INFORMATOR ???

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
GDE NA INTERNETU NACI NOVI INFORMATOR SA SPISKOM BODOVA ZA SREDNJE SKOLE ??? TRAZIO SAM SVUDA ALI GA NIGDE NEMA !!! AJ POMOZITE MI !!! TAKODJE BI HTEO DA ME POSAVETUJETE KOJU SKOLU DA UPISEM (NEKI KOMPJUTERSKI SMER ILI NEKA ELEKTRONIKA) !!! STALNO SAM VRLODOBAR PA MISLIM DA MOGU NAKAKO DA IZGURAM ZA ELEKTRONIKU NA PRIJEMNOM STA VI KAZETE :
 
ETS Nikola Tesla, smer elektrotehnicar racunara. Kao drugu opciju imas i Rade Koncar, ali Tesla je mnogo bolji izbor. A P. Drapsin nemoj ni da uzimas u obzir. Bolje kao drugu zelju navedi telekomunikacije u Tesli, to je isto dosta jak smer, a nadje se i poneka devojcica:)
 
Gledo sam neke bodove od prosle godine ??? Hm :? 81 bod mi treba za koncar kompjutere, mada sam cuo razne price da su deca ulazila i sa 75 bodova !!! AJ ZNA LI NEKO DE DA NABAVIM INFORMATOR ???
 
Danas se u Prosvetnom pregledu NAPOKON pojavio novi informator...Novitet je sto daje bodove za poslednja tri upisa,ali na zalost ima skola za koje ne daje broj potrebnih bodova od prosle godine vec samo od pretprosle...
 
aj mi reci dok ga ne nabavim koliko je poena trebalo za ove skole:

deveta drustveni
deveta prirodni
prva drusteveni
prva prirodni
medicinska fizioterapeutski texnicar
turisticka (politehnicka) turisticki tehnicar

aj molim te sto pre

hvala!!
 

Back
Top