Muska guza...

Incognito

Poznat
Poruka
8.226
E ovo pitanje me opasno kopka... A nisam primetio da ga je bilo na forumu... Neka mi kolege oproste ako jeste...

Naime, gotovo svaka dama ovde pominje musku guzu kao simbol ideala... Sta ima lepo u tome? Ne znam, meni muska bulja izgleda svakako, ali sigurno ne lepo i izazovno... Da li zato sto sam muskarac, ili zbog necega drugog, ali to mi jednostavno ne ide u glavu...

Dakle dame, ZASTO nalazite musku guzu lepom, i kakva je to 'lepa muska guza'? :wink:

Poz.
 
Ma da... ali mi gledamo zensko dupence zbog, jel'te objektivnih razloga... tipa ono sto se nalazi izmedju, figura i sl... Radi 90-60-90 perfektne S figure...

Ali kod muskarca mi je nepojmljivo da ideal bude guza...

Poz.
 
momci su bili brzi pa capili ieju o muskoj guzi a provucenu na drugom topicu. momci, momci... guze li vam vase...
muska guza je nekako...hmmmm... super. prosto mami na stipkanje u uzdahe. ne smem dalje jer ima i maloljetnika ovde, a ni smajlija necu da stavim jer mi pojede ceo text...
muska guza.... :)
 
:arrow:...incognito,pa isto kao sto su nama njihove guze so grejt tako su i njima nashe...i ova i ona strana bi da mesha,stipka,mazi guzove od suprotne strane,tako da ti je to sve jedna cista logika i uzajamno bodrenje... :lol: :lol:

AAAHHHHHHHHHH volim gola zenska dupeta,sa tangom po sredini.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Kako kakva je muska guza lepa... pa onako misicava, mesnata, ali ne koscata, zategnuta, kao pola jabuke :)~~~~ za gricnuti!!
Evo, bash pre neki dan setam gradom i ispred mene lik kji ima fenomenalnu pozadinu, malo pre opisanu, uoblicenu izbledelim farmerkama... malo je falilo da ga shtipnem;)))
 
Incognito:
Ma da... ali mi gledamo zensko dupence zbog, jel'te objektivnih razloga... tipa ono sto se nalazi izmedju, figura i sl... Radi 90-60-90 perfektne S figure...

Ovo me asocira na nešto o čemu sam već pisala-svi pričaju o 90-60-90,a onda se pojavi J.L.O. sa obimom "guze" 118 cm i muškarci odelepe.Ovo se ne odnosi na tebe Inco,već uopšte na muški rod.A da ne bude da kvarim temu,evo i o muškim guzama-nisu mi baš nešto extra sexy,ali volim da vidim lepo parče,kao i svi.Žgoljave i mršave ne dolaze u obzir.
 
tema je muska guza.
pozivam sve muske clanove foruma na takmicenje za "mister guzu foruma".
prijave kod mene i betty, hehehe...
obavezna setnja u kupacim gacicama i elegantnom odelu.
najlepsa guza tj. izabrani mister dobija nagradu. o tome posle kvalifikacija.
neka igre pocnu!!!
 
Muska gooza... hmm.. nije simbol - meni bar... ali kookovi... aiii. Aj odoh, kad mi se spava loopetaaaam...
byebye.gif

P.S. Sanja, uzmi me u ziri.
 

Back
Top