Gledaj me u oci,bre!

snaja88

Veoma poznat
Poruka
11.260
Ili ne? Zanima me vase misljenje o 'gledanju u oci'?
Posto vecina ljudi kaze da te u oci gleda prijatelj,ali ja bas i ne slazem sa tim. Bas je u nekoj stroj 'Ani u testu bilo pitanje 'ko Vas gleda u oci?":
a)prijatelj
b)konkurent
c)neprijatelj
Ja se lomim izmedju b) i c) ali mi se nekako c) cini tacnije. Mozda zato sto ja nonstop u oci gledam ljude koje mrzim..... a i vecina tako radi samnom.
 
Ma ne kaze se dzaba prijatelje drzi uz sebe a neprijatelje jos blize .... nije bitno ko je ko samo dok imas obraza da ih gledas u oci ... i dok je cist , znaci nikad neudri prva al kad udaras nek padne od prvog udarca a ako ne padne udri da prodje ruka ! :shock: i drz se snajka !
 
snaja88:
Ili ne? Zanima me vase misljenje o 'gledanju u oci'?
Posto vecina ljudi kaze da te u oci gleda prijatelj,ali ja bas i ne slazem sa tim. Bas je u nekoj stroj 'Ani u testu bilo pitanje 'ko Vas gleda u oci?":
a)prijatelj
b)konkurent
c)neprijatelj
Ja se lomim izmedju b) i c) ali mi se nekako c) cini tacnije. Mozda zato sto ja nonstop u oci gledam ljude koje mrzim..... a i vecina tako radi samnom.

Prijatelje u oči :) (ne razumem zašto si odbacila to da se prijatelji gledaju u oči :? )

Konkurente, odnosno - konkurentkinje dobro osmotriti po celom telu da provalimo protiv čega se borimo :wink:

Neprijatelje... Verovatno bi glupo zvučalo da kažem da ih nemam, ali mislim da je trenutno stvarno tako. Ako ipak neprijatelji postoje, onda nikako ne volem da ih vidim 8)
 
snaja88:
Ili ne? Zanima me vase misljenje o 'gledanju u oci'?
Posto vecina ljudi kaze da te u oci gleda prijatelj,ali ja bas i ne slazem sa tim. Bas je u nekoj stroj 'Ani u testu bilo pitanje 'ko Vas gleda u oci?":
a)prijatelj
b)konkurent
c)neprijatelj
Ja se lomim izmedju b) i c) ali mi se nekako c) cini tacnije. Mozda zato sto ja nonstop u oci gledam ljude koje mrzim..... a i vecina tako radi samnom.

Da,priznajem,kada pogleda nema,iznudjujem ih :oops: ...shto je izvestan oblik agresije,ali... :roll: ne znam drugachije :oops:

1000 razloga=1000 direktnih pogleda,raznih vrsta...
i da,najduzhe traju i najneprijatniji su neprijateljski(ako na to mislish),a gde su zbunjivi,zanosni,ljubavni :wink: ...etc
testovi?prodaju tirazh...pozdrav
 

Back
Top