ? Temperatura procesora posle restarta je oko 50 stepeni.
P.S Nista nije overklokovano tako da to nije problem
 
Nadji poslednju verziju Drajvera za radeon graficke i instaliraj trebalo bi da otklone problem.Ne znam tacno oznaku tih drajvera ali imas ih na Cd-u koj dobijas uz vecinu casopisa o kompjterima.
Moguce da je i do memorije.Ako je tako proveri je programom Gold Memory.
Pozdrav
 
Mislim da sam nasao problem. Kada sam iskljucio opciju VPU Recover (da restartuje graphics accelerator umesto kompa)u podesavanjima radeona umesto da mi se ugasi monitor grafika je postala cudna nesto se zabagovalo i onda je windows javio device driver error za neki catalyst fajl. jos samo da nadjem novi catalyst i moji problemi su reseni.
Hvala vam svima jos jednom
Poz
 

Back
Top