tako treba

  • Začetnik teme msmsm@PTT.YU
  • Datum pokretanja
M

msmsm@PTT.YU

Gost
Mislim da je to viša sila. Jedan muškarac mi je nedavno rekao upravo to da muškarci nikada ne mogu imati drugaricu da im se osoba sakojom se druže u stvari uvek sviđa i da žele nešto više, iako ja verujem da mogu da imam pravog druga,ipak mi se dešava da se na kraju sve zakomplikuje.
 
ja imam vise muskih prijatelja nego zenskih... mozda je to zbog okoline i mentaliteta ali ja ih prosto obozavam ... i uopste nemam problema sa takozvanim "granicama" ,-)
 
potpuno se slazem sa JAHGIRL. ne mora da se sve uvek uprska. ja sam jednom pogresila sto sam presla tu granicu prijateljstva i NIKAD VISHE.
jednostavno drzim stvari pod kontrolom. zapitam se da li bi veza sa njim bila duga ili kratka i na osnovu toga zakljucim koliko ja njega u stvari dozivljavam kao druga. kapiram opciju da u kasnijim godinama kad ljudi razmisljaju o braku pomisljaju i na best frendere, ali sad u ranim 20 im jasno odvajam. jos jedna bitna stvar: budala moze da mi bude drug ali nikad decko ma koliko ga volela...
 
Granica????
Ponekad se ne zna ko postavlja granice a ko ruši!
Ja kao dobar drug sam imao drugarice koje su meni postale dobre drugarice da bi srušile te granice kasnije kad priđu...

To i nije bilo loše.. Što da ne. I danas se čujemo kad- kad...
 
Musko i zensko da tako kazem mogu da budu drugovi(drug i drugarica)SAMO :!: ako se oboje odreknu svojih emocija radi toga,jer je prirodno predodredjeno da se musko i zensko "razmnozavaju"...
 
msmsm@PTT.YU:
Mislim da je to viša sila. Jedan muškarac mi je nedavno rekao upravo to da muškarci nikada ne mogu imati drugaricu da im se osoba sakojom se druže u stvari uvek sviđa i da žele nešto više, iako ja verujem da mogu da imam pravog druga,ipak mi se dešava da se na kraju sve zakomplikuje.

Sto mi poznata ta situacija... nazalost.
Imala sam dosta drugara do nedavno, kada sam usla u sadasnju vezu. Cim su videli da stvari postaju ozbiljnije s mojim deckom, poceli su da mi prebacuju sto sam s njim, iako ga u zivotu nisu videli i ne znaju nista o njemu... sem da me cini srecnom. Takve stvari me zaista izvedu iz takta!
 
malecka:
zapitam se da li bi veza sa njim bila duga ili kratka i na osnovu toga zakljucim koliko ja njega u stvari dozivljavam kao druga. kapiram opciju da u kasnijim godinama kad ljudi razmisljaju o braku pomisljaju i na best frendere

Sa ovim se slazem u potpunosti, mada i ja imam bas dosta muskih prijatelja i u super sam odnosima sa njima (prijateljskim)... Slazem se da sam u pocetku prema svakom od njih gajila neku simpatiju, ali sam razmislila dobro kakav bi taj neko bio kao moj decko, pa sam ipak resila da svoju ljubav trazim na drugoj strani, a da prijatelje cuvam zauvek... bas kao sto i oni mene cuvaju!
 

Back
Top