veze na jedno vece?

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Ova tema je josh odavno bila u vidu "duge veze vs. kratke( ili vam veze na jedno vece)".Posto se uclanilo josh dosta vas,verujem da niko ne kopa po nekim stranama da nadje stare teme...Pa sam iz tog razloga otvorila ovu.
Da li volite veze na jedno vece?Sta mislite o njima?Bilo koji odgovor da date,recite i objasnjenje...????!
 
Volim da kad sam na nekoj zurci ulovim nekog decka cisto samo na to vece... Samo zezanje... To mi je nekako najlepse...
Znam da nema opetrecenja da cemo biti u vezi ili ne... Jednostavno,to je neko nepisano pravilo da se samo 5% veza na jedno vece produze... Ne moram da razmisljam sta ce biti sutra...
 
Sasha85:
Volim da kad sam na nekoj zurci ulovim nekog decka cisto samo na to vece... Samo zezanje... To mi je nekako najlepse...
Znam da nema opetrecenja da cemo biti u vezi ili ne... Jednostavno,to je neko nepisano pravilo da se samo 5% veza na jedno vece produze... Ne moram da razmisljam sta ce biti sutra...
NE MORAS DA RAZMISLJAS STA CE BITI SJUTRA AL MORAS STA CE BITI POSLIJE 9 MJESECI :roll:
 
Courtney:

tako je Kortni :wink:

ja se nikad nisam niti cu se smuvati za jedno vece.
ako zelim devojku, naci cu pravu, ne treba mi instant-muvanje niti takvo izivljavanje. to me podseca na kerove lutalice koji se "smuvaju" i kad obave onda svako na svoju stranu :lol:
malo mi je sve to jadno ..... :?
 
JaH_G|rL:
Ova tema je josh odavno bila u vidu "duge veze vs. kratke( ili vam veze na jedno vece)".Posto se uclanilo josh dosta vas,verujem da niko ne kopa po nekim stranama da nadje stare teme...Pa sam iz tog razloga otvorila ovu.
Da li volite veze na jedno vece?Sta mislite o njima?Bilo koji odgovor da date,recite i objasnjenje...????!
Daaaaaa :lol:
__________________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
smackbum.gif
smoke.gif
 
Bravo Cortney :!: Totalno se slazem,i glupo je biti na tako kratko vreme sa nekim.Ako ti se neko svidja budi sa nji dok je lepo,i nikad se nemuvaj radi zabave,jer prvo svi ce misliti da si *****,a drugo,jednog dana kad ostaris i kad se setis sta si sve radila smucices se sama sebi :!: :!: To ti je moj savet :!:
 
NE MISLIM DA SU TAKVE VEZE PONIZAVAJUCE. STA AKO SADA JA SRETNEM RIBU S KOJOM SAM SE LJUBIO PRE NEKO VECE NA ZURCI A NE ZNAM JOJ NI IME. POJEDE ME MRAK JER NE MOGU NI DA JOJ SE JAVIM.
 
Sasha85:
Volim da kad sam na nekoj zurci ulovim nekog decka cisto samo na to vece... Samo zezanje... To mi je nekako najlepse...
Znam da nema opetrecenja da cemo biti u vezi ili ne... Jednostavno,to je neko nepisano pravilo da se samo 5% veza na jedno vece produze... Ne moram da razmisljam sta ce biti sutra...

Ala je napredna današnja omladina.....
 
Keeper:
ja se nikad nisam niti cu se smuvati za jedno vece.
ako zelim devojku, naci cu pravu, ne treba mi instant-muvanje niti takvo izivljavanje. to me podseca na kerove lutalice koji se "smuvaju" i kad obave onda svako na svoju stranu :lol:
malo mi je sve to jadno ..... :?

:roll:
kad je ovo bilooooo. e andrej moj naivni andrej...

... a sad bih se smuvao i na pola vecheri (:
 
Ne bih se spustao na taj nivo... Posebno me tucaju u mozak situacije kada su neke osobe bile u takvoj vezi, a kada se potom vide na ulici ne kazu jedno drugom ni ZDRAVO... Cini mi se da su takve veze uvod u promiskuitetno i malogradjansko ponasanje...
 
Veze... :roll:
To nije veza. Kako moze da bude veza kad traje par sati? Ko decurlije koja josh nije umochila, to moze da bude samo ovo sto kaze Alyona, "Vidite sta ja mogu." Nadkljucavaju se petlici. Kod matorih se to zove kress za jednu noc. Kakve crne veze...

23:17h - Cmok, cmok, cmok... Jesmo mi sad kao zajedno? Jesmo! Cmok, cmok, cmok, 'vat, 'vat, 'vat...
3:07h - E bash mi je bilo super vece... ja idem sad, odlaze mi i drugarice! Jel? Pa, ok bilo i meni dobro... jel raskidamo? Ma da, nisam ni ja u fazonu da budem u vezi. Cao - Cao...

Silna veza, ko da moras zvanicno da se zakunes pred Bogom da si u vezi, da bi mogao da se cmaches i vatas... i kreshesh.
 
Mah svejedno.Kako god okrenes pre 20 ne mozes ni da skontas sta je sex a ne sta su neobavezne seme.Cinjenica je da mladji,ipak,u sve unose emocije.nije to nista lose,naprotiv,ali onda,nema potrebe govoriti kako je JAKO KUL STO SI BIO U VEEEEEEEEEEEEEEZI JEDNO VECE,DAN;ILI STA GOD VEC.
 
Nemam pojma...
Sve je to cudno...
Ja znam par njih koji su bili vise puta u vezi na jedno vece,ali ja tu ne vidim svrhu,sta se dobija time??? Sto vi kazete,ne pozdravis tog nekog na ulici kada ga vidis :roll:
Ne znam,vise volim duge veze,gde mozes nesto da postignes,i gde ima vremena da nesto saznas,osetis... A i u dugoj vezi mozes da se izvatas,izljubis i sve to..
Ako bas mora nesto na jedno vece,onda neka bude sex....ali ono,ni to mi nije nesto extra..
Mada ne mogu da kazem da ja nikad necu imati na jedno vece nesto,ali opet...
DUGE VEZE :D
 

Back
Top