Imam problem koji me mnogo nervira!

Bullitt13

Iskusan
Poruka
5.846
Sigurno znate za program Kazaa! E pa vec vishe od godinu dana skidam muziku sa neta preko njega, ali kada sam formatirao disk i umesto 98-ice stavio XP nece uopshte da mi se konektuje! non stop pishe Connecting...
Probao sam da skidam i preko Shareaza i eMule, ali oni su brate njesra u poredjenju sa Kazom treba im duplo vishe vremena a i stalno zayebavaju! Molim Vas spasavajte! Kako da konektujem Kazaa?
 
Dosta lijepe preporuke dajete.. Covjek je pitao kako da regulise kazaa program posto je navikao na njega i izgleda da nema namjere da mijenja..

Ovako ako si koristio kazaa media desktop bio su pun virusa, trojanaca i joste koje cega..

Ipak ako si koristio kazaa Lite ++ onda je to OK..

Ja doduse rjedje koristim te programe i za sada stoje emule i kaza Lite++ kad bi zatreba nesto sto ne mogu da nadjem na webu..

Instaliraj ovu verziju kazaa programa i sa njom nema specijalnih podesavanja i trebalo bi da radi na XP.., Cak sta vise i Sp2 ne pravi problema radi izvrsno...

To je najvjerovatnije problem jer ako si instalirao neku drugu verziju imas problema sa virusima, crvima, spijunima i vime sve vec ne.. Nadam se da ce ovo da pomogne... Veliki pozdrav
 

Back
Top