Riznica najboljih forumskih tema

Najbolja tema na Krstarici, i tema zvog koje se UVEK vraćam ovom pdf-u je Antorpologija - Kastaneda


link: http://forum.krstarica.com/showthread.php/138414-Antropologija-Kastaneda

Slobodno mogu reći, koliko je na mene uticao čitav Kastanedin opus, toliko je i ova tema.
Ako se ikad okanem foruma, samo zbog ovakvih tema bih se vratila.
...daleko najbolja tema na krstarici je ova o kastanedi i na drugom mestu hranjenje suncem...pa onda mnogo praznih mesta ...pa ostale temice...
 
Evo mene da sastavim prvu svoju forumsku poruku, pa sam nakon što se registrovah odabrao baš ovu najbolju riznicu tema. Nema neki poseban razlog za to osim tog što sam se se u stvari uželeo nekog foruma mada na ovom nikada nisam pisao kao što nisam ni na jednom baš poduži vremenski period. Dopada mi se administrativni sistem, koji upravo videh da se forumašu dozvoli pristup nakon prve tri pročitane poruke, jer došlo vreme da počneš na prvu loptu da procenjuješ da li imaš poso' sa zlonamernicima ili dobronamernicima, pametnim ili idiotom ili od svega toga nekako po malo skupljenim, a uostalom mnogo toga zavisi i od ekonomske računice-ko šta traži-ko šta voli. Heh...
Ne znam da li bi mi bilo dozvoljeno da te tri poruke objedinim u jednu ovu ili baš moram doslovno u startu tri različite da pišem, ali mi ne smeta ako trebam. Ima vremena.

Da ne tupim dalje... Srdačan pozdrav svima i nadam se da uživate u ovom toplom danu, a za sebe da ću uspeti da skromno doprinesem riznici najboljih tema koje ovde postoje. :)
 

Back
Top