Kako reagujete na ovo?

TC

Početnik
Poruka
50
Devojke, kad vam neki zgodan decko pridje npr. u knezu i zamoli vas da mu date broj telefona, kako biste reagovale?
Mom ortaku je jedna riba na to odgovorila: nemoj da ti se ispovracam u facu...sto po meni nije bas pravi nacin...
 
ne znam bas kako bih reagovala.
mislim, nisam sigurna da bi tek tako dobio telefonski broj
ali ta devojka,na koju je imao nesrecu da naleti ili je zesce drki,ili je ostavio frajer,ili je .....
ali definitivno nema takta :?
 
ta devojka nije pristojna i ne bi trebalo da ga zanima(vise) njen broj.
kad bi me neko na lep nacin pitao za broj a da mi je uz to simpatican ,ne bih mu dala broj ali bih pitala za njegov.sve pod pretpostavkom da sam u tom momentu slobodna
 
cekaj... nisam bas najbolje razumeo... tip pridje ribi i trazi joj broj telefona??? sta ce koj` **** tipu ribin broj telefona ako on ribu prvi put u zivotu vidi, bez dalje zelje da je nesto upozna ili sta vec..?? sa druge strane sta ce koj **** ribi kreten koji je na ovaj nacin startovao pre njen telefon nego nju??? i TREBA da mu se ispovraca po faci blentavoj bez da ga prethodno upozori!!! :evil: :evil:
 
TC:
Devojke, kad vam neki zgodan decko pridje npr. u knezu i zamoli vas da mu date broj telefona, kako biste reagovale?
Mom ortaku je jedna riba na to odgovorila: nemoj da ti se ispovracam u facu...sto po meni nije bas pravi nacin...
pa recimo da treba ovakva pitanja da postavljas da tinejdzerima.... i meni je krenulo nesto iz stomaka dok sam citao... :x
 
mario80:
TC:
Devojke, kad vam neki zgodan decko pridje npr. u knezu i zamoli vas da mu date broj telefona, kako biste reagovale?
Mom ortaku je jedna riba na to odgovorila: nemoj da ti se ispovracam u facu...sto po meni nije bas pravi nacin...
pa recimo da treba ovakva pitanja da postavljas da tinejdzerima.... i meni je krenulo nesto iz stomaka dok sam citao... :x
Dobro bre ljudi, sto ste na kraj srca, nije decko kriv sto mu se svidela riba na ulici.......
 
TC:
mario80:
TC:
Devojke, kad vam neki zgodan decko pridje npr. u knezu i zamoli vas da mu date broj telefona, kako biste reagovale?
Mom ortaku je jedna riba na to odgovorila: nemoj da ti se ispovracam u facu...sto po meni nije bas pravi nacin...
pa recimo da treba ovakva pitanja da postavljas da tinejdzerima.... i meni je krenulo nesto iz stomaka dok sam citao... :x
Dobro bre ljudi, sto ste na kraj srca, nije decko kriv sto mu se svidela riba na ulici.......
mislim...ako su mu tata i mama sve u zivotu davali i kupovali sta je pozeleo, za telefon se malo zaj*ebao...treba se malo i pomuciti! 8)
 
pa glupo je,stvarno.klinacki.ipak,zavisi i kako joj je prisao sa tim pitanjem.da se meni tako nesto desi-pokidala bih se od smeha,mislila bih da se tip zayebava...sad,ono,dalje zavisi od sharma i pameti koju ispolji posle ovog glupog pitanja...no,u svakom slucaju:trulo! :? mo's da upises u onaj topic "najbudjavije startovanje" 8)
 
Ja ne znam kod koga bi tako nesto proslo. Ima verovatno ljudi koji bi tako nesto prihvatili, ali je ta cifra neka minimalna, pa su ti i sanse da naletis minimalne. A drugo, nekako ne ide, ako startujes tako iz neba pa urebra, tu nemozes, cak ni sa pozitivnim odgovorom, da ocekujes nesto sto ce da traje. Najduze sto moze da traje je do sledceg jutra i razlaz.
 
TC:
Devojke, kad vam neki zgodan decko pridje npr. u knezu i zamoli vas da mu date broj telefona, kako biste reagovale?
Mom ortaku je jedna riba na to odgovorila: nemoj da ti se ispovracam u facu...sto po meni nije bas pravi nacin...



Хе, хе...начин је у ствари сјајан и сигурно врло ефикасан да одбије навалентне смараче! :lol:
 
Tobruk:
cekaj... nisam bas najbolje razumeo... tip pridje ribi i trazi joj broj telefona??? sta ce koj` **** tipu ribin broj telefona ako on ribu prvi put u zivotu vidi, bez dalje zelje da je nesto upozna ili sta vec..?? sa druge strane sta ce koj **** ribi kreten koji je na ovaj nacin startovao pre njen telefon nego nju??? i TREBA da mu se ispovraca po faci blentavoj bez da ga prethodno upozori!!! :evil: :evil:
:lol: :lol: :lol:
 
ne znam kako mu nije logicki jadno da prvo trazi, sta kao ne dam svoje ali trazim imam fore da se sakrijem i da podelim tvoj ortacima

bolje bi proshao da je dao sto su drugari i rekli ovde

e a kad mu je to rekla shto joj nije reko AJDE ne ume ta ni da podrigne a kamoli da povraca!!!!!!!
 

Back
Top