Imam problem koji me mnogo nervira!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Imam problem koji me mnogo nervira!

Iskusan
    Učlanjen
    24.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Imam problem koji me mnogo nervira!

Sigurno znate za program Kazaa! E pa vec vishe od godinu dana skidam muziku sa neta preko njega, ali kada sam formatirao disk i umesto 98-ice stavio XP nece uopshte da mi se konektuje! non stop pishe Connecting...
    Probao sam da skidam i preko Shareaza i eMule, ali oni su brate njesra u poredjenju sa Kazom treba im duplo vishe vremena a i stalno zayebavaju! Molim Vas spasavajte! Kako da konektujem Kazaa?

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Zaboravi Kazzu..Ona je postala proslost ( ok sljaka ona ali...) iz mnogo razloga....Probaj npr BearShare. Ja licno koristim RevConnect, ali sam probao pre neki dan BearShare iz ciste dosade, i zaista je vrlo dobar.Moze svasta da se nadje a i ostvaruje veoma dobre brzine...
    Lako se konfigurishe, ne moras nista da sherujesh itd itd...
    STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

Zrtva represije

Zainteresovan član ljubomir47 (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Takodje dobar,raznovrstan program je i Lime Wire,probaj,dopasce ti se.Ako te privlaci i izgled,ima par dobrih,dopadljivih skinova.

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Brate Ares je zakon... Imao sam ja sve te gluposti ali Ares je najbolji

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Dosta lijepe preporuke dajete.. Covjek je pitao kako da regulise kazaa program posto je navikao na njega i izgleda da nema namjere da mijenja..

Ovako ako si koristio kazaa media desktop bio su pun virusa, trojanaca i joste koje cega..

Ipak ako si koristio kazaa Lite ++ onda je to OK..

Ja doduse rjedje koristim te programe i za sada stoje emule i kaza Lite++ kad bi zatreba nesto sto ne mogu da nadjem na webu..

Instaliraj ovu verziju kazaa programa i sa njom nema specijalnih podesavanja i trebalo bi da radi na XP.., Cak sta vise i Sp2 ne pravi problema radi izvrsno...

To je najvjerovatnije problem jer ako si instalirao neku drugu verziju imas problema sa virusima, crvima, spijunima i vime sve vec ne.. Nadam se da ce ovo da pomogne... Veliki pozdrav

Slične teme

1. Koji tip osobe/zene vas nervira?
    Autor gost 52128 u forumu Žene
    Odgovora: 816
    Poslednja poruka: 18.06.2010., 19:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •